Przez ostatnie miesiące burmistrz Ewa Filipak próbowała nam wmówić, iż w Wadowicach nie ma Informac
Nowi pracownicy w wadowickiej Informacji Turystycznej

Przez ostatnie miesiące burmistrz Ewa Filipak próbowała nam wmówić, iż w Wadowicach nie ma Informacji Turystycznej (IT), głosząc tą tezę na sesjach rady miasta z przybraną kamienną miną wyroczni. Mamy nowy rok i nowe IT bez poprzednich pracowników, za to z pracownikami będącymi poplecznikami władzy.

Ale zacznijmy od początku. Informacja Turystyczna w Wadowicach powstała w 2001 roku ibyła częścią Wadowickiego Centrum Kultury. Choc na Google nadal można wyszukać IT w Wadowicach to jednak dawny link nie działa. Na szczęście wyszukiwarka tworzy kopię zasobów a więc można się dostać do usuniętej informacji tutaj.

Jak wskazuje budżet gminy wadowice na rok 2011 1 600 000 zł zostało przeznaczonych na Wadowickie Centrum Kultury (a co za tym idzie na Informację Turystyczną). Można z tego wnioskować, iż faktycznie mieliśmy przed rokiem 2012 w Wadowicach Informację Turystyczną a drogowskazy nie zostały nam po zaborze Austriackim.

Z perspektywy mieszkańca, Informacja Turystyczna to jedna z tych jednostek z którą nigdy nie będzie miał styczności. Ale w takim mieście jak nasze, jest to bardzo przydatna organizacja dla ogromnej ilości (ponad 200 tys w poprzednim roku) turystów odwiedzających nasze miasto. IT zajmuje się obsługą bezpośrednią, mailową i telefoniczną turystów. Ponadto w ramach działalności w poprzednich latach prowadziła poniższe imprezy cykliczne:

- spotkania w Klubie Podróżnika "Bez Paszportu"
- Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Architektury Drewnianej
- obchody Światowego Dnia Turystyki
- ogólnopolski konkurs fotograficzny "Pocztówka z wakacji"
- kurs Przewodników Beskidzkich, Przegląd Filmów Górskich
- wakacyjne wycieczki dla mieszkańców Wadowic
- Rajd Turystyczny na groń Jana Pawła II

Pracownicy IT brali udział w licznych targach turystycznych, spotkaniach branżowych, konferencjach szkoleniach. Pozyskiwali środki zewnętrzne na swoje imprezy. IT w trakcie swojej działalności wydało liczne materiały promocyjne w różnych językach:

- folder turystyczny z planem miasta wydany w 6 językach (polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim i hiszpańskim)
- przewodnik "Przyjedź Poznaj Pokochaj" wydany w 4 językach (polskim, słowackim, angielskim i niemieckim)
- folder Szlak Karola Wojtyły w Wadowicach wydany w 6 językach (polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim i hiszpańskim),
- ulotka informacyjna z ofertą IT
- przewodnik turystyczny "Wadowice na weekend" wydany w 3 językach (polskim, angielskim i niemiekcim)
- Mapa Turystyczna "Ziemia Wadowicka", skala 1:50 000, wydana w 3 językach (polskim, angielskim i słowackim).

W 2011 roku powstał kilkuminutowy film promujący Wadowice:

IT jest twórcą miejskiego Szlaku Karola Wojtyły. Jednostka w Wadowicach jak dotąd była jednym ze wzorcowych punktów w województwie małopolskim wg UMWM, otrzymała prestiżowe wyróżnienie za wkład w rozwój i promocję turystyki w województwie małopolskim, jest laureatem w plebiscycie na najlepszą IT w 2007 i 2008 r. Staraniami pracowników IT przystąpiła do projektu Małopolski System Informacji Turystycznej.

Pracownicy informacji turystycznej przeszli kompleksowe szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi turysty. W ramach systemu, Informacja Turystyczna w Wadowicach stała się najwyżej skategoryzowanym, czterogwiazdkowym punktem regionalnym CIT, koordynującym działania jednostek IT w powiatach wadowickim i suskim.

28 września 2011 r. wszyscy pracownicy Informacji Turystycznej dostali wypowiedzenie o pracę z trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia.

"Jeśli spróbujesz poprawić coś, co jakimś cudem działa całkiem sprawnie – na pewno zacznie działać źle"

(Prawa Murphiego)

Na IX sesji Rady Miejskiej w Wadowicach, która odbyła się 10 października w sali konferencyjnej wadowickiego Zespołu Szkół Publicznych nr 3, działająca dotychczas w ramach WCK "quazi" Informacja Turystyczna miała przejść bezpośrednio pod Urząd Miasta. Na tej samej sesji pani Burmistrz publicznie zapewniała wszystkich, w odpowiedzi na interpelacje, że wszyscy pracownicy którzy wyrażą chęć w nowo powstającej jednostce będą pracować.

W dniu 6 grudnia 2011 r. został ogłoszony konkurs na 4 wolne stanowiska w nowo powstającym Wydziale Obsługi Ruchu Turystycznego w UM czyli "nieistniejącej IT" jak twierdzi pani Burmistrz.

Chętnych na cztery stanowiska było 75 osób. Dziś jak dowiadujemy się ze strony IT w gronie nowych pracowników znajdują się tylko dwie osoby z poprzedniego zespołu IT. Czy reszta nie wyraziła chęci pracy w nowej jednostce?  Jednak wystarczy odrobinę poszperać i popytać aby się dowiedzieć iż do konkursu przystąpiło trzech pracowników IT: Anna Rzemieniec, Mariola Wysogląd i Krzysztof Kopacz (pan Janusz Gawron nie przystąpił do konkursu). Z czego w wyniku wstępnej weryfikacji wymogów do dalszego etapu przeszła pani Anna Rzemieniec i pani Mariola Wysogląd (pan Krzysztof Kopacz nie przeszedł wstępnej weryfikacji). W kolejnym etapie, 28 grudnia odbyła się rozmowa z anglistą, po tym etapie 10 osób (z 75 w tym dwójka naszych bohaterów) przeszło do testu wiedzy o regionie, który odbył się jeszcze w tym samym dniu. Na kolejny etap w dniu 29 grudnia zostały zaproszone 4 osoby w tym pani Anna Rzemieniec i Mariola Wysogląd. Była to rozmowa którą przeprowadzali Sekretarz Gminy Marek Brzeźniak, kierownik Wydziału Ogólno Organizacyjnego Urzędu Miasta Anna Makuch i kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Tadeusz Krupnik.

W wyniku konkursu na 4 stanowiska zostały przyjęte 2 osoby: pani Anna Rzemieniec 222 pkt. i pani Małgorzata Targosz-Stroch 225 pkt., która najlepiej wypadła na rozmowie kwalifikacyjnej. Pani Anna Rzemieniec posiada 10 letni staż pracy w IT w tym 4 lata na stanowisku kierowniczym (przypomnijmy jednej z najlepszych IT w Polsce). 

Pani Małgorzata Targosz-Stroch jest dziennikarką portalu Sucha24.pl, którego redaktorem naczelnym jest pan Marcin P. pracujący dla UM a także bliską przyjaciółką pani Kariny P. Pani Mariola Wysogląd nie otrzymała pracy. Poza tym jak dowiadujemy się ze strony IT urząd poza konkursem na tzw. pracowników administaracyjnych przyjął pana Filipa Kaczyńskiego niedoszłego posła (kandydata z listy PiS), pana Janusza Jędrygasa (przewodnika beskidzkiego i tatrzańskiego) oraz (tu kolejna niespodzianka) pana Krzysztofa Kopacza (byłego radnego, redaktora miesięcznika "Wiadomości Powiatowe", byłego pracownika IT). Tego samego którego kandydaturę na w.w. stanowisko odrzucono podczas pierwszego etapu konkursu! I tak z 4 stanowisk zrobiło się 5. Z czego tylko 2 wyłoniono z konkursu, w którym udział brało aż 75 osób. Zobacz aktualną listę pracowników  IT.

Nasuwa się pytanie jaki był cel zmian w tak dobrze prosperującej jednostce? Dlaczego podczas zmiany jednostki zarządzającej nie pozostawiono dobrze wykonujących swoje obowiązki pracowników? Dlaczego zapewnienie pani Burmistrz (o zatrudnieniu poprzednich pracowników) kolejny raz okazały się słowami rzuconymi na wiatr? 

Z perspektywy obserwatora nasuwa się wniosek iż w ramach konkursu wyłoniono wg zasad dwóch pracowników stricte do informacji turystycznej a trzy pozostałe stanowiska administracyjne (sic!) obsadzono sitwą urzędującej władzy.

 

(Jakub Florczyk)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+38 #1 Damien z 2012-01-27 13:01
Pewnie, że można biernie przechodzić obok tego co tu się dzieje. Każdy żyje swoimi problemami i jakby szkoda energii na ten polityczny bajzel. Zbiorowe przymykanie oczu na prywatę ekipy rządzącej. Dlatego też czują się bezkarni! Nowotwór znacząco dopada kolejne elementy i uwierzcie, że zawsze może być gorzej. Nic się nie da z tym zrobić? Nasze dzieciaki mogą postanowić żyć kiedyś w tym mieście, więc dlaczego pozwalamy na te kolejne, jawne akty dewastacji
Cytować
+45 #2 Cichociemny 2012-01-27 13:06
Magistrat będzie tak długo mataczyć, kombinować aż ich wszystkich pozamykają !
Cytować
+37 #3 MaciekM 2012-01-27 13:09
SKANDAL! brak mi słów
Cytować
+38 #4 Co ja pacze 2012-01-27 13:14
Banda złodzieji i krętaczy z urzędu obstawiła pracę swoim w IT...
Cytować
+38 #5 Pogodynka 2012-01-27 13:25
W końcu ktoś się odważył o ty napisać! To skandal w jaki sposób pozbywa się wyszkolonej kadry, która ciężko pracowała na obecny kształt IT.

Tylko chyba nie chodzi przecież o to jakie kto ma poglądy, ale jak obsługuje turystów - to jest nasza wizytówka! A teraz sytuacja wygląda tak, że Pani Ania (jedyna kompetentna osoba, ze "starej IT") obsługuje cały ruch turystyczny, a reszta ze strachem w oczach ucieka na widok każdego, a już szczególne zagranicznego turysty, bo jedyne co są w stanie powiedzieć wymachując rękami to "basilica!... there!.. There!!
Cytować
+23 #6 Co ja pacze 2012-01-27 13:25
A pan Stanisław K. Podnieca się balonem na rynku i "tańczy" z dwoma przebierańcami myśląc, że coś nowego się w mieście dzieje...
Cytować
+27 #7 co ja też pacze 2012-01-27 13:25
jak za komuny trzeba obstawić swoimi ludzmi wszystkie resorty, kulturę i media a my za to płacimy. kobita w pracy pisze artykuły pieprzowi. za kogo oni nas mają jak bez zadnego owijania w bawełnę robią takie cyrki
Cytować
+32 #8 z okolicy 2012-01-27 13:27
Dobry tekst. Warto go uzupełnić o informację, że MSIT wymagał w umowie 4 stanowisk z osobami, które posiadają właściwe przeszkolenie. I takie przeszkolenie posiadały wyłącznie poprzedni pracownicy IT. Obecnie tylko pani Rzemieniec je posiada. Pan Kopacz jako pracownik administracyjny nie będzie więc wliczony. Stąd też ciekawie czy jak w Urzędzie Marszałkowskim dowiedzą się o tych dziwnych przetasowaniach to nie odbiorą środków na uruchomienie MSIT.

Tak na marginesie to na portalu bialorus.24 pojawił się pierwszy tekst nowej pracownicy Targosz-Stroch, która pomyliła bazylikę Ofiarowania NMP z Bazyliką NAWIEDZENIA NMP. Nie mówiąc, że wspominała o Informacji Turystycznej, która przecież "nie istniała".
Cytować
+27 #9 Kacha 2012-01-27 13:31
Sekretarz Gminy Marek Brzeźniak, kierownik Wydziału Ogólno Organizacyjnego Urzędu Miasta Anna Makuch i kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Tadeusz Krupnik- TO SĄ EKSPERCI W SPRAWACH TURYSTYKI
Cytować
-43 #10 Siostra Kalwaria 2012-01-27 13:31
jasne! Hau! Hał! Hał! szczekajcie tyle wam zostaje.
Cytować
-42 #11 o arunie 2012-01-27 13:37
znowu robicie aferę polityczną jak z arunem
nic nie rozumiecie
żadnej nauki nie wyciągacie
Cytować
+34 #12 Rzecznik magistracki 2012-01-27 13:43
Po pierwsze primo jak mawiał klasyk - sukcesem jest, że Karina przepadła, a miała mieć pewną fuchę.
Po drugie primo proszę osoby mówiące w języku angielskim o wykonanie kilku telefonów do nowomianowanej i sprawdzenie Jej znajomości języka wymaganego.
Chcecie się POśmiać- dzwońcie.
Jak tu nie mówić o tym, że wszystko było wcześniej wiadome.
Tak jak z konsultacjami w sprawie Rynku - możecie sobie POgadać, a zrobimy co chcemy.
Tak działa demokratycznie wybrana dyktatura.
Cytować
+38 #13 Gienka 2012-01-27 13:50
Mierni ale wierni.
Podobno Duch Jana Pawła II wyprowadza się z Wadowic bo już nie może na to patrzeć.
Cytować
+33 #14 wadowiczanka 2012-01-27 14:01
Pójdzmy wszyscy do IT i zadajmy komukolwiek z pracowników pytanie po angielsku, co sie okaże że to k.... same zera bez wiedzy praktycznej ani nawet bez wyszkolenia. Filipiakowa i Kotarba do paki!!! F. Kaczyń...i śmiech na sali, dno.
Cytować
-31 #15 Siostra Kalwaria 2012-01-27 14:06
sukcesem jest że przepadła? Przecież ona nawet nie startowała. Sukcesem to można nazwać to , że wyrobowy śmietnik już nie istnieje! To jest sukces!!!!
Cytować
+29 #16 chłopek roztropek 2012-01-27 14:08
Pani Ewo Filipiak - Ja nie Zycze nikomu zle a To co Pani Od.....a w tych Wadowicach to sie w głowie nie miesci!!
Bardzo chętnie bym napluł Pani w twarz aczkolwiek nie zniże się do poziomu Gówniarza - pozostaje więc mi tylko współczuć braku godności !! - ŻĘNUAAAA !!!
Cytować
+27 #17 Jancio Wodnik 2012-01-27 14:14
Cytuję Siostra Kalwaria:
sukcesem jest że przepadła? Przecież ona nawet nie startowała. Sukcesem to można nazwać to , że wyrobowy śmietnik już nie istnieje! To jest sukces!!!!


Żona M.Płaszczycy nie startowała, bo za wcześnie wyszło na jaw, że się do tego szykuje. Dlatego w ostatniech chwili jej bliską przyjaciółkę postanowiono wrzucić
Cytować
+26 #18 Czytelnik 2012-01-27 14:16
Cytuję o arunie:
znowu robicie aferę polityczną jak z arunem
nic nie rozumiecie
żadnej nauki nie wyciągacie

Jaka afera polityczna? Z tego co widzę każda informacja w artykule z linkiem do źródła informacji. Wszystko czysto i klarownie, bez ubarwiania i obrażania kogokolwiek. Brawo Panie Jakubie.
Cytować
+20 #19 Kryspin 2012-01-27 14:19
Żeby tylko ludzie przeczytali to ze zrozumieniem i się zastanowili! Diabeł tkwi w szczególe! Dzisiaj IT, jutro komuś z nas wmówią, że nie istniejemy
Cytować
+31 #20 wania 2012-01-27 14:19
No ja pierniczę, że użyję eufemizmu!Przec ież bardziej nie mogli przegiąć pały niż to co zrobili z IT. Nie wierzę, że nie można z tym nic zrobić! Jędrygas prowadzi swoją działalność gosp. (VOYAGE Biuro Przewodnickie, Turystyczne, Handlowe, Wydawnictwo
Janusz Jędrygas przewodnik beskidzki, tatrzański, terenowy, instruktor przewodnictwa 34-100 Wadowice, Obr. Westerplatte 15/13, tel/fax 033/8233637, 8234014, 0608 294 637)- chyba, że ją zawiesił, Kopacz zajmuje się Wiadomościami Powiatowymi, panna od pieprza zajmuje się pisaniem wypocin dla sucha24 a o Kaczyńskim już nie wspomnę bo ten nie potrafi robić NIC (dno i kupa mułu z gościa), no to do jasnej anielki KTO obsługuje IT?! Przecież to dobry materiał dla Jaworowicz, TVN czy też radia!
Cytować
-28 #21 Siostra Kalwaria 2012-01-27 14:49
klinowski wszystko spalil publikują tutaj informacje, że ma startować, tak samo jak teraz Florczyk spali Guzika razem z Klinowski publikując tutaj jej dane personalne. No ale jak to się tutaj mówi: grunt , że im dokopaliśmy i ma gorzej, dla potwierdzenia zacytuję jeszcze raz bardzo dużo mówiący komentarz: "Po pierwsze primo jak mawiał klasyk - sukcesem jest, że Karina przepadła, a miała mieć pewną fuchę.". Czyli hasło tego portalu - jedziemy po wszystkich a nóż nas nie pozwą ,a będziemy mieć satysfakcję! heheheh Doprawdy żałosne!
Cytować
+48 #22 Agnieszka 2012-01-27 14:57
Zniszczono świetnie działającą grupę młodych, kreatywnych ludzi chcących coś zrobić dla mieszkańców tego miasta (np. świetny Klub Podróżnika z rewelacyjnym p. Januszem)
Cytować
+39 #23 BAsia 2012-01-27 15:05
Najbardziej to szkoda osób którym na piśmie obiecano powrót do pracy, a tak ich wyrolowano!!!
Kto teraz poprowadzi Klub podróżnika - jak Janusza już nie ma ! ?

Super ludzie po szkoleniu MSIT...niech UM oddaje kase za to szkolenie !!!
Cytować
-29 #24 morokoro 2012-01-27 15:06
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.
Cytować
+20 #25 pafnucek 2012-01-27 15:07
Cytuję Siostra Kalwaria:
klinowski wszystko spalil publikują tutaj informacje, że ma startować, tak samo jak teraz Florczyk spali Guzika razem z Klinowski publikując tutaj jej dane personalne. No ale jak to się tutaj mówi: grunt , że im dokopaliśmy i ma gorzej, dla potwierdzenia zacytuję jeszcze raz bardzo dużo mówiący komentarz: "Po pierwsze primo jak mawiał klasyk - sukcesem jest, że Karina przepadła, a miała mieć pewną fuchę.". Czyli hasło tego portalu - jedziemy po wszystkich a nóż nas nie pozwą ,a będziemy mieć satysfakcję! heheheh Doprawdy żałosne!


jak ma trudniej to niech z mężem pogada że jej życie komplikuje
Cytować
+23 #26 Jakub Florczyk 2012-01-27 15:10
Cytuję Siostra Kalwaria:
klinowski wszystko spalil publikują tutaj informacje, że ma startować, tak samo jak teraz Florczyk spali Guzika razem z Klinowski publikując tutaj jej dane personalne. No ale jak to się tutaj mówi: grunt , że im dokopaliśmy i ma gorzej, dla potwierdzenia zacytuję jeszcze raz bardzo dużo mówiący komentarz: "Po pierwsze primo jak mawiał klasyk - sukcesem jest, że Karina przepadła, a miała mieć pewną fuchę.". Czyli hasło tego portalu - jedziemy po wszystkich a nóż nas nie pozwą ,a będziemy mieć satysfakcję! heheheh Doprawdy żałosne!


Nikt, nikomu nie dokopuje. Jak przeczytasz dokładnie tekst to zauważysz, że jest to pewna luźna interpretacja faktów (link i dane). Bardziej do przemyślenia, niż ślepego powtarzania.
Cytować
-27 #27 E.W.. 2012-01-27 15:16
Cytuję morokoro:
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.Faktycznie klinu śle tylko pocałunki śmierci dla swoich pretorian i kompromituje ich. Jak tak dalej pójdzie to wykończy wszystkich.
Współczujący Edward W.
Cytować
+7 #28 Konio 2012-01-27 16:18
Cytuję Siostra Kalwaria:
klinowski wszystko spalil publikują tutaj informacje, że ma startować, tak samo jak teraz Florczyk spali Guzika razem z Klinowski publikując tutaj jej dane personalne. No ale jak to się tutaj mówi: grunt , że im dokopaliśmy i ma gorzej, dla potwierdzenia zacytuję jeszcze raz bardzo dużo mówiący komentarz: "Po pierwsze primo jak mawiał klasyk - sukcesem jest, że Karina przepadła, a miała mieć pewną fuchę.". Czyli hasło tego portalu - jedziemy po wszystkich a nóż nas nie pozwą ,a będziemy mieć satysfakcję! heheheh Doprawdy żałosne!


Przecież Pani Karina sama publikuje swoje dane:

http://sucha24.pl/redakcja/o-nas
Cytować
+14 #29 Don Pedro 2012-01-27 16:32
Cytuję Siostra Kalwaria:
jasne! Hau! Hał! Hał! szczekajcie tyle wam zostaje.


pojawiła się ponownie nijaka Halina Cimer vel Siostra Kalwaria :)
Cytować
+15 #30 Cichociemny 2012-01-27 16:35
Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie
Cytować
-10 #31 projektant 2012-01-27 17:04
Cytuję E.W..:
Cytuję morokoro:
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.Faktycznie klinu śle tylko pocałunki śmierci dla swoich pretorian i kompromituje ich. Jak tak dalej pójdzie to wykończy wszystkich.
Współczujący Edward W.Nic dodać, nic ująć setno sprawy.

