Chcesz aby twoje dziecko wzięło udział  w ciekawych i interesujących zajęciach oraz kształciło sw
Ciekawa propozycja dla najmłodszych w WCK

Chcesz aby twoje dziecko wzięło udział  w ciekawych i interesujących zajęciach oraz kształciło swoje umiejętności manualne, ruchowe, a także rozwijało motorykę, zdolności poznawcze i społeczne? Jeśli tak, to proponujemy zajęcia idealne dla twojej pociechy! Od października rusza w Wadowickim Centrum Kultury „Klub Malucha” dla dzieci w wieku 3 - 6 lat.

WCK proponuje dla najmłodszych w ramach cyklu „Klub Malucha” dwa rodzaje zajęć: Bystrzaki oraz Kino Malucha. Każde z nich odbywać się  będzie raz w miesiącu, a zapisy będą prowadzone zawsze od pierwszego dnia danego miesiąca.

15 października odbędą się pierwsze zajęcia Bystrzaków, na których dzieci poznają „Barwy jesieni”. Podczas zajęć będą eksperymentować z całą gamą kolorów oraz słuchać dźwięków natury. Dzieci przyniosą z zajęć do domu nie tylko miłe wspomnienia i uśmiechy na buzi, ale również własnoręcznie wykonane prace.

16:00 - 17:00 dzieci w wieku: 3 - 4 lata

17:30  - 18:30 dzieci w wieku: 5 - 6 lat

29 października odbędą się zajęcia Kina Malucha, na których dzieci obejrzą odcinek znanego i lubianego serialu animowanego pt. „Zaplątani”, a następnie  wezmą udział w tematycznych warsztatach manualnych. Podczas zajęć najmłodsi razem z animatorem będą bawić się przez zaplątywanie i rozplątywanie wykorzystując różne materiały plastyczne. Nie zabraknie także zabaw ruchowych. Z każdych zajęć dzieci wyjdą ze swoją pracą.

16:00 - 17:00 dzieci w wieku 3 - 4 lata

17:30  - 18:30 dzieci w wieku 5 - 6 lat

Zajęcia są przeznaczone dla samych dzieci (bez rodziców).

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie mailowo poprzez formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl  od  1 października od godziny 9:00. Opłata za wybrane zajęcia w ramach Klubu Malucha wynosi 15 zł za spotkanie. Zajęcia będą odbywać się przy zachowaniu aktualnych przepisów sanitarnych.

 

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Komunikat 2020-09-28 15:32
Podobno od 20 października grupa będzie się nazywać Kowidki:)
Cytować
0 #2 Ojciec 2020-09-28 16:18
Po ostatnim propagandowym przestawieniu Stacji politycznej rydzyka
I po tym co tam truli dzieciom nigdy więcej nie oddam swoich dzieci po opiekę WCk
Centrum kultury nazwa ma mówić sama za siebie
A nie kłamstwa i obłudy
I nie obchodzi mnie to ze wlodarzem jest zakłamana menda która oszukuje
Moje dzieci nie będą brały w tym udziału
Cytować
+1 #3 Do ojciec 2020-09-28 18:52
Cytuję Ojciec:
Po ostatnim propagandowym przestawieniu Stacji politycznej rydzyka
I po tym co tam truli dzieciom nigdy więcej nie oddam swoich dzieci po opiekę WCk
Centrum kultury nazwa ma mówić sama za siebie
A nie kłamstwa i obłudy
I nie obchodzi mnie to ze wlodarzem jest zakłamana menda która oszukuje
Moje dzieci nie będą brały w tym udziału

Z tego co mi wiadomo to WCK nie było organizatorem tego przedsięwzięcia :))) posłałeś swoje dziecko to chyba wiedziałeś na co i po co? Czy sprawdzasz repertuar w kinie jak chcesz iść na film? Idąc do teatru czytasz o spektaklu? Świadczyć to tylko może o Tobie, że nie wiesz na co Twoje dziecko wysyłasz:)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.