Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowi
Drukuj
Sławomir wystąpi w Andrychowie!

Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowie. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy jego występ w mieście nad Wieprzówką...

Niektórzy nie mogą ani na niego patrzeć ani słuchać. Spora część Polaków go jednak uwielbia i nie da się ukryć, że jest sporym fenomenem na naszym rynku muzycznym. Sławomir Zapała, czyli słynny Sławomir, którego gwiazda w ostatnim czasie rozbłysła, m.in. dzięki hitowi "Miłość w Zakopanem" 26 września o godzinie 20:00 wystąpi w andrychowskim domu kultury (ulica Szewska 7).

Pierwszą pulę biletów w przedsprzedaży będzie można kupić już od poniedziałku (1.07) od godziny 10:00 na stronie biletyna.pl.

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ tego artysty w mieście nad Wieprzówką. W 2003 roku odwiedził on Andrychów podczas XXV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG.

Sławomir Zapała ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych: grał m.in. w filmach "Karol – człowiek, który został papieżem", "33 sceny z życia", "Popiełuszko" czy "Pod mocnym aniołem". Poza tym regularnie grywa epizodyczne i drugoplanowe role w serialach, można go było zobaczyć m.in. w "Czasie honoru", "Prawie Agaty", "Blondynce" czy "Ojcu Mateuszu". W pewnym momencie postanowił coś zmienić w swoim życiu i wymyślił postać Sławomira, gwiazdy disco polo (a właściwie podobno rock polo). Chyba chwyciło...

Największy hit Sławomira, czyli "Miłość w Zakopanem":

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Bajkolandia 2019 w Andrychowie. Zobaczcie co przygotowano

Mroczne zagadki Wadowic po raz kolejny

Zbliża się wadowickie święto teatru. WCK zaprasza na Spotkania Teatralne Zgraja!

Wiemy już, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Kalwarii

Strażacy po raz dwudziesty zagrali świętemu Janowi Pawłowi II