Na prezentacji rynku okazało się, że wszystkim rynek się podoba.
Cytować
+38 #32 Mateusz Klinowski 2012-01-27 17:15
Właściwie w tekście nie ma nic, o czym byśmy już doskonale nie wiedzieli.

1. Niekompetentna w żadnej sprawie Burmistrz bierze się za obsadzanie kolejnej dobrze działającej instytucji swoimi ludźmi.

2. Po drodze co do swoich planów okłamuje radnych, mieszkańców oraz pracowników nieistniejącej rzekomo instytucji. Zresztą, żadnych planów nie ma. Wielokrotnie o nie pytana, snuje sobie właściwe „opowieści”, albo wprost odmawia konkretnej odpowiedzi.

3. Fikcyjny konkurs wygrywa… koleżanka nadwornego propagandzisty. Nawet dotychczasowa kierowniczka IT zdobywa od niej mniej punktów! I jako jedyna zostaje ze starego składu IT w instytucji, którą stworzyła.

4. Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji (i to nawet z punktu widzenia przeprowadzoneg o „konkursu” – patrz: K. Kopacz).

5. Tym samym Burmistrz łamie warunki działania systemu MSIT.

Na przykładzie IT jak na dłoni widać, że władze Wadowic kpią z obowiązującego prawa, mieszkańców, zawartych umów, Marszałka Województwa. Kpią, bo czują się bezkarne.

W naszej gestii jest to zmienić. Naprawdę możemy mieszkać w uczciwej gminie, gdzie szanuje się ludzi. Wystarczy tylko wymienić Królową i jej „zawsze wiernych” paziów.

Ps. Wg. drogowskazu na zdjęciu powyżej IT znajduje się w... Ogrodowej?
Cytować
+22 #33 obserwator 2012-01-27 17:17
nasuwa się mysl że ten filipek to musi byc mega gość i mózg skoro tak wszedzie go pełno to do sejmu to niby muzyk z bożej łaski to do informacji turystycznej no szok szok
Cytować
+31 #34 majka 2012-01-27 17:21
Wadowice są strasznie skorumpowanym miastem ,10 osób posiada olbrzymie wpływy i kręci wszystkim ,trzeba naprawdę dużej mobilizacji w wyborach i pozbyć się tego parafialno wiejskiego ,zaściankowego tałatajstwa ,jaki sens ma ogłaszanie konkursu skoro w komisji siedzą ludzie ,którzy są ignorantami, a to kogo zatrudnić wiedzą już dawno .Teraz trzeba iść do IT i żądać konwersacji po angielsku lub niemiecku zobaczymy jaki będzie efekt .W Suchej na portalu czytałam wczoraj jak mieszkaniec pisał iż Tam czyli Targosz obraza inteligencję mieszkańców popełniajac straszne błędy ortograficzne oraz nadając artykułom idiotyczne nagłówki więc to co prezentuje jest ogólnie znane
Cytować
+8 #35 pafnucek 2012-01-27 17:31
Cytuję projektant:
Cytuję E.W..:
Cytuję morokoro:
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.Faktycznie klinu śle tylko pocałunki śmierci dla swoich pretorian i kompromituje ich. Jak tak dalej pójdzie to wykończy wszystkich.
Współczujący Edward W.Nic dodać, nic ująć setno sprawy.

Na prezentacji rynku okazało się, że wszystkim rynek się podoba.


na prezentacji nie było osób którym się rynek nie podoba brzmi bardziej trafnie o ile na prawdę tak było bo wam z tego UM nie ma co wierzyć, pieprz teraz pewnie zagina czasoprzestrzeń i tworzy historie od nowa
Cytować
+21 #36 majka 2012-01-27 17:34
MACKI OŚMIORNICY SIĘGAJĄ DALEKO BLOG PANA WYROBY JEST JUŻ NIEDOSTĘPNY CHYBA W WADOWICACH MUSIMY ZNOWU SCHODZIĆ DO PODZIEMIA JEST TO SKANDAL
Cytować
+19 #37 Miłośnik magistratu 2012-01-27 17:37
"dostali wypowiedzenie o pracę z trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia."
Poprawcie błąd!

Ludziska! Nie od dziś wiadomo, że tzw. konkursy na stanowiska urzędnicze to fikcja. Nie ma nad tym żadnej kontroli, nie ma przejrzystych zasad itd. Zawsze mi się chce śmiać z takich konkursów, szczególnie jeśli dotyczą Urzędu Bezrobocia.
"Wymagana znajomość ustawy takiej a takiej", a potem idziesz, pytasz o ustawę i... szczena w dół. Pytasz o dofinansowanie i... słyszysz, że jest na stronie. Jakiej kur.a stronie?

Startowałem ongiś w wielu takich konkursach. Na początku oczywiście pełen wiary i zacięcia, potem już tylko dla zabawy. Ileż to śmiechu przy tym miałem. No bo niby jak reagować na urzędowego debila, skoro ten uparcie twierdzi, że nie podpisałem klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych - a pierwsze zdanie klauzuli brzmi... "Ja wyżej podpisany..."; a podpis widnieje wyżej. A już szczytem wszystkiego jest wymaganie na przykład dwuletniego lub rocznego stażu pracy na podobnym stanowisku w administracji publicznej. To ja się zapytuję - publicznie - czy konkursy na stanowiska urzędnicze są dla urzędników, którzy tydzień temu wylecieli z roboty po dwóch latach pracy?

Śmieszne i niepoważne to wszystko jest. Oczywiście mój pogląd jest taki, że 80% urzędników powinno stracić pracę. Nie z dnia na dzień naturalnie, ale w przeciągu 3-4 lat. To jest szarańcza pożerająca podatki, która sama dla siebie tworzy zasady. Nie tylko w papalandzie urzędasy stanowią wielkie drzewo genealogiczne. To jest problem całego kraju.

Patrząc jednak pobłażliwie, wcale mnie nie dziwi, że urzędasy załatwiają sobie robotę po rodzinie. To trochę naturalne zachowanie - WIRUS za wszelką cenę próbuje przeżyć. Akurat urzędy i inne instytucje państwowe są świetnym schronieniem przed bezrobociem, niepewną sytuacją w branży (dowolnej), chwiejną koniunkturą itd.

Wszystkim, którzy nie mają pracy, proponuję brać sprawy we własne ręce. Omijajcie urzędy z daleka, a kontakty przymusowe ograniczajcie do minimum. Dbajcie o swoich księgowych, oni jedyni są skłonni za pieniądze "oszukiwać legalnie". Dbajcie o partnerów biznesowych i unikajcie podatków. Trzeba zabrać świni koryto jak mawia Korwin. To jedyny sposób, żeby ona zdechła.

I odnosząc się jeszcze do IT, której jak wiemy nigdy u nas nie było, to oczywiście szkoda, że i ona stała się pożywką dla WIRUSA. Jaśkowi życzę przebranżowieni a bo... z debilami lepiej nie trzymać się blisko.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
-14 #38 ja i moje ego 2012-01-27 17:44
Cytuję projektant:
Cytuję E.W..:
Cytuję morokoro:
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.Faktycznie klinu śle tylko pocałunki śmierci dla swoich pretorian i kompromituje ich. Jak tak dalej pójdzie to wykończy wszystkich.
Współczujący Edward W.Nic dodać, nic ująć setno sprawy.

Na prezentacji rynku okazało się, że wszystkim rynek się podoba.Nie wiem dlaczego tak jest, ale skorotak jest, no to chyba dobrze, nie. To wypowiedź w stylu klina. I tak i nie, czyli jak. Zamiast jasno, że rynek mi się podoba, bo takie jest moje zdanie, a wam nic do tego.
Cytować
+22 #39 alibaba 2012-01-27 18:11
Przestańmy narzekać, skoro własnymi rękami przedłużyliśmy erę Filipiak i jej dworu. Trzeba było zagnać do wyborów więcej rozsądnych ludzi, zabrać babci dowód, dziadkowi postawić piwo i byłoby normalnie. A tak znowu muszę się wstydzić przed znajomymi, gdy śmieją się ze mnie, że mieszkam w mieście rządzonym przez urzędniczą mafię. Nie ukrywam, gdy czytam historyjki o sposobie sprawowania władzy przez wadowickich "samorządowców" - szlag mnie trafia!!!!!!!!!
Dobrze nam tak!
Cytować
+10 #40 m 2012-01-27 18:28
chyabg wszysctko o obecnym stanie Informacji Turystycznej mówi drogowskaz 50 m od nieje (na zdjęciu przy artykule), który od dłuższego czasu pokazuję zły kierunek. Żaden pracownik aktualnej Informacji Turystycznej nie zauważyłe tego?!
Cytować
-20 #41 współczujący 2012-01-27 18:38
Cenzura- jak to możliwe że niektórzy mogą cytować komentarze już po 6 minutach ich opublikowania a moje pojawiają się z godziną o które je pisze tylko godzinę później. Czyżbyście sami ze sobą gadali ? W sumie to nie dziwne bo jednakowa nienawiść i zło z Was zionie :)
Ale rozumiemy że loobujecie za swoimi kolegami, tylko ślepa lojalność do donikąd Was nie zaprowadzi tylko zostaniecie sami jak już wszystkich po-obrażacie.
Cytować
+10 #42 Henio 2012-01-27 19:28
A czy nie jest to sygnał do referendum nad odwołaniem
Cytować
+4 #43 Leoncio 2012-01-27 19:43
Cytuję współczujący:
Cenzura- jak to możliwe że niektórzy mogą cytować komentarze już po 6 minutach ich opublikowania a moje pojawiają się z godziną o które je pisze tylko godzinę później. Czyżbyście sami ze sobą gadali ? W sumie to nie dziwne bo jednakowa nienawiść i zło z Was zionie :)
Ale rozumiemy że loobujecie za swoimi kolegami, tylko ślepa lojalność do donikąd Was nie zaprowadzi tylko zostaniecie sami jak już wszystkich po-obrażacie.


że ci się jeszcze chce. chyba dobrze płacą. zauważyłeś, że wszyscy twoje wołanie na puszczy mają w d...?
Cytować
+19 #44 do Henio 2012-01-27 20:10
CO TY WYSKAKUJESZ Z REFERENDUM ,TRZEBA DO KOŃCA KADENCJI WYTRWAĆ,A PRZEZ 3 LATA WYPROMOWAĆ LUDZI UCZCIWYCH ,WYKSZTAŁCONYCH I WTEDY CAŁE SKORUMPOWANE ,DEWOCYJNE NA POKAZ TOWARZYSTWO DEMOKRATYCZNIE POŻEGNAĆ I CZYŚCIĆ URZĘDY Z MAGISTRACKICH ZŁOGÓW ,BO SAM WYBÓR NICZEGO NIE ZMIENIA TRZEBA KAŻDEGO NEPOTYCZNEGO URZĘDNIKA USUNĄĆ
Cytować
-12 #45 współczujący 2012-01-27 20:43
Cytuję Leoncio:
Cytuję współczujący:
Cenzura- jak to możliwe że niektórzy mogą cytować komentarze już po 6 minutach ich opublikowania a moje pojawiają się z godziną o które je pisze tylko godzinę później. Czyżbyście sami ze sobą gadali ? W sumie to nie dziwne bo jednakowa nienawiść i zło z Was zionie :)
Ale rozumiemy że loobujecie za swoimi kolegami, tylko ślepa lojalność do donikąd Was nie zaprowadzi tylko zostaniecie sami jak już wszystkich po-obrażacie.


że ci się jeszcze chce. chyba dobrze płacą. zauważyłeś, że wszyscy twoje wołanie na puszczy mają w d...?

Mi bardzo dobrze płaci prywatna firma krakowska bo dobrze pracuję i po forach internetowych nie chodzę w czasie pracy. Oczywiście wbrew temu co tu się wygaduję Pan Rzecznik wykonuje swoją pracę pisząc tu komentarze, w końcu to jest jakieś (kiepskie bo kiepskie) ale zawsze medium. Ciekawe czy poza tymi, którzy powinni tu pisać w czasie pracy bo to ich normalna praca reszta robi to trwoniąc pieniądze swoich Szefów - założę się że tak jest !
Cytować
+18 #46 do@ obserwator 2012-01-27 22:07
No to mamy w Wadowicach geniusza ,a imię jego to FILIP,cyborg nie z tej ziemi
Cytować
+1 #47 pawelbajnosz 2012-01-28 02:22
Wasz Paweł tym razem Was pocieszy: Komentarze na online są zazwyczaj przyjazne opozycji, czasami jednak pojawiają się wrogie (np. przestawionej fizyko-elektryc znie siostry kalwaryjskiej), ale wtedy są masowo minusowane. Ale nic to. Najlepsze jest to, że u naszego herosa na W24 jest taka sama tendencja, i wszelkie znaki poparcia dla powszechnego filipińskiego nepotyzmu są również negowane (w komentarzach, o ile Mr.Pepper nie wymoderuje wcześniej... ;). Pozdrawiam, Wasz Paweł.
Cytować
+19 #48 christo123 2012-01-28 11:35
Z tym trzeba uderzyć do instytucji (MSiT) oraz przede wszystkim telewizji. Niech się więcej ludzi dowie jaka tu szopka i samowolka się dzieje.
Cytować
-12 #49 adrychol 2012-01-28 11:48
Cytuję ja i moje ego:
Cytuję projektant:
Cytuję E.W..:
Cytuję morokoro:
Wreszcie nie będzie politykierstwa w IT.

Pani Rzemieniec jest kompetentna i niezależna od klina i jego sitwy politycznej. Pozostali też wydają się być odporni na indoktrynację klinowatych, ale jak będzie to się dopiero okaże.Faktycznie klinu śle tylko pocałunki śmierci dla swoich pretorian i kompromituje ich. Jak tak dalej pójdzie to wykończy wszystkich.
Współczujący Edward W.Nic dodać, nic ująć setno sprawy.

Na prezentacji rynku okazało się, że wszystkim rynek się podoba.Nie wiem dlaczego tak jest, ale skorotak jest, no to chyba dobrze, nie. To wypowiedź w stylu klina. I tak i nie, czyli jak. Zamiast jasno, że rynek mi się podoba, bo takie jest moje zdanie, a wam nic do tego.Nie bardzo rozumiem. o co tu chodzi?
Cytować
+9 #50 siostra, ale nie ta 2012-01-28 16:04
Cytuję Siostra Kalwaria:
sukcesem jest że przepadła? Przecież ona nawet nie startowała. Sukcesem to można nazwać to , że wyrobowy śmietnik już nie istnieje! To jest sukces!!!!


Oj pani C., chyba ci wyrobowy śmietnik strasznie siedzi na żołądku bo zaczął porządkować twoje kalwaryjskie podwórko.

Ale daremna twoja radocha. Teraz tam byłem i nie tylko blog działa, ale znowu o twoim kolesiu stradomie pisze http://wadowice-vadowita.blog.onet.pl/Czego-Stradomski-chce-bronic-r,2,ID449934815,n
Mazrenia jednak nie zawsze się spełniają, nawet te Płaszczycy i Stradomskiego, że o twoich nie spomnę!
Cytować
-15 #51 Siostra Kalwaria 2012-01-28 17:44
"e spomnę"? heheheh do słownika pyszczaku! A co do śmietnika to strasznie mi przykro, no ale może kiedyś nadejdzie czas , że zamkną to jak śmietnisko w Kalwarii!
Cytować
+13 #52 majka 2012-01-28 19:46
33 lata rządów solidaruchów doprowadziło Polskę do ruiny do władzy doszedł motłoch co naocznie widzimy i odczuwamy na własnej skórze, ludzie przestali chodzić na wybory wątpiąc w siłę własnego głosu ,a hydra się rozrasta i jest przekonana o swojej nieomylności
Cytować
+9 #53 Chętny do pracy w IT 2012-01-28 19:53
Chętnie podejmę pracę jako pomoc administracyjna w Wadowickiej IT, znam angielski bardzo dobrze (w mowie i piśmie), doświadczenie również posiadam, dodam też, że wykształcenie kierunkowe (mgr).
Jednak nie było powszechnie dostępnej informacji o konkursie na stanowisko "pomocy administracyjne j w IT", a etaty wszakże są...
Cytować
-14 #54 fan 2012-01-29 09:56
Z przykrością muszę stwierdzić że doktorek kolejny raz robi z siebie idiotę podaje informację fałszywe o pani Karinie P ,która niby miała pracować UM , tym samym oczernia i rozpowszechnia kłamstwa i godzi w dobre imię tej pani.Według mnie staje się osobą mało wiarygodną i propagandzistą jesteś Ty doktorku, na kłamstwach i pomówieniach kariery politycznej nie zrobisz tyle powinieneś wiedzieć . Nie trzeba być doktorem żeby to zrozumieć. pozdrawiam fan
Cytować
+10 #55 Miłośnik magistratu 2012-01-29 11:33
Cytuję Chętny do pracy w IT:
Chętnie podejmę pracę jako pomoc administracyjna w Wadowickiej IT, znam angielski bardzo dobrze (w mowie i piśmie), doświadczenie również posiadam, dodam też, że wykształcenie kierunkowe (mgr).
Jednak nie było powszechnie dostępnej informacji o konkursie na stanowisko "pomocy administracyjnej w IT", a etaty wszakże są...

Przykro nam, ale Twoje kwalifikacje są za wysokie. Marnowałbyś się tylko u nas. Zatrzymamy Twoją aplikację i "oddzwonimy".

A oddzwonimy tym szybciej im szybciej Twoja matka, ojciec, wujek, ciotka, dziadek, babka, kuzyn, kuzynka, żona, kochanka* będą zatrudnieni w którejś z podległych "spółek.

* niepotrzebne skreślić


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+15 #56 Gienka 2012-01-29 11:48
Do Pana Kopacz.
Czy się Panu w głowie nie zawraca - bo zachowuje się Pan jak chorągiewka na wietrze.
Z Pana taki niezalężny dziennikarz jak z koziej dupy klarnet.
Co te pienądze robią z ludzi.
Czy to takie wołanie - weźcie mnie ze sobą. nic nie pomoże i tak do tej grupy pan nie wejdzie. był Pan radnym? Z jakiej list? A klubie Pan był? Nie.Bo nie mają zaufania, tylko fuchę Panu daja żeby Pan cicho siedział i był spolegliwy, patrz Płaszczyca. Bedę polecała znajomym (duża grupa) żeby do reklamy wybrali inne media.
Cytować
+13 #57 Zeno 2012-01-29 12:33
Urząd Miesjki dawniej - obecnie dom pomocy rodzinie,IT dawniej,to dom pomocy znajomkom i kolesiom.
Cytować
+6 #58 Jakub Florczyk 2012-01-29 13:59
Cytuję Siostra Kalwaria:
"e spomnę"? heheheh do słownika pyszczaku! A co do śmietnika to strasznie mi przykro, no ale może kiedyś nadejdzie czas , że zamkną to jak śmietnisko w Kalwarii!


No tak, tylko komuniście marzy się jedyna słuszna prawda. Już to przerabialiśmy. Jeśli tak Ci odpowiada ten ustrój to kup sobie bilet na Białoruś.
Cytować
+15 #59 Oj Małgorzato! 2012-01-29 14:54
Siostra Kalwaria to profil na fb związany z panią Małgorzatą, najsłynniejszym ostatnio szpecem od języka angielskiego! Ambitniej trzeba te fikcyjne konta kamuflować na fb;) MIało być niby satyrycznie, a jak zwykle w brygadzie El Komendante Pieprza brakło inteligencji i humoru!;)
Cytować
+13 #60 - 2012-01-29 16:28
Info z profilu:

"Nienawidzę:
hipokryzji, lania wody, braku konkretu, opierania się na "plotkach", partaczenia roboty - zwłaszcza w mediach, braku profesjonalizmu , nieudaczników życiowych zazdroszczących innym sukcesu"

Cóż za miażdżąca samokrytyka. Pogratulować.
Cytować
+11 #61 Remek 2012-01-29 17:10
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Info z profilu:

"Nienawidzę:
hipokryzji, lania wody, braku konkretu, opierania się na "plotkach", partaczenia roboty - zwłaszcza w mediach, braku profesjonalizmu, nieudaczników życiowych zazdroszczących innym sukcesu"

Cóż za miażdżąca samokrytyka. Pogratulować.


