Już we wrześniu Wadowice odwiedzi znany dziennikarz i prezenter telewizyjny – Marcin Meller.
Wadowice odwiedzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Marcin Meller

Już we wrześniu Wadowice odwiedzi znany dziennikarz i prezenter telewizyjny – Marcin Meller.

Po przerwie wakacyjnej Dyskusyjny Klub Książki startuje z przytupem i zaprasza na spotkanie w Marcinem Mellerem, które odbędzie się we wtorek (17.09) o godzinie 18:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Marcin Meller to reporter, pisarz, prezenter telewizyjny, dyrektor wydawniczy Grupy Wydawniczej Foksal, dziennikarz „Newsweeka” i TVN24. Autor kilku książek: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (napisana wspólnie z Anną Dziewit-Meller), „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe”, „Sprzedawca arbuzów” oraz „Nietoperz i suszone cytryny”. Podróżnik, z powodzeniem odkrywający drzwi do urokliwych zakątków i oczarowany gruzińską kulturą.

To właśnie Gruzja i podróżnicze zamiłowania będą tematem przewodnim wtorkowego spotkania. Dziennikarz opowie czytelnikom Wadowickiej Biblioteki o swojej fascynacji tym krajem, jego wyjątkowych mieszkańcach, ich tradycjach oraz zwyczajach. Oprowadzi nas po gruzińskich górach i morskich wybrzeżach oraz przybliży sztukę świętowania i czerpania radości z życia. Gruzini wyznają bowiem jedną prostą zasadę – „widzieć zawsze tą jaśniejszą stronę życia”.

Po oficjalnej prezentacji nie zabraknie oczywiście czasu na dyskusję z zaproszonym gościem i pamiątkowych autografów!

Wstęp wolny!

(KML)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-10 #1 WON Z KLINOWSKIM 2019-09-13 18:45
PO C... TEN LEWAK W WADOWICACH
Cytować
-3 #2 Zbygniew 2019-09-14 06:39
Burak i tyle. Redaktorzyna z wadą wymowy.
Cytować
+1 #3 Wlok 2019-09-14 11:29
A co to za pan? Chyba jakiś świerzak bo nie znam go.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.