Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie przy współpracy z wadowickim magistratem organizują
Po raz trzeci nad Skawą Piknik Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie przy współpracy z wadowickim magistratem organizują na wadowickiej "Wenecji" III Piknik Organizacji Pozarządowych. Trwa przyjmowanie zgłoszeń.

W sobotę 15 czerwca na wadowickiej "Wenecji" Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie przy współpracy z Urzędem Miejskim w Wadowicach organizują na wadowickiej "Wenecji" III Piknik Organizacji Pozarządowych. Zaprezentują się tutaj najaktywniejsze stowarzyszenia, kluby i grupy nieformalne.

Formuła pikniku będzie podobna jak w poprzednich latach: nie zabraknie więc artystów i rękodzielników, pokazów, dmuchańców, warsztatów, krótkich wystapień znanych osób czy konkursów. Pełną listę atrakcji poznamy już wkrótce.

Zgłoszenia należy przesłać na  na adres Stowarzyszenie WIO, ul. Konstytucji 3-Maja 5, 34-100 Wadowice lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., można je również zostawić w Urzędzie Miejskim (Wydział Promocji).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.