Wadowicki magistrat z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych niespodziankę. To bezpłatna pu
Na Dzień Dziecka kolorowanka z Lolkiem

Wadowicki magistrat z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych niespodziankę. To bezpłatna publikacja „Jak Karol z Wadowic został świętym – Kolorowanka z zagadkami”, powstałej w związku z obchodami 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły.

Z okazji Dnia Dziecka  wadowickiego magistratu przygotował dla najmłodszych niespodziankę! W tym dniu w biurze Informacji Turystycznej w Wadowicach przy ulicy Kościelnej 4 będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz publikacji dla dzieci  „Jak Karol z Wadowic został świętym – Kolorowanka z zagadkami”.

Zapraszamy do zabawy! Odbierz swój egzemplarz, wybierz jedną ze stron, pokoloruj, zrób zdjęcie i dodaj w komentarzu do postu z hasztagiem #100JP2 na oficjalnym profilu fb miasta Wadowice – tu wszystko się zaczęło – namawiają pomysłodawcy wydawnictwa.

Książeczka dla najmłodszych powstała w związku z obchodami 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jan Pawła II. Ukazało się w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jego zawartość w przystępnej formie przybliża postać papieża Polaka, jako chłopca i młodzieńca, który w Wadowicach spędził pierwsze 18 lat swojego życia. Na zainteresowanych 40 stronicową książeczką czekają nie tylko obrazki do pokolorowania czy łamigłówki do rozwiązania, ale również gra planszowa, która znajduje się na wewnętrznej stronie okładki.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Ania 2020-06-01 12:37
Umarłam....
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.