Coś w tym jest...
Siostrze Kalwarii nie przeszkadza wskazujący złą drogę drogowskaz do Informcji Turystycznej (partaczenie roboty), nie widzi również nic złego, że w dobrze prosperującej i mającej świetne wyniki IT nie pracuje już jej dwóch dobrych pracowników, a z 75 kandydatów wybrano dziennikarkę portalu, którego właścicielem jest związany z um inny dziennikarz, pracownika UM, oraz jeszcze jednego dziennikarza, który tam już pracował (?!) To jest dopiero szczyt hipokryzji proszę Państwa ;)
Cytować
-25 #62 Bogumił Storch 2012-01-29 17:33
Jakubie Florczyku, kłamstw w twojej jednej notce( bo tekst dziennikarski to nie jet) jest tyle że nie wiem od czego zacząć.Moja żona Małgorzata Targosz-Storch NIE JEST zatrudniona przez żaden portal na tej kuli ziemskiej. Taka umowa o pracę NIE istnieje.To raz kołku.DWA: absolwentka prestiżowego kierunku UJ, stypendystka tejże uczelni, z najwyższą średnią ocen na roku i obronioną pracą magisterską na 5, z wieloletnim stażem w największym lokalnym dzienniku w Polsce ( zwolniona z pracy dzień przed porodem) oraz kierunkowym wykształceniem zdobytym na jeszcze innej uczelni może dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej .Brak wypowiedzi osób, które tu opluwasz kłamstwami, w tym smrodzie, który wypuściłeś to a.totalna amatorka -wiesz co to prawo prasowe?! b. naruszenie dóbr osobistych, tym bardziej, że moja żona nie jest osobą publiczną (poszukaj matołku w prawie prasowym-znasz? )Dziś modne jest ciąganie się po sądach ale ja jestem dżentelmenem starej punkowej daty, dlatego za to co nasrałeś, bo (napisaniem tego nie da się nazwać) wyzywam cię na publiczny pojedynek, w którym to honorowo obiję ci mordę. To że na na jej etat mają chrapkę ludzie z tego ch.wartego portalu nie znaczy, że trzeba się zachowywać jak szczurki w korporacjach i kłamliwie donosić.Trzeba się było k.... uczyć a nie teraz załatwiać sobie pracę w ten sposób.Ona robotę dostała uczciwe, do rozmowy w MSIT uczyła się po nocach równocześnie zajmując się niemowlakiem, starszymi rodzicami a wodę nosiła ze studni w wiadrze.Roboty nie załatwił jej a ni P. a ni nikt inny tylko jej charakter i i ciężka praca. Powiedziała by ci to antydziennikarz u gdybyś zapytał ale było ci to nie na rękę, co? Wyznacz sekundantów zaprosimy media. Mówię serio. Morda musi być i będzie obita. Honor, prawda, szacunek.
Do ludzi którzy w przeciwieństwie do autora tego g. mają mózg: wiem, że często są wałki przy obsadzaniu różnych stanowisk, w całej Polsce się o tym mówi. Ale w tym konkretnym wadowickim przypadku było uczciwie.ps. Czy ten tekst powstał bo część zwolnionych " dobrze wykonujących swoje obowiązki pracowników" jest związana z tym "portalem"? To jest dopiero prywata.Do autorów debilnych komentarzy: nie wiem co powiedzieć, niezbyt często spotykam debili. Czuję się nieswojo i brak mi słów.Zastanówci e się co piszecie, Może i nie jestem bogaty, ale na dobrego prawnika mogę nawet wziąć kredyt.
Bogumił Storch
Cytować
-23 #63 Siostra Kalwaria 2012-01-29 17:51
@Panie Bogumile
Wystarczy złożyć w trybie cywilnym z art 24 kc wniosek do sądu o nakaz zapłaty dla redaktora naczelnego lub autora tekstu. W sumie łatwy pieniądz. Koszty niewielkie.
Jeśli użyli imienia i nazwiska bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby prywatnej to już przegrali. Rzetelność wymagała skontaktowania się z bohaterami tekstu przed postawieniem im zarzutów. Ale ani autor ani właściciel portalu o tym nie wiedzą, bo nie są dziennikarzami i prawa prasowego chyba nie czytali.
Myślę że Pan mecenas Krzysztof L. rodzina autora i znajomy właściciela portalu im to prosto wyjaśni.
Proponuję na początek zadośćuczynieni e w kwocie 10 tysięcy złotych od Florczyka i 10 tysięcy złotych od Guzika.
Jakby co to służę dobrym prawnikiem.
Do Pana Krzysztofa Kopacza i do Pani Kariny Płaszczycy też już napisałam i z tego co wiem, to nie odpuszczą.
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.
Cytować
+11 #64 pafnucek 2012-01-29 18:00
Cytuję Oj Małgorzato!:
Siostra Kalwaria to profil na fb związany z panią Małgorzatą, najsłynniejszym ostatnio szpecem od języka angielskiego! Ambitniej trzeba te fikcyjne konta kamuflować na fb;) MIało być niby satyrycznie, a jak zwykle w brygadzie El Komendante Pieprza brakło inteligencji i humoru!;)


cały opis tej kobity z informacji można sprowadzić do jej pracodawców

Siostra Nienawidzę:
hipokryzji, lania wody, braku konkretu, opierania się na "plotkach", partaczenia roboty.....

swój swojego zawsze znajdzie co za ludzie codziennie w lustro spogląda i co myśli ?

Pan Jarek w okularach ze straganu namiętny komentator chyba liczy na ciepłą posadkę po znajomości

nawet się na Klina teksty na fb czepią ze szczęścia hahahahaha

ale fajnie że wyszło bo wiemy że pani Aleksandra (gdzie na kawę zapraszał Piotr?) też jest zaangażowana w komentowanie Wadowiceonline no i mister glamouroso Krzyś "za duży gajer" fajnie wiedzieć że was to kuje jakie towarzystwo wzajemnej adoracji hahahahahahahah aahahahaha co za półgłówki BOŻE TY TO WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!
Cytować
+9 #65 wyścigowy indyk 2012-01-29 18:08
Boguś tak patrze na twoje zdjęcia na fb to z gitarą i chyba żeś troche nie wiedział na co się porywasz hahahahaha
Cytować
-15 #66 Bogumił Storch 2012-01-29 18:08
Witam,
Dane osobowe zostały upublicznione w BIP więc o to pretensji nie mam.Inna sprawa, że nawet nazwisko pomylono -ot taki rzetelny portal i dziennikarz. Każde podana przez dziennikarza informacja musi być potwierdzona min. w 3 żródłach ( tak mnie uczyli w Wyborczej). Jak już po nazwisko walimy w kogoś,że np ma lewą fuchę i ktoś mu załatwił prace w urzędzie po znajomości to należy do takiej osoby zadzwonić i ją o to zapytać.W poważnych mediach za takie braki warsztatowe wylatuje sie na zbity pysk dostaje się z wilczym biletem. Chcieli walnąć przyładowali na oślep i nawet nie zweryfikowali faktów.Ja tam bym wolał honorowy pojedynek ale jakieś 10 tys, na dom dziecka albo hospicjum byłoby ok. A tak po ludzku: moja kobieta jest uczciwa aż do przesady. Nawet na wykładach nie dawała mi ściągać:}. Jest też osobą wrażliwą. Wyszło na to ,że w walce między portalami i zazdrości kogoś kto nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej dla kasy i kariery pluje się po kompletnie niewinnej osobie.Na dodatek wyjątkowo nieudacznie. Aha, żona jeszcze nie wie, że się zaangażowałem - będzie awantura w domu:}. I na koniec: znam imię i nazwisko osoby, która w miejscu publicznym i przy świadkach będąc pod wpływem się jej odgrażała, że teksty takie jak ten mogą powstać i żeby zrezygnowała( to było miedzy etapami rozmowy kwalifikacyjnej .Zgadnijcie kto to był?:}
Cytować
+11 #67 Klara 2012-01-29 18:18
Boguś! Spanie na kanapie masz dzisiaj murowane! Swoja drogą to nie są pogróżki i próba zastraszenia użyciem siły? Metody dialogu rodem z dyskoteki w remizie;) I ściągać do tego Ci nie dawała? Toż to skandal!;)
Cytować
+15 #68 do@Bogumił Stroch 2012-01-29 18:22
Więc na jakiej zasadzie pisze dzień w dzień na Sucha24 mało tego chodzi w Suchej do prokuratury ,s,adu urzędu miasta niech Pan nie robi z siebie niepoważnego człowieka ,po drugie jeżeli żona taki geniusz to jeszcze nie widziałam ,aby nad przeciętnie zdolni wracali do takiej dziury robić ,a w dowodzie ma pewnie wpisane wybitnie inteligentna proszę się nie ośmieszać żona popełnia straszne błędy zarówno stylistyczne jak i ortograficzne, a na koniec proszę nie kłamać najlepiej człowieka znają w miejscu w którym mieszka , a opinia jest godna stylu w jakim Pan broni tej osoby ,brak państwu kultury i obycia ,ale tego nie dają fakultety to jest wrodzone .Radzę obmyć twarz wodą ze studni i opamiętać się
Cytować
-18 #69 Bogumił Storch 2012-01-29 18:26
ps. widzę że pan Klinowski ma mocne dowody, czekam na ich upublicznienie:

"Fikcyjny konkurs wygrywa… koleżanka nadwornego propagandzisty. Nawet dotychczasowa kierowniczka IT zdobywa od niej mniej punktów! I jako jedyna zostaje ze starego składu IT w instytucji, którą stworzyła.

4. Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji (i to nawet z punktu widzenia przeprowadzoneg o „konkursu"
Cytować
+11 #70 - 2012-01-29 18:28
U Płaszczycy mylenie imion, nazwisk, dat, dni, błędy ortograficzne, rzeczowe i gramatyczne są na porządku dziennym.
A kto to pisał w płaszczycowym serwisie nie tak dawno o Bazylice NAWIEDZENIA NMP w Wadowicach? To tyle jeśli chodzi o rzetelność dziennikarską, partaczenie roboty i brak profesjonalizmu ..
Cytować
+16 #71 doBogumił Stroch 2012-01-29 18:29
Szanowny Panie 1 dzień przed porodem nie wolno nikogo zwolnić pisze Pan takie głupstwa i kłamstwa idealizując coś czego obronić się nie da jaki koń jest każdy widzi
Cytować
-21 #72 Bogumił Storch 2012-01-29 18:35
Podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Anonimy są jak kupa w klozecie tzn. z kupą nie gadam. Z anonimami też. Niezłe są te plusy i minusy do komentarzy: to jest dopiero przekręt kto wie to wie:}No i pisanie pod dziesiątkami różnych nicków.
Cytować
+7 #73 DAB 2012-01-29 18:41
@Bogumił Stroch

W Wyborczej pana uczyli? Wyborcza to takie dziadostwo jakich mało, takiego syfu się czytać nie da. Propaganda większa od tej z białoruś24 i populistyczna bardziej od Klina
Cytować
+18 #74 do@ Stroch 2012-01-29 18:46
Panie STORCH ulubione zajęcia i zainteresowania z fb NIE DLA ŚMIERCI RYŚKA Z KLANU -to Pana poziom ROBIĆ ABLUCJE KILKANAŚCIE RAZY dziennie WODĄ ZE STUDNI .proszę nie podpierać się Wyborczą Gazetą świat jest mały ,a złe informacje rozchodzą się z szybkością światła, a z Pana wylazł wiejski kołtun natury się nie ukryje
Cytować
+18 #75 Mateusz Klinowski 2012-01-29 18:52
Cytuję Siostra Kalwaria:
@Panie Bogumile
Wystarczy złożyć w trybie cywilnym z art 24 kc wniosek do sądu o nakaz zapłaty dla redaktora naczelnego lub autora tekstu. W sumie łatwy pieniądz. Koszty niewielkie.
Jeśli użyli imienia i nazwiska bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby prywatnej to już przegrali. Rzetelność wymagała skontaktowania się z bohaterami tekstu przed postawieniem im zarzutów. Ale ani autor ani właściciel portalu o tym nie wiedzą, bo nie są dziennikarzami i prawa prasowego chyba nie czytali.
Myślę że Pan mecenas Krzysztof L. rodzina autora i znajomy właściciela portalu im to prosto wyjaśni.
Proponuję na początek zadośćuczynienie w kwocie 10 tysięcy złotych od Florczyka i 10 tysięcy złotych od Guzika.
Jakby co to służę dobrym prawnikiem.
Do Pana Krzysztofa Kopacza i do Pani Kariny Płaszczycy też już napisałam i z tego co wiem, to nie odpuszczą.
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.


Siostro Kalwario,

proszę już pozostać przy kleceniu mebli, ewentualnie klejeniu cholewek, a nie doradztwie prawnym ;)

Tekst Florczyka zbiera dostępne publicznie fakty i moim zdaniem nie zawiera kłamstw, ani nawet nieprawd (odróżniasz to znaczeniowo?). W przeciwieństwie do wielu tekstów miłego ci red. Płaszczycy. Pozew wymienionych będzie tylko ich ośmieszał. Zresztą, jakież to ich dobra zostały naruszone?

Punkowiczu Bogumile,

Twój komentarz, pełen bluzg i pogróżek jedynie pogrąża Twoją małżonkę. Nie tylko chodzi o stwierdzenie, że nie miała umowy z Sucha24.pl, choć samo w sobie to bardzo interesujące wyznanie.

Przykro mi, że znalazłeś się w sytuacji, kiedy musisz bronić honoru swojej rodziny, ale obrane metody (obrażanie autora tekstu) nie są najlepsze. Zwłaszcza, że tekst po prostu zestawia fakty.

Wywołujesz mnie też do tablicy i chcesz, abym przedstawił dowody. Dowody na? Bo zacytowanych przez Ciebie stwierdzeń z mojego komentarza dowodzić nie trzeba.

Jednym słowem: Siostro, Bogumile, kupa z Wami śmiechu. Prawie jak z naszą burmistrz! ;)
Cytować
+15 #76 majka 2012-01-29 18:55
NO TO WADOWICE MAJA SZCZĘŚCIE DO GENIUSZY W IT JEST JUŻ DWÓCH ORŁÓW ,TRZEBA SIĘ ZMOBILIZOWAĆ ,ABY NAM ICH WROCŁAW NIE PODPROWADZIŁ
Cytować
-19 #77 Bogumił Storch 2012-01-29 19:04
Panie Mateusza trzeba:
"Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizators ka – pozostają pod ochroną prawa cywilnego.

Zgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.

Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynieni a pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.".

Po prostu to co jest w tym tekście "pana" Jakuba to ściema. Ja to wiem, autorzy to wiedzą. I tyle. Tylko ludzie się w ch... się robi niestety i to już przykre. Przykład ja i pan Klinowski ubiegamy się o mandat radnego.Ja przegrywam wybory. Idę do kolegi ,który ma portal i piszemy coś takiego jak ten nieszczęsny Jakub. Jestem wiarygodny? Bez jaj ludzie. Przypominam anonimom: was tu nie ma, waszych postów nie widzę.
Cytować
+14 #78 majka 2012-01-29 19:14
Co to za pogróżki was tu nie ma jesteś gościem i będziesz ustalał kto ,może pisać opamiętaj się kołtunie rodem z Zapolskiej.Prop onuje uzupełnić braki w kulturze poczytać Kanta ,aby się tobie nie kojarzył z kantem od stołu itp....
Cytować
-12 #79 Bogumił Storch 2012-01-29 19:25
Cytuję Mateusz Klinowski:
[quote name="
Jednym słowem: Siostro, Bogumile, kupa z Wami śmiechu. Prawie jak z naszą burmistrz! ;)

Jak już to "Panie Bogumile", z politykami z zasady się nie spoufalam. Bo to bagno.
Cytować
+17 #80 dred 2012-01-29 19:30
Bogumił co ty zażyłeś???????
Cytować
+11 #81 - 2012-01-29 19:30
To taka strategia naszej "elity" - Kaczyński, Góralczyk, a teraz ten tutaj. Jak się nie potrafi czegoś obronić, to się zasłania właśnie tym, że "z anonimami nie gadam". Żałosne.
Całe szczęście żaden z nich nie będzie nikomu dyktował jak ma się podpisywać w Internecie.
Cytować
-9 #82 Jonasz 2012-01-29 19:45
Edek piszesz o duperelach w UM a o prawdziwych problemach Wadowic nie masz pojecia albo zwyczajnie s...asz w pory
Cytować
-15 #83 Bogumił Storch 2012-01-29 19:46
Prawa i obowiązki dziennikarza, w tym także obowiązek związany z rzetelnością regulowany jest w art. 10 prawa prasowego (dalej pr. pr.), który mówi, iż zadaniem dziennikarza jest służba społeczeństwu i państwu. Dziennikarz ma obowiązek działania zgadnie z etyką zawodową i zasadami współżycia społecznego, w granicach określonych przepisami prawa. Zgodnie natomiast z art. 12 pr. pr. dziennikarz jest obowiązany:

1) zachować szczególna staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystywaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło,Podczas analizy praw i obowiązków dziennikarza istotne jest zagadnienie prawdziwości informacji. Jeżeli dziennikarz poda informację nieprawdziwą, ale z zachowaniem należytej staranności oraz rzetelności, to wyłączona zastaje bezprawność jego działania.Ochro na dóbr osobistych przysługuje jedynie przed działaniem bezprawnym. Należy więc wykazać, że bezprawne działanie dziennikarza polegało np. na naruszeniu art. 12 pr. pr., tj. na niezachowaniu szczególnej staranności i rzetelności przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, naruszeniu art. 10 powołanej ustawy, tj. działaniu niezgodnym z etyką zawodową i zasadami współżycia społecznego. Dla mniej rozumnych anonimów: Autor ma obowiązek zwrócić się do osób o których pisze i je zapytać o to o czym pisze.Każdy ma prawo do obrony.No chyba, że chodzi o wpis na forum, gg albo prywatny blog.No ale w takim razie p o co bawić się w dorosłe dziennikarstwo? Tyle do pana Jakuba. Pan radny natomiast napytał sobie jeszcze większej biedy.To tak w kwestii na kogo dietę idą publiczne pieniądze.
Cytować
+15 #84 Pietia 2012-01-29 19:49
JAK TO JEST ,ŻE NA SUCHA 24 PRACUJE SIĘ NA CZARNO WCALE SIĘ Z TYM NIE KRYJĄC?jak to możliwe???????
Cytować
+17 #85 Jadwiga Z. 2012-01-29 19:49
Cytuję Bogumił Storch:
Panie Mateusza trzeba:
"Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska – pozostają pod ochroną prawa cywilnego.

Zgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.

Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.".

Po prostu to co jest w tym tekście "pana" Jakuba to ściema. Ja to wiem, autorzy to wiedzą. I tyle. Tylko ludzie się w ch... się robi niestety i to już przykre. Przykład ja i pan Klinowski ubiegamy się o mandat radnego.Ja przegrywam wybory. Idę do kolegi ,który ma portal i piszemy coś takiego jak ten nieszczęsny Jakub. Jestem wiarygodny? Bez jaj ludzie. Przypominam anonimom: was tu nie ma, waszych postów nie widzę.

Cytuję Bogumił Storch:
Panie Mateusza trzeba:
"Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska – pozostają pod ochroną prawa cywilnego.

Zgodnie z art. 24 ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie.

Zgodnie natomiast z art. 448 Kodeksu cywilnego w razie naruszenia dobra osobistego sąd może przyznać temu, czyje dobro osobiste zostało naruszone, odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub na jego żądanie zasądzić odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez niego cel społeczny, niezależnie od innych środków potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia.".

Po prostu to co jest w tym tekście "pana" Jakuba to ściema. Ja to wiem, autorzy to wiedzą. I tyle. Tylko ludzie się w ch... się robi niestety i to już przykre. Przykład ja i pan Klinowski ubiegamy się o mandat radnego.Ja przegrywam wybory. Idę do kolegi ,który ma portal i piszemy coś takiego jak ten nieszczęsny Jakub. Jestem wiarygodny? Bez jaj ludzie. Przypominam anonimom: was tu nie ma, waszych postów nie widzę.


Panie Bogumile.
Po pierwsze:

http://www.giodo.gov.pl/394/id_art/2106/j/pl/

Pańska żona piastuje stanowisko urzędnicze pod zarządem Urzędu Miasta w Wadowicach, jeśli Pan o tym zapomniał.

Po dwa: Pan tu wyraźnie używa gróźb, na miejscu Pana Florczyka zgłosiłbym sprawę na policję o groźbie pobicia. IP ustali kto to pisał, jeśli Pan, no to cóż... Jeśli ktoś, kto się pod Pana podszywa to jego problem.

Po trzy: Pan chyba najpierw napisał, a potem pomyślał. Czy w tym artykule kto kolwiek atakuje Pańską żonę? Jest opisany sposób w jaki pewna grupa ludzi dostała stanowiska w wadowickiej Informacji Turystycznej. I tyle. Czy Pan Florczyk w którymkolwiek miejscu obraził Pańską żonę czy Pana? Pan za to obraża wszystkich dookoła...
Cytować
+11 #86 dred 2012-01-29 19:57
Jak donosi portal wiadrowody24.pl Bogumił przedawkował syrop na kaszel.
Cytować
-22 #87 Bogumił Storch 2012-01-29 20:13
Zapytanie o honorowe rozwiązanie sporu nie jest groźbą karalną. Moje wzburzenie natomiast było wywołane zamieszczonymi tu treściami, które godzą w dobra osobiste moje i mojej rodziny.Reasumu jąc: Jakub Florczyk podpisała nierzetelny materiał, portal to puścił. Z kolei radny Klinowski kłamie,twierdzą c, że "Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji. ps. jeśli się nie jest zatrudnionym to umowa o pracę nie jest potrzebna. Można być np dziennikarzem obywatelskim albo mieć hobby.Jeśli pan wiedział jak małżonka ma, swoim zainteresowanie m oddaje się w godzinach pracy...no ale tego "dziennikarz" nie był w stanie udowodnić chociaż węszy i tropi ile wlezie.A sprawa jest prosta. Zona po urodzeniu dziecka nie pracowała,a że lubi pisać to sobie pisała.Nikt jej za to nie płacił bo i z czego.Jak ktoś robi portal lokalny własnym sumptem to wie jak to jest.Już nie mówię że chodzi o inne miasto i o inny powiat. Jakim cudem możecie twierdzić, że dziewczyna źle pracuje?Kogoś z was obsługiwała?:} No bo jak dobrze pracuje, konkurs był uczciwy i dlatego go wygrała to w czym problem.?A jak było inaczej to wracamy do początku: udowodnij albo przeproś albo sąd. To takie proste.
Na razie najbardziej odbiło się to wszystko na naszym rocznym dziecku. Jeśli o to chodziło to gratuluję skuteczności. Cała reszta spisku kilku kolesi od piwa w pubie ( w tym ci, którzy mieli mniej punktów na rozmowie kwalifikacyjnej i nie mogą się z tym pogodzić jak mężczyźni) została przez was dokumentnie spieprzona.
Cytować
+17 #88 - 2012-01-29 20:19
"Morda musi być i będzie obita" - jak to nie jest groźba, to ja jestem struś Pędziwiatr.
Cytować
+15 #89 Wadowiczanin 2012-01-29 20:20
Wstyd Bogumił. Rynsztokowy język, groźby, zero opanowania. No i ta sprawa z nielegalną pracą. Ciekawe co na to ZUS??? B
Cytować
+15 #90 Wadowiczanin 2012-01-29 20:25
"Sucha24.pl - Twoje miasto z innej strony" - to serwis miejski i platforma hostingowa przeznaczona do informowania, przekazywania i zbierania informacji o Suchej Beskidzkiej i okolicach.

