Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udzia
Historia Karola Wojtyły jako spektakl kukiełkowy. Papieskie muzeum zaprasza

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w spektaklu kukiełkowym „Jak Karolek został Papieżem”.

Plenerowy spektakl zostanie zaprezentowany w środę (26.06) o godzinie 12:00 na wadowickim rynku, przed głównym wejściem do budynku muzeum. To niezwykła opowieść o chłopcu, który został papieżem. Widzowie poznają historię życia Karola Wojtyły: od dzieciństwa, przez młodość, lata kapłańskie aż do wyboru na Stolicę Piotrową. Interaktywny spektakl  angażuje młodych widzów poprzez stawiane im pytań oraz wspólne tańce i śpiewy. Uzupełnienie stanowi pokaz animacji kukiełek, w czasie którego widzowie mogą przyjrzeć się, jak taki spektakl wygląda „od kuchni”.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Święta Małopolski. Jak informują organizatorzy, w razie niepogody lub bardzo dużego upału spektakl zostanie przeniesiony do sali teatralnej, znajdującej się przy placu Jana Pawła II 1 (w budynku Domu Katolickiego).

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Inka 2019-06-25 13:28
O 12 w pełnym słońcu dla dzieci, ktoś chyba nie myśli racjonalnie.
Cytować
+2 #2 פֿאָלקס שטימע 2019-06-25 16:49
Wszędzie ta klesza propaganda.
Pranie mózgu od żłobka do nagrobka. :cry:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.