Bracia klerycy naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej, jak co roku w styczniu,
Kalwaryjskie jasełka tym razem online. Bernardyni zapraszają przed komputer

Bracia klerycy naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej, jak co roku w styczniu, zapraszają na jasełka. Tym razem jednak z powodu epidemii koronawirusa widowisko będzie można zobaczyć jedynie w sieci.

Każdego roku w styczniu bracia klerycy  Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej przedstawiają bożonarodzeniowe misterium dla szerokiej publiczności. Zwykle było to około 12 spektakli przy auli wypełnionej wiernymi widzami.

Niestety tym razem na przeszkodzie stanęła epidemia koronawirusa, stąd widowisko będzie można obejrzeć online w sieci. „Z Maryją do Betlejem” – to nazwa Bożonarodzeniowego misterium, którego premiera odbędzie się w sobotę (23.01) o godzinie 19:00 w  auli  Wyższego Seminarium Duchownego OO. Bernardynów  w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jasełka będzie można zobaczyć tutaj: www.bernardyni.pl/jaselka2021.

Jak to będzie wyglądać, na filmie poniżej opowie br. Dawid Bazan OFM - reżyser tegorocznych jasełek.

http://bernardyni.pl/jaselka2021/

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.