Serwis służy również lokalnej społeczności do przekazywania informacji przez tworzenie blogów, pisaniu artykułów i komentarzy przez użytkowników portalu.

Portal Sucha24.pl miał swoją premierę 1 września 2011 roku. Powstał jako inicjatywa prywatna.

Właścicielem serwisu jest Firma Wadowice24.pl, zajmująca się prowadzeniem portali internetowych. Platforma hostingowa Sucha24.pl nie reprezentuje żadnej opcji politycznej, nie jest związana z żadną partią ani grupą interesów.

Przy pomocy blogów i komentarzy dochodzi na niej do wymiany myśli i debaty na ważne tematy dotyczące Wadowic, Suchej Beskidzkiej i okolic.

Pisać i komentować może każdy - założenie własnego profilu jest bardzo proste.
Stopka redakcyjna:

Redaktor Naczelny: Marcin Płaszczyca
dziennikarze: Tomasz Mamcarczyk, Filip Kosarski, Szymon Góralczyk, Marysia Reuter, Karina Płaszczyca, Małgorzata Targosz-Storch
Cytować
+14 #91 dred 2012-01-29 20:27
Bogumił zaczynasz bredzić ,jak coś dziecku coś jest to udaj się do lekarza z nim,i nie bierz nikogo na dziecko,wyłącz komputer i zajmij się nim ,czujesz się obrażony,poniżo ny to do sądu na policje jak powiadał jeden przewodniczący UM.
Cytować
+12 #92 Wadowiczanin 2012-01-29 20:31
Hmm, nie pracuje a pisze?

http://www.makow-podhalanski.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=918
Cytować
-17 #93 Bogumił Storch 2012-01-29 20:31
Jeszcze raz: powyższy tekst jest nierzetelny i narusza obowiązujące prawo prasowe.
Bycie urzędnikiem państwowym najniższego szczebla nie sprawia, że stajemy się osobami publicznymi.

Za to o mordzie mogę przeprosić, gdyż ktoś rzeczywiście mógłby to zinterpretować jako groźbę a nie miałem oczywiście takiego zamiaru.Pojedyn ek można by przeprowadzić nawet na poduszki.
Tylko co to zmienia? Tekst Jakuba nadal narusza dobra osobiste mojej rodziny.- gdzie "druga strona" w materiale, gdzie wypowiedzi?!!! HALO!!!
Cytować
+7 #94 dred 2012-01-29 20:34
Cytuję Bogumił Storch:
Jeszcze raz: powyższy tekst jest nierzetelny i narusza obowiązujące prawo prasowe.
Bycie urzędnikiem państwowym najniższego szczebla nie sprawia, że stajemy się osobami publicznymi.

Za to o mordzie mogę przeprosić, gdyż ktoś rzeczywiście mógłby to zinterpretować jako groźbę a nie miałem oczywiście takiego zamiaru.Pojedynek można by przeprowadzić nawet na poduszki.
Tylko co to zmienia? Tekst Jakuba nadal narusza dobra osobiste mojej rodziny.- gdzie "druga strona" w materiale, gdzie wypowiedzi?!!! HALO!!!

Co ty taki dobry się robisz ????
Cytować
+19 #95 majka 2012-01-29 20:35
do @ STORCH Pan dalej pisze bzdury ,osoba ,która nie jest zatrudniona samozwańczo legitymuje sie w sądzie ,prokuraturze w Um Sucha w okolicznych urzedach gminy ze jest dziennikarzem portalu i urzędy państwowe dały się na to nabrać już dzisiaj zaczynam to wyjasniać bo to skandal z tego wynika iż obojętnie kto może przyjśc do prokuratury policji i innych urzędów oraz otrzymać od nas informacje ,których nie powinna znać,nawet dzisiaj wszystkie artykuły są sygnowane jej nazwiskiem ,w stopce redakcyjnej mam zrobione kopie widnieje jej nazwisko od początku
Cytować
+8 #96 Wadowiczanin 2012-01-29 20:36
http://sucha24.pl/component/search/targosz?ordering=newest&searchphrase=all&limit=50

Wynik wyszukiwania - 10.

Czyli chyba jednak pisze art. na tym portalu???
Cytować
-17 #97 Bogumił Storch 2012-01-29 20:39
No i jak tu dyskutować z jedną anonimową osobą piszącą pod kilkoma nickami?Klozet
Cytować
+12 #98 Wadowiczanin 2012-01-29 20:44
I na wiaderko24 też pisze??

http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3995-wadowice-ciagle-na-turystycznym-topie

http://wadowice24.pl/wydarzenia/wieci-z-regionu/3951-chaos-na-krajowkach-to-przez-snieg

http://wadowice24.pl/pieniadze/zdrowie/3945-pacjenci-w-szoku-dlugie-kolejki-do-lekarzy

http://wadowice24.pl/pieniadze/zdrowie/3899-ze-skarga-na-lekarza-do-komisji

http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3702-tragedia-sarny-gina-w-lasach
Cytować
+14 #99 Sobczak z SB 2012-01-29 20:46
Bogumił coś ty ćpił
Cytować
-18 #100 Bogumił Storch 2012-01-29 20:51
Cytuję Wadowiczanin:
http://sucha24.pl/component/search/targosz?ordering=newest&searchphrase=all&limit=50

Wynik wyszukiwania - 10.

Czyli chyba jednak pisze art. na tym portalu???

Można być np dziennikarzem obywatelskim albo mieć takie hobby. Jeśli małżonka ma, swoim zainteresowanio m oddaje się w godzinach pracy...to jest problem ale po pracy? Tymczasem: Pani Małgorzata Targosz-Stroch jest dziennikarką portalu Sucha24.pl. W tym momencie dzwonię do tego portalu i sprawdzam co i jak.Potem sprawdzam, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej doszło do nieprawidłowośc i. Publikacja jest na samym końcu. Nie rozumiem tego: też zdarzyło mi się nie dostać jakiejś pracy ale z tego powodu nie zakładałem portalu i nie rzucałem na nim kłamstwami na tych, którzy byli ode mnie lepsi. Po prostu wziąłem się do książek i następnym razem poszło mi lepiej.
Cytować
-14 #101 Bogumił Storch 2012-01-29 20:52
Cytuję Wadowiczanin:
I na wiaderko24 też pisze??

http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3995-wadowice-ciagle-na-turystycznym-topie

http://wadowice24.pl/wydarzenia/wieci-z-regionu/3951-chaos-na-krajowkach-to-przez-snieg

http://wadowice24.pl/pieniadze/zdrowie/3945-pacjenci-w-szoku-dlugie-kolejki-do-lekarzy

http://wadowice24.pl/pieniadze/zdrowie/3899-ze-skarga-na-lekarza-do-komisji

http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3702-tragedia-sarny-gina-w-lasach


Ja tu widzę inne nazwisko
Cytować
+16 #102 dred 2012-01-29 20:52
Cytuję Sobczak z SB:
Bogumił coś ty ćpił

przedawkował syrop
Cytować
+18 #103 Cichociemny 2012-01-29 20:52
Cytuję Siostra Kalwaria:
@Panie Bogumile
Wystarczy złożyć w trybie cywilnym z art 24 kc wniosek do sądu o nakaz zapłaty dla redaktora naczelnego lub autora tekstu. W sumie łatwy pieniądz. Koszty niewielkie.
Jeśli użyli imienia i nazwiska bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby prywatnej to już przegrali. Rzetelność wymagała skontaktowania się z bohaterami tekstu przed postawieniem im zarzutów. Ale ani autor ani właściciel portalu o tym nie wiedzą, bo nie są dziennikarzami i prawa prasowego chyba nie czytali.
Myślę że Pan mecenas Krzysztof L. rodzina autora i znajomy właściciela portalu im to prosto wyjaśni.
Proponuję na początek zadośćuczynienie w kwocie 10 tysięcy złotych od Florczyka i 10 tysięcy złotych od Guzika.
Jakby co to służę dobrym prawnikiem.
Do Pana Krzysztofa Kopacza i do Pani Kariny Płaszczycy też już napisałam i z tego co wiem, to nie odpuszczą.
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.nie strasz Halino C. - wiceburmistrzu z Kalwarii
Cytować
+19 #104 dred 2012-01-29 21:00
Bogumił tu już pierdolisz nie pieprzysz wiesz za rok może dwa takie komentarze mogą cię utopić ciebie i twoją żone o którą tak walczysz internet to nie gumka myszka nie wymażesz.
Cytować
+18 #105 Cichociemny 2012-01-29 21:00
Cytuję Bogumił Storch:
Jeszcze raz: powyższy tekst jest nierzetelny i narusza obowiązujące prawo prasowe.
Bycie urzędnikiem państwowym najniższego szczebla nie sprawia, że stajemy się osobami publicznymi.

Za to o mordzie mogę przeprosić, gdyż ktoś rzeczywiście mógłby to zinterpretować jako groźbę a nie miałem oczywiście takiego zamiaru.Pojedynek można by przeprowadzić nawet na poduszki.
Tylko co to zmienia? Tekst Jakuba nadal narusza dobra osobiste mojej rodziny.- gdzie "druga strona" w materiale, gdzie wypowiedzi?!!! HALO!!!


chłopie przestań bredzić i bierz tą chwilówkę na poradę prawną ;)
Cytować
+21 #106 majka 2012-01-29 21:02
PROSZĘ PANA MĘŻA NIE PRZEMYŚLAŁ PAN SWEGO POSTĘPOWANIA nazwisko pana żony widnieje na portalu w suchej jako dziennikarz mało tego legitymuje się iż jest dziennikarzem tego portalu nareszcie jest niezbity dowód na kłamstwa Płaszczura nawet oszukuje Zus
Cytować
+16 #107 dred 2012-01-29 21:04
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.
Już to widzę.
Cytować
+17 #108 dred 2012-01-29 21:13
Bogumił masz zajebiste zdjęcie w majtach i gitarą :)
Cytować
-22 #109 Bogumił Storch 2012-01-29 21:17
art 24 KC i art 107 Kodeksu Wykroczeń
Cytować
+20 #110 dred 2012-01-29 21:20
Cytuję Bogumił Storch:
art 24 KC i art 107 Kodeksu Wykroczeń

Wyłącz komputer i nie strasz .Zachowujesz sie jak dzieciak z piaskownicy.
Cytować
+17 #111 Wadowiczanin 2012-01-29 21:23
Nie znam Pańskiej żony. Pewnie jednak robi Jej pan w tej chwili niedźwiedzą przysługę. Prostacki język, groźby i straszenie, jakieś nieudolne tłumaczenia. Gdy to przeczyta pewnie będzie Jej wstyd za pana. Odpuśc już człowieku jeśli fatycznie jestes Jej mężem.
Cytować
-22 #112 Bogumił Storch 2012-01-29 21:25
Do anonimów: samo życie:

Dotyczy pozwu cywilnego profesora z Uniwersytetu Opolskiego. Wytoczył on proces o ochronę dóbr osobistych Akademickiej Oficynie Wydawniczej w Lublinie, wydającej prestiżowy miesięcznik "Forum Akademickie" i jego naczelnemu. Na forum internetowym pisma profesorowi zarzucano przestępstwa i alkoholizm. Wszystko w anonimowych wpisach ze stycznia 2006 i 2007 roku. Naukowiec od naczelnego i wydawcy "Forum" zażądał przeprosin i wpłaty 10 tysięcy złotych na cel społeczny. Przekonywał, że nieprawdziwe i zniesławiające go komentarze zostały usunięte po wielu miesiącach i to na jego żądanie. Sąd pierwszej instancji pozew oddalił. Powody? Wydawca nie miał obowiązku monitorowania internetu.

Inaczej, już po odwołaniu naukowca, zdecydował sąd apelacyjny. "Forum Akademickie" ostrzegało, że forum jest moderowane i wpisy mogą być usuwane. Wydawnictwo zatrudniało nawet pracownika do przeglądania sieci. - W konsekwencji pozwani ponoszą odpowiedzialnoś ć za brak usunięcia wpisów bez zbędnej zwłoki i uczynienie tego dopiero na żądanie profesora - uzasadnił sąd. Orzekł nie tylko przeprosiny za zaniechanie, ale i pięć tysięcy złotych na Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.
Cytować
+19 #113 dred 2012-01-29 21:28
Cytuję Bogumił Storch:
Do anonimów: samo życie:

Dotyczy pozwu cywilnego profesora z Uniwersytetu Opolskiego. Wytoczył on proces o ochronę dóbr osobistych Akademickiej Oficynie Wydawniczej w Lublinie, wydającej prestiżowy miesięcznik "Forum Akademickie" i jego naczelnemu. Na forum internetowym pisma profesorowi zarzucano przestępstwa i alkoholizm. Wszystko w anonimowych wpisach ze stycznia 2006 i 2007 roku. Naukowiec od naczelnego i wydawcy "Forum" zażądał przeprosin i wpłaty 10 tysięcy złotych na cel społeczny. Przekonywał, że nieprawdziwe i zniesławiające go komentarze zostały usunięte po wielu miesiącach i to na jego żądanie. Sąd pierwszej instancji pozew oddalił. Powody? Wydawca nie miał obowiązku monitorowania internetu.

Inaczej, już po odwołaniu naukowca, zdecydował sąd apelacyjny. "Forum Akademickie" ostrzegało, że forum jest moderowane i wpisy mogą być usuwane. Wydawnictwo zatrudniało nawet pracownika do przeglądania sieci. - W konsekwencji pozwani ponoszą odpowiedzialność za brak usunięcia wpisów bez zbędnej zwłoki i uczynienie tego dopiero na żądanie profesora - uzasadnił sąd. Orzekł nie tylko przeprosiny za zaniechanie, ale i pięć tysięcy złotych na Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Dalej straszysz jak dzieciak zaczynasz być żałosny.
Cytować
+19 #114 Damien z 2012-01-29 21:29
Najlepiej Bogumile weź linię obrony, że Ty to nie Ty, tak naprawdę nie było Cię tu i nie istniejesz! W temacie IT to dobry kierunek! ;)
Cytować
+14 #115 x archiwum 2012-01-29 21:42
Bogumile nanieś lepiej wody w wiadrach więcej faktów przemawia za tym iż to sama zainteresowana pisze w porozumieniu z w/w
Cytować
+5 #116 Walenda 2012-01-29 21:42
Damien, Ty wyżej wała nie podskoczysz, więc nie nazywaj pana Bogumiła Bogdanem. To są różne imiona.
Cytować
-19 #117 Bogumił Storch 2012-01-29 21:47
Cytuję Wadowiczanin:
Nie znam Pańskiej żony. Pewnie jednak robi Jej pan w tej chwili niedźwiedzą przysługę. Prostacki język, groźby i straszenie, jakieś nieudolne tłumaczenia. Gdy to przeczyta pewnie będzie Jej wstyd za pana. Odpuśc już człowieku jeśli fatycznie jestes Jej mężem.

No i z tym się zgodzę. Może się wstydzić za mnie, chociaż wulgaryzmy wykropkowałem (zapominając wszelakoż, że to forum Świętych Aniołków gdzie nikt nie bluzga nigdy w żadnym poście amen).Nie musi się natomiast wstydzić swojej pracy wbrew temu co sugeruje pan Radny dieta Klinowski oraz ten portal.I stąd całe zamieszanie.Mac ie coś do mnie? Proszę bardzo. W przeciwieństwo do was słowa honor prawda i uczciwość nie są mi obce dlatego podpisują się pełnym imieniem nazwiskiem, zostawiłem emejela.Bo wiem, że mówię prawdę. Anonimy rozumiem, że mają inaczej.Występu ję publicznie, choć prywatnie, bo wiem, ze żaden pan Klinowski ani nawet żaden Al Capone,Hitler czy Pawlik Morozow zhańbić mi nazwiska nie są w stanie.
Cytować
+20 #118 Wadowiczanin 2012-01-29 22:01
Niestety już Pan wyraził swoją opinię w dość niekulturalny sposób.

A stwierdzenie:

"Moja żona Małgorzata Targosz-Storch NIE JEST zatrudniona przez żaden portal na tej kuli ziemskiej. Taka umowa o pracę NIE istnieje."

dość sprytne. Czyli nie, ze nie pracuje ale nie zostałą spisana umowa o pracę. Jak więc mamy potraktować te odnalezione artykuły??
Cytować
+16 #119 poczwara 2012-01-29 22:02
Panie Bogumile!
Gdyby miał Pan jako taki poziom nie wdawałby się Pan w zbędne dyskusje na portalu. A tak to przynajmniej wiadomo co Pan sobą reprezentuje-ni e odbiega niczym od reszty!
Cytować
+16 #120 dred 2012-01-29 22:03
Jebać cie ze publiczne się podpisałeś, twoja brocha czego się spodziewałeś procesu przed kamerami ?.Jesteś żałosny idż lepiej po wode.Brak ci argumentów żądasz nazwisk ciul żałosny z ciebie i tyle.Leć na policje na mnie i tyle ,jak cie wątroba boli.
Cytować
+18 #121 poczwara 2012-01-29 22:11
I do cholery gościu! Skoro Ci roczne dziecko najbardziej ucierpiało w tej całej sytuacji to co tu jeszcze robisz? Nie lepiej się nim zająć i otrzeć łezki czy tam co tam jej/mu się stało z tego powodu!!
Weź się gościu zastanów!
Cytować
+17 #122 poczwara 2012-01-29 22:12
I czyż nie zna Pan powiedzenia, że tylko winny się zawsze tłumaczy... :P
Cytować
+20 #123 Sobczak z SB 2012-01-29 22:13
Tak pan chce bronić swojej Rodziny a od pierwszego komentarza pan tą Rodzinę koncertowo kompromituje.
Cytować
+16 #124 dred 2012-01-29 22:24
Nie ograniczaj się podaj cały portal i komentujących do sądu.
Cytować
+21 #125 kuontu 2012-01-29 22:31
- Bogumił, a co Wy tam palicie?
Cytować
+16 #126 Sobczak z SB 2012-01-29 22:33
z wiadra palo
Cytować
+13 #127 dred 2012-01-29 22:34
Cytuję crazy:
- Bogumił, a co Wy tam palicie?

Bogumił pali w piecu i ogrzewa wiadra z wodą.
Cytować
+19 #128 pietia 2012-01-29 22:41
To co wypisuje punk Bogumił to tragifarsa po mucharsku,ale się pracodawca żony z Sucha24 ucieszył,zainte resowałem wiadome urzędy do poczytania komu udzielali informacji
Cytować
+10 #129 Stopczyk 2012-01-29 23:06
Cytuję crazy:
- Bogumił, a co Wy tam palicie?

