Masz 25 - 50 lat i uważasz, że w Wadowicach nic się nie dzieje? Wadowickie Centrum Kultury chętnie wy
Macie propozycje nowych zajęć? WCK zaprasza do podzielenia sie pomysłami

Masz 25 - 50 lat i uważasz, że w Wadowicach nic się nie dzieje? Wadowickie Centrum Kultury chętnie wykorzysta pomysły do stworzenia oferty dla dorosłych.

Powstałe z połączenia Wadowickiego Domu Kultury i Zbiorów Historycznych Ziemi Wadowickie w  październiku 2000 roku (a więc już pełnoletnie...) Wadowickie Centrum Kultury od lat sukcesywnie rozwija się rozszerzając swoją działalność. Wszechstronność i różnorodność  działań sprawia, iż WCK jest prężnym ośrodkiem, przyciągającym coraz więcej twórców, artystów, a przede wszystkim odbiorców.

Warto przypomnieć, że od lat organizują m.in. festiwale, przeglądy i konkursy, koncerty, recitale, spektakle, projekcje filmowe, wystawy, prezentacje, spotkania i imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czy rajdy.  wycieczki i imprezy turystyczne. WCK wydaje też czasopismo  historyczno – kulturalne „Wadoviana” i wydawnictwa edukacyjne, promocyjne i historyczne.

Wadowickie Centrum  Kultury ma propozycję dla ludzi w wieku od 25 do 50 lat, którzy uważają, ze w naszym mieście nic się nie dzieje.

Szukasz propozycji na kreatywne spędzenie wolnego czasu? A może masz już pomysł, tylko nie wiesz kto i gdzie może go zrealizować? Zapraszamy do nas! Podziel się z nami w komentarzu swoimi propozycjami, a my od nowego sezonu postaramy się stworzyć ofertę dla dorosłych! – napisali pracownicy WCK na Facebooku.

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 xD 2019-06-25 15:38
WCK wygląda świetnie po remoncie :lol:
Cytować
+2 #2 street 2019-06-25 17:49
Cytuję xD:
WCK wygląda świetnie po remoncie :lol:

i świetnie koresponduje z pobliskim parkingiem tuż przy Choczence, zestaw na maxa!
Cytować
+3 #3 Gg 2019-06-25 18:44
Haha to za co biorą wypłaty skoro nie maja pomysłów :D
Cytować
+1 #4 dafi 2019-06-25 23:31
ciekawie to wyglada, budynki UM sa pieknie wyremontowane a to nie - dlaczego ?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.