Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowi
Sławomir wystąpi w Andrychowie!

Fenomen sceny muzycznej, czyli znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi w Andrychowie. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy jego występ w mieście nad Wieprzówką...

Niektórzy nie mogą ani na niego patrzeć ani słuchać. Spora część Polaków go jednak uwielbia i nie da się ukryć, że jest sporym fenomenem na naszym rynku muzycznym. Sławomir Zapała, czyli słynny Sławomir, którego gwiazda w ostatnim czasie rozbłysła, m.in. dzięki hitowi "Miłość w Zakopanem" 26 września o godzinie 20:00 wystąpi w andrychowskim domu kultury (ulica Szewska 7).

Pierwszą pulę biletów w przedsprzedaży będzie można kupić już od poniedziałku (1.07) od godziny 10:00 na stronie biletyna.pl.

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ tego artysty w mieście nad Wieprzówką. W 2003 roku odwiedził on Andrychów podczas XXV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG.

Sławomir Zapała ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych: grał m.in. w filmach "Karol – człowiek, który został papieżem", "33 sceny z życia", "Popiełuszko" czy "Pod mocnym aniołem". Poza tym regularnie grywa epizodyczne i drugoplanowe role w serialach, można go było zobaczyć m.in. w "Czasie honoru", "Prawie Agaty", "Blondynce" czy "Ojcu Mateuszu". W pewnym momencie postanowił coś zmienić w swoim życiu i wymyślił postać Sławomira, gwiazdy disco polo (a właściwie podobno rock polo). Chyba chwyciło...

Największy hit Sławomira, czyli "Miłość w Zakopanem":

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Adamzchujaminiegadam 2018-06-29 11:05
Nigdy nie zrozumiem ludzkiej fascynacji tym kiczem
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.