Ja? Radomskie. Ale jak Pan Major woli, to Franz ma Kamele
Cytować
+16 #130 A. 2012-01-29 23:28
Kim była, i prze ile lat, matka Kaczyńskiego?
Dlaczego tak młody gówniarz ma takie wtyki? Mało tego, że ma pewny etat w IT, to jeszcze JEGO PRACODAWCA zasponsorował płytę jego zespołu - z NASZYCH PIENIĘDZY!
Cytować
-15 #131 też przeciw ale... 2012-01-29 23:43
Żenująca jest ta "dyskusja"
Chyba, że jedna strona podnieca się dowalaniem drugiej i na odwrót. Normalnych ludzi to już znudziło, Obie strony są żałosne. Przykro
Cytować
+15 #132 Stopczyk 2012-01-29 23:43
Kaczyński był i jest nikim. Ale za to w przyszłości, na pocieszenie, nikim nie będzie.
Cytować
+14 #133 Ed 2012-01-30 01:31
Prześcignął Kotarbę w wyborach, dlatego więc może chcą Kaczkę posadzić na dupie, by w przyszłych nie startował... Pensja pewna, po co ma się pchać dalej?
Cytować
-24 #134 Bogumił Storch 2012-01-30 08:32
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:

KODEKS ETYKI DZIENNIKARSKIEJ
Przyjmując zasady Karty Etycznej Mediów i deklaracji Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy, uznajemy, że:
- zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii, a także umożliwianie udziału w debacie publicznej,
- wolności słowa i wypowiedzi musi towarzyszyć odpowiedzialnoś ć za publikacje w prasie, radiu, telewizji czy Internecie,
- dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
I - Informacje i opinie
1.Informacje należy wyraźnie oddzielać od interpretacji i opinii.
2.Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić fakty od przypuszczeń i plotek, oraz powinny być przedstawiane we właściwym kontekście i opierać się na wiarygodnych i możliwie wielostronnych źródłach.
3.Opinie mogą być stronnicze, ale nie mogą zniekształcać faktów i być wynikiem zewnętrznych nacisków.
4.Błędy i pomyłki wymagają jak najszybszego sprostowania, nawet jeśli nie były zawinione przez autora lub redakcję i bez względu na to, czy ktokolwiek wystąpi o sprostowanie.
II - Zbieranie i opracowanie materiałów
6. Nie wolno naruszać prywatności i sfery intymnej; wyjątek mogą stanowić - w uzasadnionych okolicznościach - działania w zakresie dziennikarstwa śledczego, także wobec osób publicznych.
8. Opracowanie lub skrót informacji, wywiadu czy opinii nie może zmieniać ich sensu i wymowy; materiały archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń przedstawiane w mediach elektronicznych powinny być odpowiednio zaznaczone.
III - Dziennikarz wobec rozmówców i odbiorców
9. Rozmówcy powinni być poinformowani, w jaki sposób zostaną wykorzystane ich wypowiedzi; autoryzacja obowiązuje, jeśli zastrzeże to rozmówca; wypowiedzi dzieci można wykorzystywać tylko za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
10. Dziennikarz powinien okazywać szacunek osobom, bez względu na ich odmienność ideową, kulturową czy obyczajową, co nie oznacza zgodności z ich poglądami.
IV - Przestępstwa i sytuacje wyjątkowe
14.Przy ujawnianiu przestępstw i osób podejrzanych o ich dokonanie, należy zachować daleko idącą rozwagę, unikać opisów umożliwiających naśladowanie czynów antyspołecznych , oraz nie przesądzać o winie, zanim sąd nie wyda prawomocnego wyroku.
V - Konflikt interesów
18. Dziennikarzowi nie wolno zajmować się akwizycją oraz brać udział w reklamie i public relations - wyjątkiem mogą być jedynie akcje społeczne i charytatywne; materiały redakcyjne muszą być czytelnie oddzielone od materiałów reklamowych i promocyjnych.
21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych
Cytować
+21 #135 Leoncio 2012-01-30 09:54
Cytuję Bogumił Storch:
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:

KODEKS ETYKI DZIENNIKARSKIEJ
Przyjmując zasady Karty Etycznej Mediów i deklaracji Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy, uznajemy, że:
- zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii, a także umożliwianie udziału w debacie publicznej,
- wolności słowa i wypowiedzi musi towarzyszyć odpowiedzialność za publikacje w prasie, radiu, telewizji czy Internecie,
- dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
I - Informacje i opinie
1.Informacje należy wyraźnie oddzielać od interpretacji i opinii.
2.Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić fakty od przypuszczeń i plotek, oraz powinny być przedstawiane we właściwym kontekście i opierać się na wiarygodnych i możliwie wielostronnych źródłach.
3.Opinie mogą być stronnicze, ale nie mogą zniekształcać faktów i być wynikiem zewnętrznych nacisków.
4.Błędy i pomyłki wymagają jak najszybszego sprostowania, nawet jeśli nie były zawinione przez autora lub redakcję i bez względu na to, czy ktokolwiek wystąpi o sprostowanie.
II - Zbieranie i opracowanie materiałów
6. Nie wolno naruszać prywatności i sfery intymnej; wyjątek mogą stanowić - w uzasadnionych okolicznościach - działania w zakresie dziennikarstwa śledczego, także wobec osób publicznych.
8. Opracowanie lub skrót informacji, wywiadu czy opinii nie może zmieniać ich sensu i wymowy; materiały archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń przedstawiane w mediach elektronicznych powinny być odpowiednio zaznaczone.
III - Dziennikarz wobec rozmówców i odbiorców
9. Rozmówcy powinni być poinformowani, w jaki sposób zostaną wykorzystane ich wypowiedzi; autoryzacja obowiązuje, jeśli zastrzeże to rozmówca; wypowiedzi dzieci można wykorzystywać tylko za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
10. Dziennikarz powinien okazywać szacunek osobom, bez względu na ich odmienność ideową, kulturową czy obyczajową, co nie oznacza zgodności z ich poglądami.
IV - Przestępstwa i sytuacje wyjątkowe
14.Przy ujawnianiu przestępstw i osób podejrzanych o ich dokonanie, należy zachować daleko idącą rozwagę, unikać opisów umożliwiających naśladowanie czynów antyspołecznych, oraz nie przesądzać o winie, zanim sąd nie wyda prawomocnego wyroku.
V - Konflikt interesów
18. Dziennikarzowi nie wolno zajmować się akwizycją oraz brać udział w reklamie i public relations - wyjątkiem mogą być jedynie akcje społeczne i charytatywne; materiały redakcyjne muszą być czytelnie oddzielone od materiałów reklamowych i promocyjnych.
21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznychPatrząc dla kogo żona przygotowuje artykuły i pisanie tutaj o etyce dziennikarskiej uważam za największy z serii Pana wygłupów w komentarzach.

Rozumiem, że nie chce Pan tego widzieć, ale niestety dziennikarz, którego marzeniem było wychowywać całe pokolenia wadowiczan został przez to właśnie społeczeństwo zdemaskowany i wystawiony na publiczne pośmiewisko za prowadzenie za pieniądze internetowej tuby magistratu.

O obiektywności tego dziennikarza, sprawdzaniu informacji przed publikacją, zbierania wypowiedzi wszystkich stron nawet nie wspomnę. Wystarczy poczytać co zrobił w artykule o siostrach Siłkowskich, blogu Klinowskiego, relacjach z sesji miejskich, itp.

Pan tego jednostronnego bełkotu nie widzi? Proszę odpowiedzieć skoro Pan taki prawy, uczulony na politykę i człowiek honoru.

Jedno temu redaktorowi w jego społecznej misji się udało. Zniżył lokalne dziennikarstwo w każdym wydaniu do poziomu śmieciowego. Gratuluję!
Cytować
+22 #136 Pogodynka 2012-01-30 10:12
Cytuję Bogumił Storch:
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:


21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych


Swoją drogą dziękujemy za poparcie naszego zdania na temat redaktora Wadowice24, który 1. jest "dziennikarzem" , 2. jest zatrudniony przez UM, 3. startował w wyborach. Pięknie czarno na białym pomógł nam Pan pokazać "bezstronność" portalu Wadowice24.

DZIĘKUJEMY! ;)
Cytować
+18 #137 Roll 2012-01-30 10:16
Cytuję Ed:
Prześcignął Kotarbę w wyborach, dlatego więc może chcą Kaczkę posadzić na dupie, by w przyszłych nie startował... Pensja pewna, po co ma się pchać dalej?


Pomyślałem o tym samym :D
Cytować
+15 #138 pietia 2012-01-30 11:26
Kogo mamy i o jakim poziomie na urzędniczych stanowiskach dobitnie zobaczyliśmy wczoraj w postach punka Bogumiła ,zenujące jak facet mieniący się dziennikarzem może miec tak niskie morale ,pewno niebawem zasili portale wadowickiego pismaka,poniewa ż jak jego pracodawca to przeczyta to rozstanie ma pewne
Cytować
+18 #139 Mustafa 2012-01-30 11:58
Gratuluję artykułu, ma on odzew: dziś już kierunkowskaz pokazuje kierunek Informacji Turystycznej a nie Ogrodową ;) D Z I Ę K U J E M Y !
Cytować
+21 #140 PKO 2012-01-30 12:55
Cytuję Mustafa:
Gratuluję artykułu, ma on odzew: dziś już kierunkowskaz pokazuje kierunek Informacji Turystycznej a nie Ogrodową ;) D Z I Ę K U J E M Y !


Skoro to prawda to gratulacje dla portalu! Wasza praca przynosi wymierne efekty. Wreszcie polecenie zmiany kierunku znaków nabrało mocy urzędowej.
Wadowice Online tak trzymać!
Cytować
-19 #141 Siostra Kalwaria 2012-01-30 13:40
Cytuję Pogodynka:
Cytuję Bogumił Storch:
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:


21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych


Swoją drogą dziękujemy za poparcie naszego zdania na temat redaktora Wadowice24, który 1. jest "dziennikarzem", 2. jest zatrudniony przez UM, 3. startował w wyborach. Pięknie czarno na białym pomógł nam Pan pokazać "bezstronność" portalu Wadowice24.

DZIĘKUJEMY! ;)

WoW! Ale żeś zabłysnęła Pogodynka. Weźmy zatem pod lupę tutejszych "dziennikarz" 1.żaden nie ma doświadczenia w innym medium oprócz Klinowskiego , który bloguje i publikuje publicystykę w różnych te,atach, ale to nie jest prawdziwa codzienna praca dziennikarza, 2. Jeśli popatrzeć na stopkę redakcyjną tutaj to jest kilku takich którzy startowali, są też tacy którzy się już dostali i są czynnymi "politykierami" , 3.Ba! Sam naczelny jest niedoszłym politykiem , który chciał tak jak Klinowski wyfrunąć spod skrzydeł "Wspolnego Domu"! A szkoda , że mu się nie udało! Więc sorki, ale Twoje argumenty raczej działają na szkodę Wadowice Na Linie niż na jego korzyść. Jakoś nie przepadam za redaktorem "pieprzem", ale sorki, to tutaj uprawia się POLITYKĘ a raczej politykierstwo przez duże PPPPPPPPPPPPPPP !!!!!
Cytować
+20 #142 Sobczak z SB 2012-01-30 14:09
Cytuję Siostra Kalwaria:
Cytuję Pogodynka:
Cytuję Bogumił Storch:
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:


21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych


Swoją drogą dziękujemy za poparcie naszego zdania na temat redaktora Wadowice24, który 1. jest "dziennikarzem", 2. jest zatrudniony przez UM, 3. startował w wyborach. Pięknie czarno na białym pomógł nam Pan pokazać "bezstronność" portalu Wadowice24.

DZIĘKUJEMY! ;)

WoW! Ale żeś zabłysnęła Pogodynka. Weźmy zatem pod lupę tutejszych "dziennikarz" 1.żaden nie ma doświadczenia w innym medium oprócz Klinowskiego , który bloguje i publikuje publicystykę w różnych te,atach, ale to nie jest prawdziwa codzienna praca dziennikarza, 2. Jeśli popatrzeć na stopkę redakcyjną tutaj to jest kilku takich którzy startowali, są też tacy którzy się już dostali i są czynnymi "politykierami", 3.Ba! Sam naczelny jest niedoszłym politykiem , który chciał tak jak Klinowski wyfrunąć spod skrzydeł "Wspolnego Domu"! A szkoda , że mu się nie udało! Więc sorki, ale Twoje argumenty raczej działają na szkodę Wadowice Na Linie niż na jego korzyść. Jakoś nie przepadam za redaktorem "pieprzem", ale sorki, to tutaj uprawia się POLITYKĘ a raczej politykierstwo przez duże PPPPPPPPPPPPPPP!!!!!


Droga Małgorzato na wstępie gratuluje męża. Mam nadzieję że rozumiesz różnicę jaka jest niewątpliwie między redaktorem naczelnym utrzymywanym z pieniędzy UM a ludźmi czy nawet politykami którzy współpracują z portalem publikując swoje artykuły robiąc to non profit (jak mniemam)Jak będziesz miała okazję zapytaj pana Guzika jak miał zamiar pogodzić funkcje radnego z funkcją redaktora.

Są jakieś specjalne procedury weryfikacyjne by dostać się do grona znajomych profilu Siostra Kalwaria na fb chciał bym być 22 znajomym.

Serdeczności
Cytować
+18 #143 Pogodynka 2012-01-30 14:21
Cytuję Siostra Kalwaria:
[quote name="Pogodynka"][quote name="Bogumił Storch"]Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:

Jakoś nie przepadam za redaktorem "pieprzem", ale sorki, to tutaj uprawia się POLITYKĘ a raczej politykierstwo przez duże PPPPPPPPPPPPPPP!!!!!


OOOOoooo to Pani straci chyba Fejsbukową przyjaciółkę (żonę redaktora jak Go Pani nazywa "pieprza"), jak to przeczyta :P LOL! - ludzie jak tworzycie fikcyjny profil, to z głową ;)))
Cytować
-23 #144 Siostra Kalwaria 2012-01-30 14:25
hmmm wyslij mi zaproszenie, nie ma problemu. Co do Guzika ( pewnie sam to piszesz) to skąd aja mam wiedzieć co sobie myślał startując w wyborach , a teraz publikując artykuły, które mają jeden cel polityczny?!
Sam Guzik to wie ;) A swoją drogą to ciekawa sprawa z tym przyklejaniem mi łatki mężatki ;) Fajnie! Ciekawe co na to mój facet? Zaraz mu podeślę screen , żeby się pośmiał ;)
Cytować
+17 #145 PKO 2012-01-30 14:39
Cytuję Siostra Kalwaria:
Cytuję Pogodynka:
Cytuję Bogumił Storch:
Tytułem podsumowania, bez zbędnych emocji:


21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych


Swoją drogą dziękujemy za poparcie naszego zdania na temat redaktora Wadowice24, który 1. jest "dziennikarzem", 2. jest zatrudniony przez UM, 3. startował w wyborach. Pięknie czarno na białym pomógł nam Pan pokazać "bezstronność" portalu Wadowice24.

DZIĘKUJEMY! ;)

WoW! Ale żeś zabłysnęła Pogodynka. Weźmy zatem pod lupę tutejszych "dziennikarz" 1.żaden nie ma doświadczenia w innym medium oprócz Klinowskiego , który bloguje i publikuje publicystykę w różnych te,atach, ale to nie jest prawdziwa codzienna praca dziennikarza, 2. Jeśli popatrzeć na stopkę redakcyjną tutaj to jest kilku takich którzy startowali, są też tacy którzy się już dostali i są czynnymi "politykierami", 3.Ba! Sam naczelny jest niedoszłym politykiem , który chciał tak jak Klinowski wyfrunąć spod skrzydeł "Wspolnego Domu"! A szkoda , że mu się nie udało! Więc sorki, ale Twoje argumenty raczej działają na szkodę Wadowice Na Linie niż na jego korzyść. Jakoś nie przepadam za redaktorem "pieprzem", ale sorki, to tutaj uprawia się POLITYKĘ a raczej politykierstwo przez duże PPPPPPPPPPPPPPP!!!!!


korektor pieprz już dawno zapomniał co to dziennikarstwo więc daruj sobie. twój facebook zdradza nie tylko fakt, że jesteś osobą fikcyjną ale także to kto za tym profilem stoi. Cóż, np. dla radnego Salachny kolejna wirtualna koleżanka jest potrzebna. Patrząc na ten profil stwierdzam, że jest was garstka:)
Cytować
+12 #146 Sobczak z SB 2012-01-30 15:04
a to twoje zdjęcie profilowe to z lekkim wąsem ? słaba ta mozajka
Cytować
-25 #147 Vojtech 2012-01-30 16:14
A czy radny Klinowski nie jest przypadkiem skazany prawomocnym wyrokiem?
"Przepraszam Stanisława Kotarbę - kandydata na Sejm RP - za zamieszczenie jego wizerunku na plakacie zawiadamiającym o pikiecie protestacyjnej w dniu 23 września 2011 r… rozpowszechnian ym za pomocą sieci Internet oraz rozwieszanym na budynkach i innych miejscach publicznych w Wadowicach, z którego wynika, że jako osoba publiczna zatrudniona w Urzędzie Miasta w Wadowicach dopuścić miał się on łamania prawa i niegospodarnośc i. Przepraszam, że wypowiedziami tymi naraziłem Pana Stanisława Kotarbę na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia przez niego funkcji publicznych, godząc w jego cześć i dobre imię. Z tego powodu wyrażam szczere ubolewanie."
Mateusz Klinowski / Inicjatywa Wolne Wadowice
Cytować
+16 #148 Prudencja 2012-01-30 16:27
Cytuję Vojtech:
A czy radny Klinowski nie jest przypadkiem skazany prawomocnym wyrokiem?
"Przepraszam Stanisława Kotarbę - kandydata na Sejm RP - za zamieszczenie jego wizerunku na plakacie zawiadamiającym o pikiecie protestacyjnej w dniu 23 września 2011 r… rozpowszechnianym za pomocą sieci Internet
oraz rozwieszanym na budynkach i innych

miejscach publicznych w Wadowicach, z którego

wynika, że jako osoba publiczna zatrudniona w Urzędzie Miasta w Wadowicach dopuścić miał się on łamania prawa i niegospodarności. Przepraszam, że wypowiedziami tymi naraziłem Pana Stanisława Kotarbę na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia przez niego funkcji publicznych, godząc w jego cześć i dobre imię. Z tego powodu wyrażam szczere ubolewanie."
Mateusz Klinowski / Inicjatywa Wolne Wadowice


Dziecinada. Jak inteligeny człowiek może się powoływać na takie bzdurne i martwe przepisy, które w zasadzie to tylko pogłebiają nasz kraj w hipokryzji i sprzyjają totalitaryzmowi ?
Cytować
+17 #149 WIADRO 2012-01-30 16:28
Biedna ta dziennikarka rodzina za chwilę dowiemy się iż nie tylko nosza wodę ze studni,ale że brak konia zastępują sobą-jeden robi jako koń,drugi idzie za pługiem.Wiadra służą do lania wody w Wadowicach,Kalw arii i Suchej- biedna rodzina
Cytować
+22 #150 Mateusz Klinowski 2012-01-30 16:29
Cytuję Vojtech:
A czy radny Klinowski nie jest przypadkiem skazany prawomocnym wyrokiem?


Nie skazany, tylko zobowiązany do publikacji przeprosin. I to nie w trybie sądowym, tylko niekonstytucyjn ego postępowania wyborczego, jakie już niebawem - z pomocą św. Stanisława, patrona przegranych polityków - odeślę do lamusa.

Sam wyrok jest skandaliczny, już choćby przez to, że sąd uznając, że nie jestem autorem plakatu nakazał mi przeprosić za... jego autorstwo ("umieszczenie wizerunku na plakacie").

Takie niestety mamy sądy. Pytanie tylko, co to ma wspólnego z bezprawiem i nieprawdopodobn ym kolesiostwem, jakie opisano w tym artykule?
Cytować
+9 #151 Prudencja 2012-01-30 17:09
Cytuję WIADRO:
Biedna ta dziennikarka rodzina za chwilę dowiemy się iż nie tylko nosza wodę ze studni,ale że brak konia zastępują sobą-jeden robi jako koń,drugi idzie za pługiem.Wiadra służą do lania wody w Wadowicach,Kalwarii i Suchej- biedna rodzinaJa na Twoim miejscu nie szydziłabym aż tak z MT. To bardzo wartościowa osoba, a to że mieszka w trudnych warunkach i mimo tego skonczyła studia , opiekuje się dzieckiem i stara się żyć najlepiej jak potrafi to raczej zasługuje na pochwałę niż wyśmiewanie. W zasadzie to jedynym jej błedem jest zbytnie zapatrzenie w Marcina P. Ponadto jest wnikliwym i w miarę obiektywnym dziennikarzem i stara się w uczciwy sposób zapracować na życie!. Wiem , że to niepopularne co teraz napisałam ,ale to prawda.
Cytować
+16 #152 JJ 2012-01-30 17:15
Jedną niedziele mnie nie było a tu tyle radości dostarczył mi Bogumił S.(nie będę wymieniał nazwisk żeby morda nie musiała być obita ). Dawno żaden klient tak się nie napędził. Postraszył ,pogroził ,ale wrodzona uczciwość zmusiła go aby podpieprzył swoją żonkę hobbistkę do skarbówki ( u znajomego byli murarze hobbiści i jak ktoś doniósł skarbówce to trzeba było płacić).
Jeżeli to naprawdę pisał to mąż tej pani to zakładam jego fan club
Cytować
+15 #153 Maciek 2012-01-30 17:18
Cytuję Bogumił Storch:
ale ja jestem dżentelmenem starej punkowej daty,

Tak, zwykle prawdziwe punki lubią na facebooku
Wiara Lecha, Magda Gessler,Dojrzew amy.pl - prawdziwa strona polskich nastolatków ;), Sucha24.pl, Przewozy Regionalne, Jesli z Top Model Odpadnie Dorota Trojanowska nie oglądam tego programu, Nie dla śmierci Ryśka z Klanu,
Cytować
-12 #154 DAB 2012-01-30 17:23
Cytuję Mateusz Klinowski:
[quote name="Vojtech"] z pomocą św. Stanisława, patrona przegranych polityków

Nie no to już jest kur...a skandal, weź człowieku świętych nie mieszaj do tego, zaraz napiszesz, że św Mateusz jest patronem marihuany, co?
Cytować
+13 #155 maciek 2012-01-30 17:28
Cytuję DAB:
Cytuję Mateusz Klinowski:
[quote name="Vojtech"] z pomocą św. Stanisława, patrona przegranych polityków

Nie no to już jest kur...a skandal, weź człowieku świętych nie mieszaj do tego, zaraz napiszesz, że św Mateusz jest patronem marihuany, co?


chyba nie zrozumiałeś żartu ;)
Cytować
-18 #156 Vojtech 2012-01-30 17:30
Cytuję Mateusz Klinowski:
Cytuję Vojtech:
A czy radny Klinowski nie jest przypadkiem skazany prawomocnym wyrokiem?


co to ma wspólnego z bezprawiem i nieprawdopodobnym kolesiostwem, jakie opisano w tym artykule?

Nie rozumiem jak radny miejski mając taką wiedzę co do nieprawidłowośc i w organach administracyjny ch i zataja pan to przed prokuratorem? Ktoś mógłby pomyśleć, że działa pan w ten sposób na szkodę społeczną. Dziennikarze olewają kodeks etyczny, radny - wyrokowiec...no op... super obiektywny portal :} ps. jaki normalny portal lokalny ma swojego radcę prawnego na stałe?coś tu śmierdzi
Cytować
-17 #157 Vojtech 2012-01-30 17:43
ps. Czy redakcja może wyjaśnić jak w ciągu minuty z sekundami ocena postu skacze z + 1 do + 3 i od razu do -7 a potem do -3 a potem znowu do _ 6 i jak klikam na plus to się pokazuje minus? Prawnik czy stażyści? Tak na marginesie: kto bardziej drenuje publiczny budżet - urzędnik co pracuje po 8 godzin czy radny który nic nie robi poza pierdzeniem w stołek raz w miesiącu i lansem portalu?
Cytować
+11 #158 Erevań 2012-01-30 17:55
Cytuję Vojtech:
ps. Czy redakcja może wyjaśnić jak w ciągu minuty z sekundami ocena postu skacze z + 1 do + 3 i od razu do -7 a potem do -3 a potem znowu do _ 6 i jak klikam na plus to się pokazuje minus? Prawnik czy stażyści? Tak na marginesie: kto bardziej drenuje publiczny budżet - urzędnik co pracuje po 8 godzin czy radny który nic nie robi poza pierdzeniem w stołek raz w miesiącu i lansem portalu?


