Wadowickie kino Centrum po raz ostatni zaprasza Seniorów  na seans z prelekcją. Tym razem na widzów c
Ostatnie KinoSeniora z niespodziankami!

Wadowickie kino Centrum po raz ostatni zaprasza Seniorów  na seans z prelekcją. Tym razem na widzów czekać będą również atrakcyjne niespodzianki.

We wtorek (28.05) o godzinie  17:00 na ekranie Kina Centrum pojawi się film w reżyserii Kingi Dębskiej – „Plan B”. Tradycyjnie, przed projekcją odbędzie się krótka prelekcja o sytuacjach bez wyjścia. Film opowiada o losach bohaterów, których poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Na ostatnie spotkanie przygotowane zostały upominki dla widzów.  Mimo, że spotkania dedykowane są seniorom, pracownicy Wadowickiego Kina Centrum zapraszają wszystkie osoby, które kochają kino i uważają, że każdy obejrzany film powinien zakończyć się komentarzem a nawet dyskusją.

Bilety w cenie  10 złotych.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.