Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowi
Drukuj
Sławomir wystąpi w Andrychowie!

Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowie. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy jego występ w mieście nad Wieprzówką...

Niektórzy nie mogą ani na niego patrzeć ani słuchać. Spora część Polaków go jednak uwielbia i nie da się ukryć, że jest sporym fenomenem na naszym rynku muzycznym. Sławomir Zapała, czyli słynny Sławomir, którego gwiazda w ostatnim czasie rozbłysła, m.in. dzięki hitowi "Miłość w Zakopanem" 26 września o godzinie 20:00 wystąpi w andrychowskim domu kultury (ulica Szewska 7).

Pierwszą pulę biletów w przedsprzedaży będzie można kupić już od poniedziałku (1.07) od godziny 10:00 na stronie biletyna.pl.

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ tego artysty w mieście nad Wieprzówką. W 2003 roku odwiedził on Andrychów podczas XXV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG.

Sławomir Zapała ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych: grał m.in. w filmach "Karol – człowiek, który został papieżem", "33 sceny z życia", "Popiełuszko" czy "Pod mocnym aniołem". Poza tym regularnie grywa epizodyczne i drugoplanowe role w serialach, można go było zobaczyć m.in. w "Czasie honoru", "Prawie Agaty", "Blondynce" czy "Ojcu Mateuszu". W pewnym momencie postanowił coś zmienić w swoim życiu i wymyślił postać Sławomira, gwiazdy disco polo (a właściwie podobno rock polo). Chyba chwyciło...

Największy hit Sławomira, czyli "Miłość w Zakopanem":

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Wadowice odwiedzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Marcin Meller

Polaryzacja polskiego społeczeństwa w najlepszym spektaklu Krakowskiego Teatru Tańca

Portrety, pejzaże i martwa natura. Biblioteka zaprasza na wystawę Anny Szybalskiej

Romowie zapraszają do Parku Miejskiego na spotkanie integracyjne

Gra Miejska „Nie samą służbą wojsko żyje”. Skusicie się?