Nie kłam Vojtech i nie siej zamętu, bo wchodzę od początku na ten portal i nigdy takich jaj nie było. Masz ludzi za idiotów, że uwierzą, że ktokolwiek z redakcji nie ma innego do roboty tylko plusować i minusować komentarze a Ty wprowadzisz niepokój, że ktoś coś kombinuje?
Cytować
-18 #159 Vojtech 2012-01-30 18:07
Teza, jakoby wadowiceonline. pl nic nie kombinowaly już w samym założeniu jest dość karkołomna :}
Cytować
+16 #160 Pogodynka 2012-01-30 18:18
Cytuję Vojtech:
ps. Czy redakcja może wyjaśnić jak w ciągu minuty z sekundami ocena postu skacze z + 1 do + 3 i od razu do -7 a potem do -3 a potem znowu do _ 6 i jak klikam na plus to się pokazuje minus? Prawnik czy stażyści? Tak na marginesie: kto bardziej drenuje publiczny budżet - urzędnik co pracuje po 8 godzin czy radny który nic nie robi poza pierdzeniem w stołek raz w miesiącu i lansem portalu?


Proste wytłumaczenie - nie jest Pan sam w sieci ;) LOL

Podczas gdy Pan przegląda komentarze, setki osób mogą wejść i zaplusować bądź zaminusować jakiś komentarz, ale Pan tego nie zobaczy dopóki nie odświeży Pan strony, a gdy Pan klika w + lub - automatycznie taka ocena jest odświeżana i dodają się kliknięcia, których Pan nie zauważył nie odświeżając strony.
Cytować
-18 #161 Vojtech 2012-01-30 18:39
Cytuję Pogodynka:
Cytuję Vojtech:
ps. Czy redakcja może wyjaśnić jak w ciągu minuty z sekundami ocena postu skacze z + 1 do + 3 i od razu do -7 a potem do -3 a potem znowu do _ 6 i jak klikam na plus to się pokazuje minus? Prawnik czy stażyści? Tak na marginesie: kto bardziej drenuje publiczny budżet - urzędnik co pracuje po 8 godzin czy radny który nic nie robi poza pierdzeniem w stołek raz w miesiącu i lansem portalu?


Proste wytłumaczenie - nie jest Pan sam w sieci ;) LOL

Podczas gdy Pan przegląda komentarze, setki osób mogą wejść i zaplusować bądź zaminusować jakiś komentarz, ale Pan tego nie zobaczy dopóki nie odświeży Pan strony, a gdy Pan klika w + lub - automatycznie taka ocena jest odświeżana i dodają się kliknięcia, których Pan nie zauważył nie odświeżając strony.

Problem w tym, że specjalnie F5 klikałem bez przerwy.Co więcej napisałem w piątek posta chwalącego portal i od było to samo, tylko w drugą stronę. Wejść pewnie też nie zliczają tylko unikalnych
Cytować
-15 #162 współczujący 2012-01-30 20:16
Cytuję Siostra Kalwaria:
@Panie Bogumile
Wystarczy złożyć w trybie cywilnym z art 24 kc wniosek do sądu o nakaz zapłaty dla redaktora naczelnego lub autora tekstu. W sumie łatwy pieniądz. Koszty niewielkie.
Jeśli użyli imienia i nazwiska bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby prywatnej to już przegrali. Rzetelność wymagała skontaktowania się z bohaterami tekstu przed postawieniem im zarzutów. Ale ani autor ani właściciel portalu o tym nie wiedzą, bo nie są dziennikarzami i prawa prasowego chyba nie czytali.
Myślę że Pan mecenas Krzysztof L. rodzina autora i znajomy właściciela portalu im to prosto wyjaśni.
Proponuję na początek zadośćuczynienie w kwocie 10 tysięcy złotych od Florczyka i 10 tysięcy złotych od Guzika.
Jakby co to służę dobrym prawnikiem.
Do Pana Krzysztofa Kopacza i do Pani Kariny Płaszczycy też już napisałam i z tego co wiem, to nie odpuszczą.
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.


No NARESZCIE ktoś im powiedział NIE !!!


Wszyscy znają powiedzenie że tonący się brzytwy chwyta tylko oni złapali taką, na jaką sobie zasłużyli - tępą co tworzy szarpane i głębokie rany także krwawią obficie i przewlekle, tylko mogliby przy tym tak nie krzyczeć.
Cytować
+14 #163 pafnucek 2012-01-30 20:35
Cytuję współczujący:
Cytuję Siostra Kalwaria:
@Panie Bogumile
Wystarczy złożyć w trybie cywilnym z art 24 kc wniosek do sądu o nakaz zapłaty dla redaktora naczelnego lub autora tekstu. W sumie łatwy pieniądz. Koszty niewielkie.
Jeśli użyli imienia i nazwiska bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby prywatnej to już przegrali. Rzetelność wymagała skontaktowania się z bohaterami tekstu przed postawieniem im zarzutów. Ale ani autor ani właściciel portalu o tym nie wiedzą, bo nie są dziennikarzami i prawa prasowego chyba nie czytali.
Myślę że Pan mecenas Krzysztof L. rodzina autora i znajomy właściciela portalu im to prosto wyjaśni.
Proponuję na początek zadośćuczynienie w kwocie 10 tysięcy złotych od Florczyka i 10 tysięcy złotych od Guzika.
Jakby co to służę dobrym prawnikiem.
Do Pana Krzysztofa Kopacza i do Pani Kariny Płaszczycy też już napisałam i z tego co wiem, to nie odpuszczą.
Tak więc proces zbiorowy wszystkich pracowników IT plus inne pomówione osoby z tym głupim portalem trochę by im utarł nosa. Moim zdaniem warto spróbować i trochę nauczyć ich warsztatu.


No NARESZCIE ktoś im powiedział NIE !!!


Wszyscy znają powiedzenie że tonący się brzytwy chwyta tylko oni złapali taką, na jaką sobie zasłużyli - tępą co tworzy szarpane i głębokie rany także krwawią obficie i przewlekle, tylko mogliby przy tym tak nie krzyczeć.


cokolwiek bierzesz ODSTAW TO!
Cytować
+17 #164 Miłośnik magistratu 2012-01-30 20:46
Ja sporo wciągam ;-) , ale widzę, że niektórzy przedobrzyli i dorwali się do klawiatur. Udają punkowców, wygrażają innym. "Wszystkich was znamy... policja was będzie ścigać".

No dobra lecę, będę później. A jak wrócę to chcę widzieć więcej wpisów "małżonka" bo ubaw mam lepszy niż po kompocie.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch... posiadacz wiedzy jak to państwo P. bronili się rękami i nogami przed "nominacją" pani P.
Cytować
+13 #165 dred 2012-01-30 20:49
Bogumił,Bogumił gdzie jesteś.
Cytować
+13 #166 Miłośnik magistratu 2012-01-30 20:59
Bogumił, Bogumił

http://youtu.be/rJpjj87YkfE
Cytować
+14 #167 siostra, ale nie ta 2012-01-30 21:24
Cytuję Bogumił Storch:
Występuję publicznie, choć prywatnie, bo wiem, ze żaden pan Klinowski ani nawet żaden Al Capone,Hitler czy Pawlik Morozow zhańbić mi nazwiska nie są w stanie.


To wyjaśnij jeszcze, po co mieliby to robić? Przecież jesteś w tym najlepszy! Przebijasz o mile morskie nie tylko Klinowskiego czy Capone, ale Hitlera, Stalina, i Chruszowa do spółki z Morozowem! Dobrze ktoś napisał, kim tak naprawdę jesteś! Bo żyć na nasz rachunek, podatników dobrze, ale jak się o tym podatnicy dowiedzą, to źle! I robisz z siebie durnia, jakby to autor maeriału czy wszyscy tu komentujący temat uruchomili, a nie pracodawczyni twojej małżonki, która upubliczniła jej nazwisko w spisie pracowników IT, finansowanych każdomiesięczni e z naszych wspólnych podatków! No i co sam potwiedziłeś, w BIP też nie my ją umieściliśmy. Więc jeżeli narzekarz na nadmiar czasu, to zamist tutaj bezowocnie się produkować sprawdź jeszcze godziny publikacji materiałów swojej żonki, bo nie zamierzamy płacić za robotę u redaktora białorusi24 z naszych podatków!
No i już na koniec.
A do Wyroby napisałeś i straszyłeś go sądem? :sad: Bo o ile się nie mylę, jest tam nie tylko ten materiał, ale jeszcze bardzo czytelny wstęp http://wadowice-vadowita.blog.onet.pl/Jak-wadowicka-mafia-rosnie-w-s,2,ID450198027,n
Może nie wiesz jak to zrobić? To wyjaśnię, ma tam zakładkę "napisz do mnie". I proszę napisz, bo już chciałabym dobrze :lol: bawić się odpowiedzią! :lol:

:)
Cytować
+13 #168 siostra, ale nie ta 2012-01-30 21:31
Cytuję Bogumił Storch:
Do anonimów: samo życie:
Dotyczy pozwu cywilnego profesora z Uniwersytetu Opolskiego. Wytoczył on proces o ochronę dóbr osobistych Akademickiej Oficynie Wydawniczej w Lublinie, wydającej prestiżowy miesięcznik "Forum Akademickie" i jego naczelnemu. Na forum internetowym pisma profesorowi zarzucano przestępstwa i alkoholizm. Wszystko w anonimowych wpisach ze stycznia 2006 i 2007 roku. Naukowiec od naczelnego i wydawcy "Forum" zażądał przeprosin i wpłaty 10 tysięcy złotych na cel społeczny. Przekonywał, że nieprawdziwe i zniesławiające go komentarze zostały usunięte po wielu miesiącach i to na jego żądanie. Sąd pierwszej instancji pozew oddalił. Powody? Wydawca nie miał obowiązku monitorowania internetu.
Inaczej, już po odwołaniu naukowca, zdecydował sąd apelacyjny. "Forum Akademickie" ostrzegało, że forum jest moderowane i wpisy mogą być usuwane. Wydawnictwo zatrudniało nawet pracownika do przeglądania sieci. - W konsekwencji pozwani ponoszą odpowiedzialność za brak usunięcia wpisów bez zbędnej zwłoki i uczynienie tego dopiero na żądanie profesora - uzasadnił sąd. Orzekł nie tylko przeprosiny za zaniechanie, ale i pięć tysięcy złotych na Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.


Ty naprawdę nie wiesz co piszesz?
Czyich, albo raczej zapytam, jakich dóbr osobistych chcesz bronić? Może zanim napiszesz kolejną swoją głupotkę poczytaj trochę o dostępie do informacji publicznej i prawie każdej społeczności w tym kraju do wiedzy na co trwonione są jej pieniądze! Imiennie! Imiennie! jak się chce byc osóbką prywatną, nie trzeba pchać się do publicznego korytka! I nie potrzeba profesury, żeby to wiedzieć! :-)

:)
Cytować
+12 #169 PawełBajnosz 2012-01-30 21:55
(Panie jak już) Bogumił! Niech Pan zrobi coś dobrego dla swojego dziecka i nie udziela się na tym szatańskim portalu. Czy Pan nie wie tego że tutaj jest sama guziczarnia i zamiast straszyć ich sądam i ustawami (których Pan Jak już) nie znasz, lepiej zapowiedz (Panie Jak już) Bogumile swoją wizytę w redakcji WadoOnline z kubkiem wody święconej w garści. Jak polejesz (Pan jak już) guziczarnie i czerwonego dokorka tym magicznym płynem, to cała ta komunistyczna naćpana banda stopi się na (Pana jak już) Bogumiła oczach. I to najprostsze co możesz (Pan jak już) zrobić!
I taką radę też powinna (Panu jak już) Ci udzielić Twoja Siostra Kalwaryja, której wspaniały profil na fb można od niedawna podziwiać. Wasz Paweł.
Cytować
-23 #170 Vojtech 2012-01-30 22:17
Oskarżenie kogoś Imiennie, że np dostał pracę po znajomości, albo za łapówkę a nawet, że jest niekompetenty albo też takie sformułowania to"Mamy nowy rok i nowe IT bez poprzednich pracowników, za to z pracownikami będącymi poplecznikami władzy." jest naruszeniem dóbr osobistych,któr e ma każdy bez względu na wiek, płeć. "Fikcyjny konkurs" twierdzi Klinowski.W jego przypadku byłaby to już recydywa. Materiał opublikowany na tym portalu jest oszczerczy i kłamliwy a autor nie dochował należytej staranności przy jego przygotowywaniu . Mam więc i dobra osobiste naruszone i złamane zasady etyki dziennikarskiej . Tymczasem Portal WadowiceOnline. pl jest zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Krakowie do rejestru dzienników i czasopism pod numerem Ns. Rej. Pr 48/11. To znaczy, że nie mogą tu sobie pisać jak byle małolat na bloku czy na forach.Oczywiśc ie Klinowski i Florczyk bazują na tym, że sprawy takie w sądach są przewlekłe a prawnicy drodzy.Szary obywatel nawet z państwowej pensji nie może sobie pozwolić na mistrza palestry ale taki Klinowski ma kasę ( patrz oświadczenie majątkowe) i kolegów prawników. To paradoksalnie potwierdzałoby, że liczą się kasa i układy. Poza tym po co piszecie do gościa, który wam napisał, że z anonimami nie gada?Frustracja ludzi ze stopki redakcyjnej wadowiceonline. pl i ich bezsilność wobec faktów są jak to widać obecnie wręcz żałosne. Panie Bogumile niech pan zrobi jeszcze Prt SC tych anonimowych bluzgów np "je.ać cie" ktoś napisał.Do sądu z nimi! Prokurator i tak zmusi portal do ujawnienia IP na potrzeby postępowania. Chcieliście sobie buraki na siłę załatwić etaty w urzędzie a wyszło, że będziecie mieć kłopoty, i dobrze wam tak. Jakby nie było portalu Płaszczycy to ten portal miałby więcej kasy i oto wam chodzi a jakby inni czyli wy, byli zatrudnieni w MSIT toby ten portal i złej tabliczki "nie zauważył". Zrobiliście sobie portal żeby układami i pomawianiem ludzi załatwić sobie kasę i etaty.Z radnym wyrokowcem w stopce redakcyjnej i zwolnionymi zapewne za "wybitne talenta" z IT pracownikami robicie sobie stronniczkę.Jak głupom trzeba być żeby się do tego posunąć?Panią Kalwarię proszę o upublicznienie tego postu na FB. Źli i podli ludzie nie mogą być bezkarni,
Cytować
-16 #171 Vojtech 2012-01-30 22:27
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.
Cytować
+11 #172 Miłośnik magistratu 2012-01-30 22:30
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.

Czy mi się wydaje, czy w magistracie robią po godzinach?


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+12 #173 Rozdwojenie Jaźni 2012-01-30 22:32
Cytuję Vojtech:
Oskarżenie kogoś Imiennie, że np dostał pracę po znajomości, albo za łapówkę a nawet, że jest niekompetenty albo też takie sformułowania to"Mamy nowy rok i nowe IT bez poprzednich pracowników, za to z pracownikami będącymi poplecznikami władzy." jest naruszeniem dóbr osobistych,które ma każdy bez względu na wiek, płeć. "Fikcyjny konkurs" twierdzi Klinowski.W jego przypadku byłaby to już recydywa. Materiał opublikowany na tym portalu jest oszczerczy i kłamliwy a autor nie dochował należytej staranności przy jego przygotowywaniu. Mam więc i dobra osobiste naruszone i złamane zasady etyki dziennikarskiej. Tymczasem Portal WadowiceOnline.pl jest zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Krakowie do rejestru dzienników i czasopism pod numerem Ns. Rej. Pr 48/11. To znaczy, że nie mogą tu sobie pisać jak byle małolat na bloku czy na forach.Oczywiście Klinowski i Florczyk bazują na tym, że sprawy takie w sądach są przewlekłe a prawnicy drodzy.Szary obywatel nawet z państwowej pensji nie może sobie pozwolić na mistrza palestry ale taki Klinowski ma kasę ( patrz oświadczenie majątkowe) i kolegów prawników. To paradoksalnie potwierdzałoby,że liczą się kasa i układy. Poza tym po co piszecie do gościa, który wam napisał, że z anonimami nie gada?Frustracja ludzi ze stopki redakcyjnej wadowiceonline.pl i ich bezsilność wobec faktów są jak to widać obecnie wręcz żałosne. Panie Bogumile niech pan zrobi jeszcze Prt SC tych anonimowych bluzgów np "je.ać cie" ktoś napisał.Do sądu z nimi! Prokurator i tak zmusi portal do ujawnienia IP na potrzeby postępowania. Chcieliście sobie buraki na siłę załatwić etaty w urzędzie a wyszło, że będziecie mieć kłopoty, i dobrze wam tak. Jakby nie było portalu Płaszczycy to ten portal miałby więcej kasy i oto wam chodzi a jakby inni czyli wy, byli zatrudnieni w MSIT toby ten portal i złej tabliczki "nie zauważył". Zrobiliście sobie portal żeby układami i pomawianiem ludzi załatwić sobie kasę i etaty.Z radnym wyrokowcem w stopce redakcyjnej i zwolnionymi zapewne za "wybitne talenta" z IT pracownikami robicie sobie stronniczkę.Jak głupom trzeba być żeby się do tego posunąć?Panią Kalwarię proszę o upublicznienie tego postu na FB. Źli i podli ludzie nie mogą być bezkarni,


Vojtech a może Bogumił? Masz tak charakterystycz ny styl pisania i emotikonów, że tylko jeszcze Siostra Kalwaria nie wpadła na to kim jesteś.
To nie Ty wczoraj pisałeś, że nie rozmawiasz z anonimami? Na krótką pamięć polecam lecytynę.
Cytować
+10 #174 Miłośnik magistratu 2012-01-30 22:35
Bogumił, Bogumił!
Cytować
+13 #175 x archiwum 2012-01-30 22:38
Bogumił przeszedł metamorfozę przepoczwarzył się w Vojtecha ,ale bardzo nieudolnie
Cytować
-17 #176 Vojtech 2012-01-30 22:39
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.

Czy mi się wydaje, czy w magistracie robią po godzinach?


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuchRobią dobrze ale twojej mamie
Cytować
+14 #177 Miłośnik magistratu 2012-01-30 22:48
Cytuję Vojtech:
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.

Czy mi się wydaje, czy w magistracie robią po godzinach?


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuchRobią dobrze ale twojej mamie

:D Pozdrawiam także czule


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch


PS
Od dziś robię zdjęcia na mieście urzędnikom... w godzinach pracy.
Cytować
-16 #178 Vojtech 2012-01-30 22:55
ZA WALDEMAREM łYSIAKIEM:CYTUJĘ:

Takich kreatur złotym okresem był czas komuny...To znaczy , jest do dziś bo przecież komuna wcale nie upadła a – jak pisze Michalkiewicz – jej „nieistnienie” jest tylko wyższym stanem istnienia. Tak więc, i kapusie kwitną w III RP , pławiąc się w zaszczytach i „wożąc” na salonach...Salonu.
Dlaczego , jak świat światem, ten co donosi na drugiego zawsze traktowany był jak wyrzutek? Dlatego że jest zdrajcą i człowiekiem wiarołomnym. Kimś pozbawionym zasad – bo zdrada jest właśnie odwróceniem moralności. Tak jak zło , odwróceniem dobra. Wszystko na temat! Tylko że są jeszcze dodatkowe „smaczki” do opisu zdrady. Ten co krzywdzi drugiego człowieka , wyjawiając jego sekrety wrogom; człowiekiem być przestaje! Kapuś donosi dla korzyści , materialnych i innych. Kieruje się więc najniższymi instynktami, najprymitywniej szą motywacją. Do tego często działa z „bezinteresowne go” pragnienia po prostu zaszkodzenia drugiemu. Boi się, chce ukryć swoje kurewstwo przed światem – a to znaczy , że jest też człowiekiem pozbawionym odwagi i fałszywym zarazem. Ulega presji niemoralnego systemu i staje przeciwko człowiekowi – zaś w szeregu jednym z systemem opresji. Kapuś polityczny – ten co donosił i donosi służbom na odważnych patriotów, jest oczywiście znacznie gorszy od zwykłych , ulicznych konfidentów kryminalnych. Jednak zasada działania jest ta sama i zaprzeczenie wszelkim normom moralnym – takie samo."
Cytować
+13 #179 Miłośnik magistratu 2012-01-30 23:01
Cytuję Vojtech:
ZA WALDEMAREM łYSIAKIEM:CYTUJĘ:

Takich kreatur złotym okresem był czas komuny...To znaczy , jest do dziś bo przecież komuna wcale nie upadła a – jak pisze Michalkiewicz – jej „nieistnienie” jest tylko wyższym stanem istnienia. Tak więc, i kapusie kwitną w III RP , pławiąc się w zaszczytach i „wożąc” na salonach...Salonu.
Dlaczego , jak świat światem, ten co donosi na drugiego zawsze traktowany był jak wyrzutek? Dlatego że jest zdrajcą i człowiekiem wiarołomnym. Kimś pozbawionym zasad – bo zdrada jest właśnie odwróceniem moralności. Tak jak zło , odwróceniem dobra. Wszystko na temat! Tylko że są jeszcze dodatkowe „smaczki” do opisu zdrady. Ten co krzywdzi drugiego człowieka , wyjawiając jego sekrety wrogom; człowiekiem być przestaje! Kapuś donosi dla korzyści , materialnych i innych. Kieruje się więc najniższymi instynktami, najprymitywniejszą motywacją. Do tego często działa z „bezinteresownego” pragnienia po prostu zaszkodzenia drugiemu. Boi się, chce ukryć swoje kurewstwo przed światem – a to znaczy , że jest też człowiekiem pozbawionym odwagi i fałszywym zarazem. Ulega presji niemoralnego systemu i staje przeciwko człowiekowi – zaś w szeregu jednym z systemem opresji. Kapuś polityczny – ten co donosił i donosi służbom na odważnych patriotów, jest oczywiście znacznie gorszy od zwykłych , ulicznych konfidentów kryminalnych. Jednak zasada działania jest ta sama i zaprzeczenie wszelkim normom moralnym – takie samo."

