W Wadowickim Centrum Kultury znowu będziemy mieli okazję obejrzeć spektakl "Załoga G - moll" działaj
Załoga G - moll znowu do obejrzenia w WCK

W Wadowickim Centrum Kultury znowu będziemy mieli okazję obejrzeć spektakl "Załoga G - moll" działającego przy WCK Teatru Próg.

W niedzielę 20 stycznia  o godzinie 18:00 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury miłośnicy teatru będą mieli znowu okazję obejrzeć spektakl Teatru Próg "Załoga G - moll".

Fabuła? Pewnego dnia do pokoju młodej dziewczyny wpada przez dziurę w ścianie tajemnicza załoga nieprawdopodobnego statku. Ich wspólna podróż jest naszym głosem w trudnym temacie zaburzeń psychicznych, które dotykają coraz większej ilości coraz młodszych ludzi, a zgodnie z danymi WHO staną się główną chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Chcemy jednak w tych trudnościach widzieć szansę na rozwój, szansę, by potraktować swój rozbity wewnętrzny obraz świata jak mozaikę i zacząć odpowiedzialnie budować fascynujący pejzaż własnych priorytetów na miarę naszych marzeń, wierząc, że tylko tak można zbudować lepszy świat...

Przypomnijmy, że Teatr Próg powstał w 2005 roku i pod reżyserskim kierownictwem Bartosza Nowakowskiego od lat współtworzy życie kulturalne Wadowic. Dokonania zespołu doceniane były niejednokrotnie nie tylko w Polsce, ale także na zagranicznych i międzynarodowych festiwalach. Od roku  2013 Teatr Próg jest także rezydentem sceny kameralnej w Teatrze Witkacego w Zakopanem.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.