Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na bezpłatny na seans filmu "La L
Kalwaria zaprasza na letnie kino plenerowe

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na bezpłatny na seans filmu "La La Land" w ramach letniego kina plenerowego,

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na bezpłatny na seans filmu „La La Land” w ramach letniego kina plenerowego, które odbędzie się w sobotę 21 lipca  o godzinie 21:30 na placu przylegającym do sali widowiskowej CKSiT (ulica Broniewskiego 3) w Kalwarii.

Zapraszamy do wspólnego oglądania hitu kinowego, amerykańskiego komediodramatu muzycznego "La La Land" (2016) w reżyserii Damiena Chazelle’a . Tytuł filmu stanowi grę słów i odnosi się do Los Angeles, miejsca akcji filmu, oraz idiomu z języka angielskiego "be living in la la land", oznaczającego "bujać w obłokach". Światowa premiera filmu odbyła się podczas 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2016 roku, natomiast polska w styczniu 2017 roku. Film został przychylnie przyjęty, zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów, 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Główne role w filmie zagrali: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt – informują nas organizatorzy.

Film opowiada historie pary początkujących artystów. Mia jest debiutującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Widzowie zadają sobie pytanie, czy bohaterom uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń.

Bezpłatne wejściówki na seans kina plenerowego można odebrać w siedzibie CKSiT "Starym Kinie" (Mickiewicza 4) w Kalwarii Zebrzydowskiej.

(SK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.