Wypisz, wymaluj poseł


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
-17 #180 Vojtech 2012-01-30 23:03
Miłośnik magistratu - MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY HEHEHE
Cytować
+17 #181 ciek zdrojowy 2012-01-30 23:04
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.


Bogumił w tekście nie ma nawet wzmianki o fałszowaniu konkursu ja się o tym dowiedziałem od Ciebie rozumie że pisma wysłałeś po to żeby usunięto twoje groźby i by przeprosić autora artykułu.
Cytować
+16 #182 SOWA 2012-01-30 23:12
Grunt, że w Wadowicach jest Bazylika Nawiedzenia NMP. :)
Cytować
-20 #183 Vojtech 2012-01-30 23:16
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.


Bogumił w tekście nie ma nawet wzmianki o fałszowaniu konkursu ja się o tym dowiedziałem od Ciebie rozumie że pisma wysłałeś po to żeby usunięto twoje groźby i by przeprosić autora artykułu.

Jak za komuny. 99,9 proc was popiera a tylko jeden Bogusław się czepia. Nikt inny nie może was krytykować to niemożliwe! Absolutnie! Na imię mam Wojciech, drogi Kubo operujący dziś trzema nickami plus jednym "Jadwigi" Na stronkę waszą trafiłem z Facebooka.
Cytować
-16 #184 Vojtech 2012-01-30 23:19
Tak napisałem inie ma tam nic o fałszowaniu,czy taj ze zrozumieniem wielonicku:" Oskarżenie kogoś Imiennie, że np dostał pracę po znajomości, albo za łapówkę a nawet, że jest niekompetenty albo też takie sformułowania to"Mamy nowy rok i nowe IT bez poprzednich pracowników, za to z pracownikami będącymi poplecznikami władzy." jest naruszeniem dóbr osobistych,któr e ma każdy bez względu na wiek, płeć. "Fikcyjny konkurs" twierdzi Klinowski.W jego przypadku byłaby to już recydywa. Materiał opublikowany na tym portalu jest oszczerczy i kłamliwy a autor nie dochował należytej staranności przy jego przygotowywaniu . Mam więc i dobra osobiste naruszone i złamane zasady etyki dziennikarskiej "
Cytować
+15 #185 ciek zdrojowy 2012-01-30 23:20
Cytuję Vojtech:
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.


Bogumił w tekście nie ma nawet wzmianki o fałszowaniu konkursu ja się o tym dowiedziałem od Ciebie rozumie że pisma wysłałeś po to żeby usunięto twoje groźby i by przeprosić autora artykułu.

Jak za komuny. 99,9 proc was popiera a tylko jeden Bogusław się czepia. Nikt inny nie może was krytykować to niemożliwe! Absolutnie! Na imię mam Wojciech, drogi Kubo operujący dziś trzema nickami plus jednym "Jadwigi" Na stronkę waszą trafiłem z Facebooka.


i z ostatniej chwili wiesz że poszły pocztą ... dobra dawać następnego obrońce leningradu
Cytować
+16 #186 Miłośnik magistratu 2012-01-30 23:22
Cytuję Vojtech:
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.


Bogumił w tekście nie ma nawet wzmianki o fałszowaniu konkursu ja się o tym dowiedziałem od Ciebie rozumie że pisma wysłałeś po to żeby usunięto twoje groźby i by przeprosić autora artykułu.

Jak za komuny. 99,9 proc was popiera a tylko jeden Bogusław się czepia. Nikt inny nie może was krytykować to niemożliwe! Absolutnie! Na imię mam Wojciech, drogi Kubo operujący dziś trzema nickami plus jednym "Jadwigi" Na stronkę waszą trafiłem z Facebooka.

Opisujesz dokładnie pałać św. Carycy. Nikt nie może krytykować i czepiać się. A jak już się czepia (jak ja) to komuch... na 99,9%


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
-19 #187 Vojtech 2012-01-30 23:25
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Vojtech:
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Vojtech:
Z ostatniej chwili:Podobno pisma przedprocesowe już poszły pocztą. Mają usunąć i przeprosić a jak nie to do sądu.


Bogumił w tekście nie ma nawet wzmianki o fałszowaniu konkursu ja się o tym dowiedziałem od Ciebie rozumie że pisma wysłałeś po to żeby usunięto twoje groźby i by przeprosić autora artykułu.

Jak za komuny. 99,9 proc was popiera a tylko jeden Bogusław się czepia. Nikt inny nie może was krytykować to niemożliwe! Absolutnie! Na imię mam Wojciech, drogi Kubo operujący dziś trzema nickami plus jednym "Jadwigi" Na stronkę waszą trafiłem z Facebooka.


i z ostatniej chwili wiesz że poszły pocztą ... dobra dawać następnego obrońce leningradu

Bo może czytam co piszą na facebooku?
Cytować
+19 #188 x archiwum 2012-01-30 23:28
@Vojtech po prostu żenada wszyscy od wczoraj się z Ciebie śmieją,ale sam na to zapracowałeś pisząc bzdury i kłamstwa grożąc ,ośmieszyłeś siebie i swoją rodzinę modelowo poczytaj te swoje brednie
Cytować
-22 #189 Vojtech 2012-01-30 23:37
Jaką rodzinę? Czy w tej redakcji musicie obrażać i wyzywać wszystkich użytkowników, którzy myślą inaczej niż wy?
Cytować
-22 #190 Vojtech 2012-01-30 23:48
A sprzedawca kradzionych telefonów to gdzie?
Cytować
+18 #191 PKO 2012-01-30 23:58
podoba mi się profil na fb tej kalwaryjskiej dziewki. Z każdym dniem mniej znajomych:) oby tak dalej Siostro Kalwario!
Cytować
+17 #192 Edward Wyroba 2012-01-31 00:03
"Matołkom"... do sztambucha!
http://wadowice-vadowita.blog.onet.pl/Bogumil-Storch,2,ID450713150,n

komuch - Edward Wyroba.

P.S. Jak ja was kocham! Nawet nie wiecie, jakie dni bez was byłyby... szare!
Cytować
+15 #193 Miłośnik magistratu 2012-01-31 00:12
Cytuję Edward:
Nawet nie wiecie, jakie dni bez was byłyby... szare!


Też to mam Edku. Otwieram rano urzędowy portal, czytam komentarze to tu to tam i już jestem roześmiany aż do wieczora.

To chyba jedyny plus tego bajzlu.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+17 #194 ciek zdrojowy 2012-01-31 00:14
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Edward:
Nawet nie wiecie, jakie dni bez was byłyby... szare!


Też to mam Edku. Otwieram rano urzędowy portal, czytam komentarze to tu to tam i już jestem roześmiany aż do wieczora.

To chyba jedyny plus tego bajzlu.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch


jak by to robili społecznie a nie za nasze pieniądze to bym ich nawet szanował
Cytować
+14 #195 Edward Wyroba 2012-01-31 00:17
Cytuję Miłośnik magistratu:
Też to mam Edku. Otwieram rano urzędowy portal, czytam komentarze to tu to tam i już jestem roześmiany aż do wieczora.
To chyba jedyny plus tego bajzlu.


Prawda! Nic dodać, nic ująć!
Cytować
+12 #196 Miłośnik magistratu 2012-01-31 00:17
Cytuję ciek zdrojowy:
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Edward:
Nawet nie wiecie, jakie dni bez was byłyby... szare!


Też to mam Edku. Otwieram rano urzędowy portal, czytam komentarze to tu to tam i już jestem roześmiany aż do wieczora.

To chyba jedyny plus tego bajzlu.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch


jak by to robili społecznie a nie za nasze pieniądze to bym ich nawet szanował


Ale mimo wszystko i za nasze potrafią coś pożytecznego zrobić ;-)
Cytować
+12 #197 Ich 2012-01-31 00:23
A wiecie co mnie PRZERAŻA?! AUTENTYCZNIE PRZERAŻA! Że nikt nie za nic tak naprawdę nie beknie!!!!!!!! I Pan Wyroba się upisze, pan Klinowski naprodukuje, wy wszyscy będziecie się pienić - A NIC SIĘ OD prawie DWUDZIESTU LAT NIE ZMIENIA!!! I przykre to, i przerażające!!!
Cytować
-17 #198 Vojtech 2012-01-31 00:41
Dziś na mieście słyszałem jak dzieci śpiewały "Edek Wyroba to kawał nieroba" ale tego nie pochwalam bo to słowa nieuprawnione i szkalujące pana Edwarda:}. Tak samo jak zasłyszane dziś w busie, że wadowiceonline. pl to coś na kształt lokalnej mafii, przykład prywaty, kolesiostwa, układów i przekrętów. Takie masakryczne bzdury ludzie wygadują.
Cytować
+12 #199 PKO 2012-01-31 01:10
Cytuję Vojtech:
Dziś na mieście słyszałem jak dzieci śpiewały "Edek Wyroba to kawał nieroba" ale tego nie pochwalam bo to słowa nieuprawnione i szkalujące pana Edwarda:}. Tak samo jak zasłyszane dziś w busie, że wadowiceonline.pl to coś na kształt lokalnej mafii, przykład prywaty, kolesiostwa, układów i przekrętów. Takie masakryczne bzdury ludzie wygadują.


pomyliło się z białoruś24.pl
Cytować
-3 #200 Ich 2012-01-31 01:19
Tak, a świstak w sreberka zawija...
Cytować
+13 #201 siostra, ale nie ta 2012-01-31 01:38
Cytuję Vojtech:
Robią dobrze ale twojej mamie

Ty się chłopie lecz, bo może sie okazać, że nawet zielone papiery ci nie pomogą!
Większego debila nie widziałam nawet na białoruś24.pl, gdzie taka ich obfitość!
Cytować
+12 #202 ciek zdrojowy 2012-01-31 08:55
Cytuję Vojtech:
Dziś na mieście słyszałem jak dzieci śpiewały "Edek Wyroba to kawał nieroba" ale tego nie pochwalam bo to słowa nieuprawnione i szkalujące pana Edwarda:}. Tak samo jak zasłyszane dziś w busie, że wadowiceonline.pl to coś na kształt lokalnej mafii, przykład prywaty, kolesiostwa, układów i przekrętów. Takie masakryczne bzdury ludzie wygadują.

o pierwszej w nocy usłyszałeś głosy z miasta i z busa, a wcześniej zobaczyłeś na facebooka i wiesz zę "poszły pocztą" OK tak pisałem już DAWAĆ NASTĘPNEGO OBROŃCE LENINGRADU bo ten już wypalony
Cytować
-17 #203 Vojtech 2012-01-31 09:01
Do łopaty !!!
http://jakubflorczyk.pl/index.php/2010/07/03/ja-nie-chce-byc-programista-ja-chce-isc-do-lopaty/
Cytować
-18 #204 kox 2012-01-31 09:49
Cytuję Mateusz Klinowski:
Właściwie w tekście nie ma nic, o czym byśmy już doskonale nie wiedzieli.

1. Niekompetentna w żadnej sprawie Burmistrz bierze się za obsadzanie kolejnej dobrze działającej instytucji swoimi ludźmi.

2. Po drodze co do swoich planów okłamuje radnych, mieszkańców oraz pracowników nieistniejącej rzekomo instytucji. Zresztą, żadnych planów nie ma. Wielokrotnie o nie pytana, snuje sobie właściwe „opowieści”, albo wprost odmawia konkretnej odpowiedzi.

3. Fikcyjny konkurs wygrywa… koleżanka nadwornego propagandzisty. Nawet dotychczasowa kierowniczka IT zdobywa od niej mniej punktów! I jako jedyna zostaje ze starego składu IT w instytucji, którą stworzyła.

4. Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji (i to nawet z punktu widzenia przeprowadzonego „konkursu” – patrz: K. Kopacz).

5. Tym samym Burmistrz łamie warunki działania systemu MSIT.

Na przykładzie IT jak na dłoni widać, że władze Wadowic kpią z obowiązującego prawa, mieszkańców, zawartych umów, Marszałka Województwa. Kpią, bo czują się bezkarne.

W naszej gestii jest to zmienić. Naprawdę możemy mieszkać w uczciwej gminie, gdzie szanuje się ludzi. Wystarczy tylko wymienić Królową i jej „zawsze wiernych” paziów.

Ps. Wg. drogowskazu na zdjęciu powyżej IT znajduje się w... Ogrodowej?


Odezwał się kompetentny Klinowski. Buhahaha...
Cytować
-17 #205 kapuś 2012-01-31 10:00
Cytuję Vojtech:
Jakby ktoś szukał :

"Cubicsoft" Jakub Florczyk
Adres
os. Kopernika 13 m. 1
34-100 Wadowice
Kontakt
tel. 33 823 32 40
www.cubicsoft.pl

Cytuję Vojtech:
Do łopaty !!!
http://jakubflorczyk.pl/index.php/2010/07/03/ja-nie-chce-byc-programista-ja-chce-isc-do-lopaty/


aleś mu dojebał
Cytować
+18 #206 p19 2012-01-31 10:23
Vojtech: na blog Jakuba lepiej nie wchodź, to jest o PROGRAMOWANIU, nic z tego nie zrozumiesz.
Cytować
-16 #207 Krwawa Mary 2012-01-31 10:36
Cytuję kox:
Cytuję Mateusz Klinowski:
Właściwie w tekście nie ma nic, o czym byśmy już doskonale nie wiedzieli.

1. Niekompetentna w żadnej sprawie Burmistrz bierze się za obsadzanie kolejnej dobrze działającej instytucji swoimi ludźmi.

2. Po drodze co do swoich planów okłamuje radnych, mieszkańców oraz pracowników nieistniejącej rzekomo instytucji. Zresztą, żadnych planów nie ma. Wielokrotnie o nie pytana, snuje sobie właściwe „opowieści”, albo wprost odmawia konkretnej odpowiedzi.

3. Fikcyjny konkurs wygrywa… koleżanka nadwornego propagandzisty. Nawet dotychczasowa kierowniczka IT zdobywa od niej mniej punktów! I jako jedyna zostaje ze starego składu IT w instytucji, którą stworzyła.

4. Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji (i to nawet z punktu widzenia przeprowadzonego „konkursu” – patrz: K. Kopacz).

5. Tym samym Burmistrz łamie warunki działania systemu MSIT.

Na przykładzie IT jak na dłoni widać, że władze Wadowic kpią z obowiązującego prawa, mieszkańców, zawartych umów, Marszałka Województwa. Kpią, bo czują się bezkarne.

W naszej gestii jest to zmienić. Naprawdę możemy mieszkać w uczciwej gminie, gdzie szanuje się ludzi. Wystarczy tylko wymienić Królową i jej „zawsze wiernych” paziów.

Ps. Wg. drogowskazu na zdjęciu powyżej IT znajduje się w... Ogrodowej?


Odezwał się kompetentny Klinowski. Buhahaha...


A/ radny wie co mówi i zgłosił to do prokuratury
B/mówi prawdę ale z wiadomych tylko sobie powodów nie zgłasza tego do odpowiednich organów.Może ma w tym jakiś interes? Nie wiem w każdym razie zataja poważne nieprawidłowośc i jak już ktoś tu napisał
B/ nie wie co mówi
C/ celowo kłamie
D/ktoś się pod radnego na tym forum podszywa

Nie wiem która opcja jest prawdziwa. Tym powinien zająć się prokurator następnie sąd."Na miejsce zwolnionych wchodzą kolejni krewni i polityczni klienci bez potrzebnych kwalifikacji". Ciekawe jak udowodni te kwalifikacje a właściwie ich brak. Nie rozumiem tylko dlaczego portal związany z byłymi pracownikami IT piszą o nowych. Czy to nie konflikt interesów. Tak samo jak jeden portal atakuje konkurencyjny portal w tym mieście. Także można domniemywać co do nieczystych intencji w tym przypadku.Niech każdy sam wyciągnie wnioski.Moralni e dwuznaczne i podejrzane osoby i działania. Wyborcy powinni lepiej przemyśleć na kogo oddają głosy.Na faceta marnujemy plus minus ok 10 tys. rocznie jego diety radnego. - patrz BIP. Dzieciom z domu dziecka bardziej by się przydały. On, prawnik ,który od Studnickiego pożyczył 100 tys zł. ma etat i dodatkowo kasę ze zleceń jakoś sobie bez diety poradzi.
Cytować
+20 #208 MaciekM 2012-01-31 11:10
ja pierdziele Bogumile ale można się przedstawić - tymi twoimi komentarzami wystawiłeś laurkę piękną sobie i pożal się boże żonie - PROSTAKI - piękną będziemy mielu IT hahahahahha
Cytować
-15 #209 Tomasz 2012-01-31 11:23
Nie obrażajcie Bogumiła

Boguś Storch jest szefem sadeczanina - portalu poważnego i opiniotwórczego , to dziennikarz i zna się na tych sprawach.

Jeżeli artykuł naruszył dobra osobiste jego żony to ma prawo założyć sprawę w sądzie.

A obrażającym go radzę się wstrzymać i zachować kulturę.

Pozdrawiam REBELA

P.S. A to, że ma zdjęcie z gitarą w majtkach to jego prawo, każdy ma swoje prywatne życie.

pzdr
Cytować
+14 #210 Jańcio wodnik 2012-01-31 11:38
No to teraz KOPACZ im zacznie KOPAĆ.
:P
Cytować
+19 #211 REDion 2012-01-31 11:51
cytuję:"pan Krzysztof Kopacz nie przeszedł wstępnej weryfikacji"

"Poza tym jak dowiadujemy się ze strony IT urząd poza konkursem na tzw. pracowników administaracyjn ych przyjął pana Filipa Kaczyńskiego niedoszłego posła (kandydata z listy PiS), pana Janusza Jędrygasa (przewodnika beskidzkiego i tatrzańskiego) oraz (tu kolejna niespodzianka) pana Krzysztofa Kopacza (byłego radnego, redaktora miesięcznika "Wiadomości Powiatowe", byłego pracownika IT). Tego samego którego kandydaturę na w.w. stanowisko odrzucono."
Hmmmm.Bardzo ciekawe.To ta sama osoba czy jest ich dwóch?
Cytować
-17 #212 Obłędna 2012-01-31 12:03
Cytuję Tomasz:
Nie obrażajcie Bogumiła

Boguś Storch jest szefem sadeczanina - portalu poważnego i opiniotwórczego, to dziennikarz i zna się na tych sprawach.

Jeżeli artykuł naruszył dobra osobiste jego żony to ma prawo założyć sprawę w sądzie.

A obrażającym go radzę się wstrzymać i zachować kulturę.

Pozdrawiam REBELA

P.S. A to, że ma zdjęcie z gitarą w majtkach to jego prawo, każdy ma swoje prywatne życie.

pzdr

Wadowiceonline nie mają życia prywatnego ciągle tylko knują i spiskują żeby coś ugrać dla siebie. Tylko ich programista jest komputerowym noobem ale niestety kazali mu też pisać, na czym się kompletnie nie zna.
Cytować
+17 #213 kapuś 2012-01-31 12:05
Cytuję Tomasz:
Nie obrażajcie Bogumiła

Boguś Storch jest szefem sadeczanina - portalu poważnego i opiniotwórczego, to dziennikarz i zna się na tych sprawach.

Jeżeli artykuł naruszył dobra osobiste jego żony to ma prawo założyć sprawę w sądzie.

A obrażającym go radzę się wstrzymać i zachować kulturę.

Pozdrawiam REBELA

P.S. A to, że ma zdjęcie z gitarą w majtkach to jego prawo, każdy ma swoje prywatne życie.

pzdr


chyba szfem ? ;)
to im wyślemy do redakcji linka do jego komentarzy dobrze wiedzieć z kim się współpracuje
Cytować
-22 #214 Z dystansu 2012-01-31 12:18
Nauczka dla tego portalu: kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. A zła opinia o was już w miasto poszła. U mnie w urzędzie (nie miasta) sporo się o tym mówi. Klinowski, Guzik...żenada. A chamskie anonimowe ataki na osobę która nie ukrywa tożsamości broniąc bliskiej mu osoby świadczą o autorach tych ataków. Nie zdziwiła bym się gdyby tymi anonimami był autor tekstu, pan guzik i reszta pomagierów.
Cytować
+22 #215 zpFrLo 2012-01-31 12:33
Pisz Przyjacielu pisz, ciągle z jednego i tego samego nowosądeckiego IP. Mam nadzieję, że nie jesteś osobą, za którą się podajesz, używając dwóch tożsamości i numeru telefonu, bo jeśli tak, to tym gorzej dla Ciebie, zwłaszcza w kontekście pism przedsądowych i różnych innych dziwnych stwierdzeń, którymi tak dzielnie szafujesz przez te kilkadziesiąt komentarzy i które z punktu widzenia prawa są same w sobie już dosyć interesujące - to jest doskonały materiał dowodowy. Przypominam (i to wszystkim komentującym), że każdy komentarz na tym portalu rejestrowany jest razem z numerem IP komputera, z którego był pisany. Te dane na wniosek policji bądź prokuratury udostępniamy, nie będe wchodził w szczegóły ale nawet całkiem niedawno robiliśmy to w związku z toczącą się w sprawą, gdzie autor artykułu na WadowiceOnline. pl stwierdził, że naruszone jest prawo. Nie jesteście Państwo anonimowi.

