Pochodzący ze Stryszowa zespół Sweet Molly, grający muzykę rockową z elementami alternatywy, opubli
Zespół Sweet Molly ze Stryszowa opublikował debiutancki singiel. Posłuchajcie!

Pochodzący ze Stryszowa zespół Sweet Molly, grający muzykę rockową z elementami alternatywy, opublikował debiutancki teledysk i singiel "Żyj". Zobaczcie i posłuchajcie!

W niedzielę (7.10) pochodzący ze Stryszowa zespół Sweet Molly opublikował swój debiutancki teledysk i singiel "Żyj". Nazwa zespołu pochodzi od dziewczyny namalowanej na samolocie, fikcyjnej postać pin up girl, która stała się motywem przewodnim kapeli. Jej urok oraz wspólna pasja do muzyki połączyły czwórkę przyjaciół tworzących tym samym pierwszy, obecny i jedyny możliwy skład zespołu Sweet Molly, zespołu 20-latków, który w prosty i nieprzesadzony sposób opisuje problemy młodego pokolenia.

Nasza muzyka to spojrzenie młodych ludzi na otaczający nas świat. Teksty o miłości, nie zawsze pięknej i przyzwoitej, o bólu, szczęściu i marzeniach. W języku polskim. Proste, często na pierwszy rzut oka banalne i napisane wprost. Pełne młodzieńczej naiwności, ale za to szczere i autentyczne – piszą muzycy o sobie.

Sweet Molly gra muzykę rockową z z elementami alternatywy. Taki też jest ich debiutancki teledysk i singiel "Żyj". Całość została nagrana i zrealizowana 8 września w naszych okolicach (m.in. w Stryszowie, Stroniu, Dąbrówce i Mucharzu), bo jak mówią chłopaki, zależało im, aby poza opowiedzeniem pewnej historii w teledysku znalazły się również nasze lokalne krajobrazy.

Zobaczcie i posłuchajcie:

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Radek 2018-10-10 07:10
Takie sobie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.