Pochodząca z Wadowic, mieszkająca aktualnie w Niemczech Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy sin
Drukuj
Karina Opyrchał z nowym singlem

Pochodząca z Wadowic, mieszkająca aktualnie w Niemczech Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel  “Nie przestaję biec”,  do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała  wspólnie z Michałem Kacprzakiem.

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel  “Nie przestaję biec”,  do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała  wspólnie z Michałem Kacprzakiem. Do utworu powstał teledysk, nakręcony we Frankufrcie nad Menem i Erfurcie w Niemczech. Teledysk wyreżyserowała Karina Opyrchał i Michał Kacprzak. Za produkcję utworu odpowiada Jacek Markuszewski a za gitary Waldemar Ace Mleczko.  W klipie wystąpili: Joanna Muller i Radek Wolin.

Wygląda i brzmi to tak:

24-letnia Karina Opyrchał nie jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 roku. Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę.

Jak wam się podoba teledysk i piosenka?

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Ciekawa propozycja dla najmłodszych w WCK

Znamy już artystów, którzy wystąpią na koncercie z okazji 100-lecia urodzin papieża

Wernisaż wystawy prac utalentowanej andrychowianki

Nagrody za pasję i talent

Zapomniane wadowickie bractwo w nowej książce Tomasza Graffa