Natalia Opyrchał, młoda wokalistka z Zebrzydowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska) opublikowała swój kole
Natalia Opyrchał nagrała nową piosenkę. Jest też teledysk

Natalia Opyrchał, młoda wokalistka z Zebrzydowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska) opublikowała swój kolejny singiel "Już nie" wraz z teledyskiem.

Natalia Opyrchał wypuściła swój kolejny singiel wraz z teledyskiem. Jak sama mówi, utwór „Już nie″ jest opowieścią o emocjach, które towarzyszą kobiecie osaczonej przez swojego partnera.

Autorem tekstu jest sama wokalistka, która chciała podkreślić, że kłótnie przytrafiają się nawet tym najbardziej idealnym parom, ale czy akceptowalne jest wysługiwanie się kobietą dla swojej wygody? Gdzie jest granica między miłością, a naiwnością? Natalia Opyrchał w swoim najnowszym singlu głośno mówi „Już nie″ byciu wykorzystywaną i niedocenioną.

Przypomnijmy, że Natalia Opyrchał to pochodząca z Zebrzydowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska) 24-letnia wokalistka i autorka tekstów. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale finansów i prawa. Laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Od dziecka uczyła się grać na gitarze i pianinie. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym zawsze był rock, pop, a także soul.

Jej talent odkrył pianista  Bogusław Ciapa, były dyrektor szkoły podstawowej w Zebrzydowicach, podczas przesłuchań do chóru szkolnego. Wraz z nim wokalistka brała udział w licznych konkursach na szczeblu małopolskim i ogólnopolskim. Następnie podjęła edukację w szkole muzycznej YAMAHA w Wadowicach pod opieką Rafała Żura.

Natalia brała udział w wielu projektach muzycznych. Początkowo śpiewała covery znanych utworów, ale już wtedy tworzyła własne kompozycje. Jej największym marzeniem było założenie własnego zespołu.  Z biegiem czasu zrezygnowała ze śpiewania coverów i skupiła się na własnej twórczości, pisze coraz więcej tekstów, ponieważ twierdzi, że muzykę kreuje się po to, by powiedzieć słuchaczom coś o sobie.

Zdobywczyni wielu  nagród m.in. OSOBOWOŚĆ ROKU 2018, NA DRODZE DO SUKCESU 2018, laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Współpracowała z Jackiem Mejerem (MEZO), z którym zaśpiewała utwór ,,Uwielbiam ten moment", który skomponował Igor Jaszczuk.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 kris 2020-08-06 13:11
Koszmar jakiś :o
Cytować
+14 #2 Lucyna 2020-08-06 13:32
Po co nagrywac cos takiego...gdzie to ma trafić? Na Youtube z ilością wyświetleń przez rodzinę?? Uszy i oczy bolą.
Cytować
+9 #3 zajc 2020-08-06 15:14
to nie dla mnie taki kociokwik
Cytować
+5 #4 Krytyk 2020-08-06 20:12
Głos może Masz ale tekst i cała reszta dno... Płytko i mało ambitnie. Życzę szczęścia.
Cytować
+4 #5 XYZ 2020-08-07 01:25
USZY I OCZY KRWAWIĄ AAAAA NIECH JEJ KTOŚ ZABRONI ŚPIEWAĆ
Cytować
+1 #6 Emcia 2020-08-07 08:59
to jest straszne... gorzej niż Zenka
Cytować
0 #7 marnie 2020-10-08 12:21
tragedia
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.