W Sali Koncertowej wadowickiej szkoły muzycznej szykuje się ciekawe wydarzenie: to koncert śpiewaka, m
Drukuj
Humor i muzyka najwyższych lotów spotka się w szkole muzycznej

W Sali Koncertowej wadowickiej szkoły muzycznej szykuje się ciekawe wydarzenie: to koncert śpiewaka, melomana i komika  Czesława Jakubca z triem The ThreeX. Całość dopełni Bielska Orkiestra Kameralna.

Już w czwartek (23.05) o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia przy ulicy Legionów 11 w Wadowicach będzie można będzie wziąć udział w niezwykłym koncercie, gdzie muzyka będzie podana łatwo i przyjemnie, w dodatku okraszona dużą dozą humoru najwyższego lotu.

Spotkanie Czesława Jakubca z triem The ThreeX zaowocowało powstaniem programu, gdzie kunszt instrumentalny łączy się z wyrafinowanym humorem. Znajdziemy w nim dzieła wielkich kompozytorów jak Vivaldi, Strauss, czy Chopin, ale podane w lekkiej i fascynującej formie. Czesław inteligentnym żartem i zaskakującymi puentami wprawi publiczność w dobry humor – trio za to zadba o wirtuozerię i bezkompromisowy poziom wykonawczy, a całość dopełni Bielska Orkiestra Kameralna.

Czesław Jakubiec to znany w Polsce śpiewak, meloman i komik. Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice!

The ThreeX to z kolei i dwoje skrzypiec i fortepian –  absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu i laureaci wielu międzynarodowych konkursów. W przeciągu 17 lat istnienia trio występowało w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Koncertowało w ramach licznych festiwali w wielu renomowanych salach, takich jak Izumi Hall Osaka, Shanghai Symphony Orchestra Hall, Toppan Hall Tokio, czy Gläserner Saal słynnego wiedeńskiego Musikverein.

Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły w godzinach od 11:00  do 20:00.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Macie propozycje nowych zajęć? WCK zaprasza do podzielenia sie pomysłami

Historia Karola Wojtyły jako spektakl kukiełkowy. Papieskie muzeum zaprasza

Mali pacjenci szpitala wspólnie zrobili wielkie dzieło. Teraz będzie je można zobaczyć

Kreatywne wakacje z biblioteką! Zobaczcie co przygotowali!

W wakacje będzie co robić: WCK ogłosiło program zajęć na lato!