W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się wernisaż wystawy Barbary Kierczak, należącej do a
Wernisaż wystawy prac utalentowanej andrychowianki

W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się wernisaż wystawy Barbary Kierczak, należącej do andrychowskiej Grupy Twórców MY. Tworzy akwarelami, farbami olejnymi i akrylowymi. Wystawę będzie można oglądać do 8 listopada.

W piątek (25.09) o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się wernisaż wystawy Barbary Kierczak, uzdolnionej malarki z gminy Andrychów. Rysowała i malowała bardzo chętnie już od dzieciństwa. Jednak dopiero w 2001 roku (po namowie rodziny) przestała „tworzyć do szuflady”. W 2002 roku wstąpiła do andrychowskiej Grupy Twórców MY.

Jej prace malarskie to przede wszystkim krajobrazy, w których doskonale przedstawia ulotność upływającego czasu. Bardzo chętnie maluje też kwiaty. Do chwili obecnej namalowała sporo obrazów, których znaczna część znajduje się u prywatnych kolekcjonerów. Jej prace to głównie obrazy olejne, a także akwarele. Bierze udział we wszystkich wystawach organizowanych przez grupę. Jej pierwszą indywidualną wystawą była wystawa w WDK w Targanicach.

Wystawę będzie można oglądać w godzinach od 8:00 do 15:00 do 8 listopada. Wstęp wolny! Dom kultury przypomina o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekowaniu rąk przy wejściu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.