9-letni Michał z przyjaciółmi zagrał i zaśpiewał aby pomóc poszkodowanemu w wypadku Wiesławowi z
9-latek z przyjaciółmi zagrał i zaśpiewał aby pomóc poszkodowanemu z Roczyn

9-letni Michał z przyjaciółmi zagrał i zaśpiewał aby pomóc poszkodowanemu w wypadku Wiesławowi z Roczyn (gmina Andrychów). Zobaczcie, jak wyszło. Nadal trwa zbiórka środków na powrót do zdrowia.

9-letni Michał Stuglik wpadł na pomoc poszkodowanemu w wypadku Wiesławowi Izbińskiemu, mieszkańcowi Roczyn (gmina Andrychów). Zagrał i zaśpiewał z przyjaciółmi cover piosenki „Dasz Sobie radę”. Powstał nawet teledysk.  Zobaczcie, jak wyszło:

Przypomnijmy, że tragedia pana Wiesława, mieszkańca Roczyn (gmina Andrychów) rozegrała się 21 stycznia 2020 roku. 39-latek jak co dzień wyszedł do pracy. Niestety uległ wypadkowi samochodowemu. Uderzenie było bardzo mocne, mężczyzna był ciężko ranny i uwięziony w roztrzaskanym samochodzie. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli go z pojazdu i przekazali załodze pogotowia ratunkowego. W szpitalu znalazł się szybko i trafił prosto na blok operacyjny.

Pan Wiesław doznał urazu wielonarządowego. Miał uszkodzoną przeponę, wątrobę, jelita, otwarte złamanie kości udowej, liczne złamania miednicy, stłuczenie serca, stłuczenie płuc, złamanie stopy, zwichnięcia stawów, wieloodłamowe złamanie łokcia ze zmiażdżeniem odłamów. Liczne krwiaki tkanek miękkich całego ciała. Łącznie przeszedł kilkanaście operacji. Nieustannie walczył. Zmagał się z zakażeniami, wstrząsami septycznymi i cierpieniem... Na OiOM-ie spędził 77 dni, a następnie został przekazany na kolejne szpitalne oddziały. Po ponad 6 miesiącach został wypisany ze szpitala i trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Oczywiście wiąże się to z niesłychanie dużymi kosztami. Koronawirus i postawa niektórych osób bardzo wydłuża wszelkie postępowania, więc rodzina, póki co, musi sama opłacać faktury za pobyt.

Kto chce, może pomóc, zbiórka odbywa się TUTAJ.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Rufus 2021-03-05 16:10
Brawo!!!!!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.