Pochodząca z Wadowic, mieszkająca aktualnie w Niemczech Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy sin
Karina Opyrchał z nowym singlem

Pochodząca z Wadowic, mieszkająca aktualnie w Niemczech Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel  “Nie przestaję biec”,  do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała  wspólnie z Michałem Kacprzakiem.

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel  “Nie przestaję biec”,  do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała  wspólnie z Michałem Kacprzakiem. Do utworu powstał teledysk, nakręcony we Frankufrcie nad Menem i Erfurcie w Niemczech. Teledysk wyreżyserowała Karina Opyrchał i Michał Kacprzak. Za produkcję utworu odpowiada Jacek Markuszewski a za gitary Waldemar Ace Mleczko.  W klipie wystąpili: Joanna Muller i Radek Wolin.

Wygląda i brzmi to tak:

24-letnia Karina Opyrchał nie jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 roku. Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę.

Jak wam się podoba teledysk i piosenka?

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 Milka 2019-05-08 20:35
Brzydko śpiewa.
Cytować
-6 #2 Stop Islamowi 2019-05-08 20:43
Szału nie ma, może temu że to nie mój gust muzyczny...
Cytować
+1 #3 Szczerze... 2019-05-08 22:11
Rozje... system no to Gratulatki Karinka
Cytować
+5 #4 Rysiek Musiał 2019-05-08 22:56
Brawo Karinko twój najlepszy kawałek brawo!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.