Dziwi mnie to, zwłaszcza, że nie mam obowiązku odpowiadać na tego typu zaczepki i gdybania w komentarzach: takie rzeczy poważni ludzie rozwiązują pisemnie (mail/list polecony), wszelkie informacje kontaktowe są doskonale widoczne na portalu. Rozwiązanie które wybrałeś przyjacielu (czyli użalanie się słuszne bądź nie (nie moja to broszka tylko policji i sądu) w komentarzach pod prawdziwą bądź nie tożsamością (również nie moja to broszka, od ustalenia tego jest policja i sąd), wyciąganie brudów, spraw rodzinnych, prywatnych itp. to najgorsze z możliwych rozwiązań.

Nie wiem również, czy niektórzy z komentujących mają nas za kretynów, publikujących informacje, co do których mamy wątpliwości prawne, bez porozumienia z prawnikiem?

To pierwszy i ostatni raz, kiedy zabieram głos pod komentarzami dotyczącymi tego artykuły: taplajcie się dalej w szambie, ale na własną odpowiedzialnoś ć. Sprawa będzie zgłoszona na policję, ponieważ co najmniej dwa komentarze poważnie naruszają prawo, a wszystkie komentarze łącznie z numerami IP będą dowodem w sprawie. Rozmawiałem już z administratorem sieci z której pochodzi IP osoby podajacej się za Vojtech i Bogumił Storch (to to samo IP). Tyle.

Życzę Państwu miłego dnia.

Marcin Guzik
Cytować
-13 #216 Obłędna 2012-01-31 12:36
Czyli nie pisać tylko czytać i pochwalać mądrość pana Guzika. Rozkaz!
Cytować
+17 #217 Miłośnik magistratu 2012-01-31 12:51
Ale gdzie jest Bogumił? :sad:

Bogumił, Bogumił!


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch

PS
Od samego rana śmiechu mam sporo.
Pewno nie tylko ja.
Cytować
+22 #218 Robert 2012-01-31 13:49
Pajda dzięki Bogumiłowi wzrosła Ci oglądalniość z 10 razy. Zatrudnij go na stałe bo konkurencja go podkupi
Cytować
+16 #219 Freezyear ... 2012-01-31 14:21
Cytuję Robert:
Pajda dzięki Bogumiłowi wzrosła Ci oglądalniość z 10 razy. Zatrudnij go na stałe bo konkurencja go podkupi

Bogumił u Pajdy, małżonka Bogumiła u Płaszczycy, mogłoby ciekawie być:)
Cytować
+19 #220 majka 2012-01-31 15:23
To co się stało z IT jest bardzo niedobrym precedensem,dla własnego celu rozwiązywać instytucję,nad którą przecież i tak miała zwierzchnictwo, z publicznych pieniędzy płacić odprawy,ekwiwal enty za urlopy, itd.Dziw bierze,że instytucja ,która działała wzorowo i została nagrodzona ulega rozwiązaniu ,z tego wynika iż za chwilę jak coś się nie spodoba ,albo ktoś będzie chciał mieć własne zdanie może rozwiązać WCK i zrobić podobny manewr
Cytować
+12 #221 Wadowiczanin 2012-01-31 15:47
Myślę, że oglądalność się podniosła z powodu szybkiej aktualizacji kometarzy. Bo przez chwilę taka była. Bo dyskusja znika gdy mam czekac kilka godzin na wstawienie komentarza. Nie jestem szachostą i nie mam tyle czasu aby czekać pół dnia na odpowiedź.
Cytować
+13 #222 Miłośnik magistratu 2012-01-31 15:58
Cytuję Wadowiczanin:
Myślę, że oglądalność się podniosła z powodu szybkiej aktualizacji kometarzy. Bo przez chwilę taka była. Bo dyskusja znika gdy mam czekac kilka godzin na wstawienie komentarza. Nie jestem szachostą i nie mam tyle czasu aby czekać pół dnia na odpowiedź.

Zostań gejem itd... moje komenty przechodzą w sekundę ;-) :D

Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch z naciskiem na gej
Cytować
+15 #223 majka 2012-01-31 17:50
Pani Władczyni teraz ustanowi w IT nie kierownika ale dyrektora bo jak oddzielna placówka od WCK to tak zrobi i taki był zamysł od początku , a IT będzie pęczniało generowało nowe stanowiska , a potrzeby są olbrzymie
Cytować
-15 #224 manyusers 2012-01-31 17:56
Nie sądzi pan Panie Marcinie, że częściowe ujawnianie adresu IP ("nowosądeckie" , w dodatku bezpośrednio wskazuje Pan użytkowników, którzy z niego pisali), nie jest do końca uzasadnione?
Cytować
-14 #225 nie gej, nie ćpun 2012-01-31 18:04
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Wadowiczanin:
Myślę, że oglądalność się podniosła z powodu szybkiej aktualizacji kometarzy. Bo przez chwilę taka była. Bo dyskusja znika gdy mam czekac kilka godzin na wstawienie komentarza. Nie jestem szachostą i nie mam tyle czasu aby czekać pół dnia na odpowiedź.

Zostań gejem itd... moje komenty przechodzą w sekundę ;-) :D

Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch z naciskiem na gej

musiałeś sporo wazeliny użyć...
Cytować
-11 #226 manyusers 2012-01-31 18:16
Co do mojego pytania, to pytam tylko o opinię. Mógłby się też wypowiedzieć jakiś prawnik z zawodu lub zamiłowania.
Cytować
+13 #227 do@manyusers 2012-01-31 18:27
Porada prawna jest dostępna u prawnika za 50 - 100 zł więc idż względnie....Bo gumił omnibus tobie powie
Cytować
+7 #228 _pepis 2012-01-31 18:36
Komentarz usunięty na prośbę Bogumiła Storcha.
Cytować
0 #229 manyusers 2012-01-31 19:05
@ do@manusers

Nie proszę o poradę, pytam o opinię.
Widzisz różnicę? Jeśli nie, to będziesz miał trudności ze zdaniem egzaminu gimnazjalnego.
Cytować
+12 #230 Miłośnik magistratu 2012-01-31 19:21
Cytuję nie gej, nie ćpun:
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję Wadowiczanin:
Myślę, że oglądalność się podniosła z powodu szybkiej aktualizacji kometarzy. Bo przez chwilę taka była. Bo dyskusja znika gdy mam czekac kilka godzin na wstawienie komentarza. Nie jestem szachostą i nie mam tyle czasu aby czekać pół dnia na odpowiedź.

Zostań gejem itd... moje komenty przechodzą w sekundę ;-) :D

Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch z naciskiem na gej

musiałeś sporo wazeliny użyć...

Każdy lubrykant jest w zasadzie dobry, jeśli lubisz wazelinę, nie przeszkadza Ci, Twój wybór.

Cytuję manyusers:
Nie sądzi pan Panie Marcinie, że częściowe ujawnianie adresu IP ("nowosądeckie", w dodatku bezpośrednio wskazuje Pan użytkowników, którzy z niego pisali), nie jest do końca uzasadnione?

Na białorusi24 jak ktoś podniesie ciśnienie "redaktorowi" to zamiast nicku wskakuje IP w całości. Tak więc sądzę, że tu dramatu nie ma :-)
Cytować
+9 #231 PawelBajnosz 2012-01-31 20:26
Komentarz usunięty na prośbę Bogumiła Storcha
Cytować
+8 #232 do@i paweł bajnosz 2012-01-31 23:04
Ponieważ bogumił przeniósł się do Płaszczura 24 i razem góra urodziła mysz,gawiedż się cieszy
Cytować
+1 #233 nie gej, nie ćpun 2012-01-31 23:16
@Miłośnik magistratu

widzę, że jako ledwie teoretyk, nie mam się co równać z praktykiem podążającym z duchem czasu, śledzącym i wykorzystującym wszelkie nowinki. Ale pomimo wszystko - uważaj: dekalibracja nie jest chyba zbyt miła...
Cytować
-6 #234 manyusers 2012-01-31 23:18
Wiem, że te groźby i cała otoczka to było przegięcie. Oczywiście jeśli ktoś czuje się urażony, jak najbardziej policji to można ujawnić. Tylko po co to ujawniać wszystkim?
Zastanawiam się jedynie czy ujawnianie IP lub części danych osobowych na łamach całego portalu, jest uzasadnione czy nie.
Nie potępiam, nie pochwalam. Chyba nie jest to trudne do zrozumienia.
Cytować
+14 #235 - 2012-01-31 23:22
Płaszczyca chyba pozazdrościł tych ponad 200 komentarzy i po raz kolejny wystrzelił... tyle że znowu ślepakami.
Wyciągnął uzupełnienie do oświadczenia majątkowego radnego Klinowskiego sprzed 3 miesięcy.
I oczywiście całkiem przypadkiem zapomniał wspomnieć że uzupełnienie musiało złożyć także kilku innych radnych.

"Inna sprawa, że wypełnienie prostego formularza oświadczenia majątkowego jakoś nie sprawia trudności innym radnym, którzy nie mają tytułu magistra filozofii, czy doktora prawa, a jedynie wykształcenie zawodowe."

Tak? Bo z tego co widać na stronie BIPu uzupełnienie składał również wieloletni radny, a zarazem przewodniczący RM - Zdzisław Szczur. A wydawać by się mogło, że powinien on świecić przykładem.

Dlaczego pan o tym nie wspomniał panie Płaszczyca? To jest ta rzetelność dziennikarska, o której pisali tu niejaki Bogumił i jakaś dziewka z Kalwarii?
Cytować
+10 #236 quiz 2012-01-31 23:25
jak wygląda siostra kalwaria?

moim zdaniem ma pieprzyk jak Cindy Crawford albo jest jego żoną:)

W każdym razie do Pawła Bajnosza brakuje jej lat świetlnych w tym jak to nazywa "dystansie do samego siebie" ;)
Cytować
+13 #237 Edward Wyroba 2012-01-31 23:40
Chcę Was poinformować, iż nie zamierzam "kopać" się z "koniem", który zapowiedział zablokowanie mojego bloga jutro w południe! Dlatego, aby nie dać nikomu tej satysfakcji, podjąłem decyzję o przeniesieniu ostatnich materiałów (z tymi do usunięcia włącznie!), na całkowicie niezależny blog pod adresem
http://www.wadowita24.pl/
Gdzie wszystkich już dzisiaj Was zapaszam (przeciwników dotychczasowego bloga szczególnie, bo wasze ciśnienie jeszcze bardziej teraz będzie rosło)! Tam po prostu przeniosłem swoją dotychczasową działalność informacyjną, której - roszczeniami kierowanymi do grupy onet - chcieli mnie pozbawić pieprzostrada i spółka!
A resztę, ot tak sobie
(po wcześniejszym z archiwizowaniu)... wyrzuciłem!
No i tyle...
Cytować
+11 #238 Miłośnik magistratu 2012-01-31 23:59
Pisałem Edku do Ciebie maila, nie wiem czy dotarł. Odnośnie strony był. Trochę technicznych przytyków :-)
Cytować
+14 #239 Miłośnik magistratu 2012-02-01 00:02
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Płaszczyca chyba pozazdrościł tych ponad 200 komentarzy i po raz kolejny wystrzelił... tyle że znowu ślepakami.
Wyciągnął uzupełnienie do oświadczenia majątkowego radnego Klinowskiego sprzed 3 miesięcy.
I oczywiście całkiem przypadkiem zapomniał wspomnieć że uzupełnienie musiało złożyć także kilku innych radnych.

"Inna sprawa, że wypełnienie prostego formularza oświadczenia majątkowego jakoś nie sprawia trudności innym radnym, którzy nie mają tytułu magistra filozofii, czy doktora prawa, a jedynie wykształcenie zawodowe."

Tak? Bo z tego co widać na stronie BIPu uzupełnienie składał również wieloletni radny, a zarazem przewodniczący RM - Zdzisław Szczur. A wydawać by się mogło, że powinien on świecić przykładem.

Dlaczego pan o tym nie wspomniał panie Płaszczyca? To jest ta rzetelność dziennikarska, o której pisali tu niejaki Bogumił i jakaś dziewka z Kalwarii?

A te wypociny widziałem. Istna perła. Husajn Pulitzer będzie jak nic. Przyznają w magistracie podobno, co miesiąc 1650 czy jakoś tak.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+11 #240 ciek zdrojowy 2012-02-01 00:16
no pieprz to ostatnio z grubej rury wali hahaha już się nikt na te bzdety jego nie nabiera (z małym wyjątkiem w odpustowych okularach) ciekawe co zrobi jak mu kranik zakręcą.

Cytuję Edward:
Chcę Was poinformować, iż nie zamierzam "kopać" się z "koniem", który zapowiedział zablokowanie mojego bloga jutro w południe! Dlatego, aby nie dać nikomu tej satysfakcji, podjąłem decyzję o przeniesieniu ostatnich materiałów (z tymi do usunięcia włącznie!), na całkowicie niezależny blog pod adresem
http://www.wadowita24.pl/
Gdzie wszystkich już dzisiaj Was zapaszam (przeciwników dotychczasowego bloga szczególnie, bo wasze ciśnienie jeszcze bardziej teraz będzie rosło)! Tam po prostu przeniosłem swoją dotychczasową działalność informacyjną, której - roszczeniami kierowanymi do grupy onet - chcieli mnie pozbawić pieprzostrada i spółka!
A resztę, ot tak sobie
(po wcześniejszym z archiwizowaniu)... wyrzuciłem!
No i tyle...

rozważył by Pan powrót do wyglądu blogowego bo ciężko się przestawić z tym nowym
Cytować
+12 #241 siostra, ale nie ta 2012-02-01 00:48
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Płaszczyca chyba pozazdrościł tych ponad 200 komentarzy i po raz kolejny wystrzelił... tyle że znowu ślepakami.
Wyciągnął uzupełnienie do oświadczenia majątkowego radnego Klinowskiego sprzed 3 miesięcy.
I oczywiście całkiem przypadkiem zapomniał wspomnieć że uzupełnienie musiało złożyć także kilku innych radnych.

"Inna sprawa, że wypełnienie prostego formularza oświadczenia majątkowego jakoś nie sprawia trudności innym radnym, którzy nie mają tytułu magistra filozofii, czy doktora prawa, a jedynie wykształcenie zawodowe."

Tak? Bo z tego co widać na stronie BIPu uzupełnienie składał również wieloletni radny, a zarazem przewodniczący RM - Zdzisław Szczur. A wydawać by się mogło, że powinien on świecić przykładem.
Dlaczego pan o tym nie wspomniał panie Płaszczyca? To jest ta rzetelność dziennikarska, o której pisali tu niejaki Bogumił i jakaś dziewka z Kalwarii?


Jak miał zauważyć szzura, kiedy mu wyroba uciekł z materiałami tam, gdzie nie będzie już jak łgać, żeby usunęli!
Cytować
+15 #242 majka 2012-02-01 03:45
A Pani z IT DALEJ SOBIE PISZE NA PORTALU W SUCHEJ I ŚMIEJE SIĘ Z WSZYSTKICH W KUŁAK
Cytować
+16 #243 MaciekM 2012-02-01 09:54
Bogumiłłłłł wróć!!!!
bo wstałem, włączyłem kompa i nudaaaa
i nie ma się z kogo pośmać...
Tak pajacowałeś że chyba ci stara kabel od kompa schowała jak do studni po wodę poszła żebyś pajacu czegoś nie wysmarował. A jak z IT będzie wracać i jeszcze chrustu w lesie nazbiera żebyście mieli czym izbę nagrzać to ci odda hahahah
Cytować
-14 #244 Adam Palik 2012-02-01 10:39
Nie rozumiem dlaczego obrażacie człowieka, ktory broni swojej rodziny i swojej kobiety.Na dodatek nie macie wstydu się podpisać. To żę np ktoś bluzga po swojej matce codzień nie znaczy, że wszyscy tak robią.Nie oceniajcie ludzi swoją miarą. Naśmiewanie się z tego, że ktoś jest biedny jest żałosne. Pan Edward Wyroba został usunięty z onetu z tym swoim blogiem właśnei za wypisywanie tego typu śpamu jak Maciek M. Poza tym znalazłem w wikipedii ciekawą informację.Może MaciekM. i pan Wyroba się tym zaciekawią: Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitanio wym lub wczesnej fazie pokwitania[1][2 ]. W świetle powyższej definicji należy rozróżnić pedofilię od czynów pedofilnych, których dokonywanie nie musi być przejawem właściwej pedofilii; wbrew potocznemu znaczeniu słowa pedofil, przestępca dopuszczający się czynu pedofilnego nie musi być dotknięty pedofilią w znaczeniu medycznym[3]
Cytować
+12 #245 PKO 2012-02-01 10:53
"Władze głównie skupiły się głównie na drogach"

Małgorzata Targosz

Ostatnie wypociny "dziennikarki" Sucha24.pl

Bazyliki NAWIEDZENIA NMP jednak nie przebije. Prawda Siostro Kalwario? Jak idzie wyszukiwanie dziennikarskich pomyłek ślepa dziewko?
Cytować
-16 #246 Siostra Kalwaria 2012-02-01 11:27
Ja też piszę do Edka, ale adres emilowy , który podaje na tym nieudolnie skopiowanym blogu, jest niestety nieprawdziwy! Czyżby się czegoś bał? Chyba nie skoro nawołuje do czytania. A! Jak zwykle nie można tam niczego skomentować! Wstyd Edku Wstyd!
Cytować
+11 #247 - 2012-02-01 12:14
Wracaj siostro Kalwario na swój facebookowy profil i tam dalej publikuj te swoje prostackie wpisy. Ciekawe co byś powiedziała, jakby ktoś o twojej matce pisał, że stoi nad grobem? Miło by było? Czepiasz się Wyroby, a w czym ty jesteś od niego lepsza? Powiem ci - w niczym.

Wytykasz jakieś idiotyczne literówki. Czemu nie zajmiesz się swoimi kolegami i koleżankami z białoruś24 i sucha24? Też ci powiem dlaczego - bo by na facebooku brakło miejsca żeby wypisać ich wszystkie błędy.
A skoro mowa o błędach, to piszemy "błaha", a nie "błacha", pani Doskonała.
Cytować
+15 #248 Miłośnik magistratu 2012-02-01 12:21
Cytuję Siostra Kalwaria:
Ja też piszę do Edka, ale adres emilowy , który podaje na tym nieudolnie skopiowanym blogu, jest niestety nieprawdziwy! Czyżby się czegoś bał? Chyba nie skoro nawołuje do czytania. A! Jak zwykle nie można tam niczego skomentować! Wstyd Edku Wstyd!

Dla kogo Edek to Edek. Tobie radzę zwracać się per Pan. Może wtedy wypociny dojdą bo... moje dochodzą. Albo zostań jakimś ćpunem jak masz jakiś problem. Wtedy wszystko będzie dochodzić a i komentarzy nikt nie będzie blokował na tym "lewackim, komuszym i gejowskim" ;-) portalu.

Co do komentarzy to domniemam, iż autor bloga i nowej strony chce oszczędzić sobie moderacyjnych problemów i czytania jakim to jest chu.em i czerwonym diabłem. Albo - co też jest prawdopodobne - chce oszczędzić magistrackim trollom i rzecznikowi wielu godzin spędzonych przy komputerze na wypisywaniu bluzgów :D
Po prostu Edek dba o to, żeby pracownicy magistratu patrzyli swojej roboty a nie trollowania.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+13 #249 ciek zdrojowy 2012-02-01 12:28
Kurde blacha na czerwono to się nie liczy hahah

Po tym wpisie o staniu nad grobem to stwierdziłem że to może pieprz pisze tak mi do niego pasuje ten poziom
Cytować
+8 #250 - 2012-02-01 12:50
Jeszcze jedno do niejakiej dziewki:

"Lubię:
przestrzeganie prawa - zwłaszcza prasowego i cywilnego
"

A o prawie do sprostowania słyszała?
Więc gdzie są sprostowania od Odrozka i Klinowskiego?

"Redaktor naczelny musi zachować następujące obowiązki przy publikacji sprostowania lub odpowiedzi, tzn. nie może on:

wymagać, aby sprostowanie lub odpowiedź były krótsze niż pół strony znormalizowaneg o maszynopisu (art. 32 ust. 7 pr. pr. ),

w tekście nadesłanego sprostowania lub odpowiedzi, bez zgody wnioskodawcy dokonać skrótów ani innych zmian, które by osłabiały jego znaczenie lub zniekształcały intencję autora sprostowania (art. 32 ust. 6 pr. pr. ),

komentować w tym samym numerze lub audycji tekstu nadesłanego sprostowania - nie odnosi się to do odpowiedzi i nie wyklucza prostej zapowiedzi polemiki lub wyjaśnień (art. 32 ust. 6 pr. pr. ).
"

(ze strony http://prawo-autorskie.wieszjak.pl/prawo-prasowe/221814,Sprostowanie-kto-jest-odpowiedzialny-ze-jego-publikacje.html)


Tak to powinno wyglądać:
http://www.wadowiceonline.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=819:studentpolitologiianalizujebanersilkowskich&catid=60:polityka&Itemid=32
Cytować
-19 #251 Siostra Kalwaria 2012-02-01 12:55
@ PKO no tak myślałam, że nie zrozumiesz , a już zniżyłam się "retoryką" do twojego poziomu. Widocznie jednak nie dotarło. Więc nic już więcej nie można zrobić, operacja neurologiczna też nic by nie dała. Trudno. Nie masz szans na wyzdrowienie.
@ Miłośnik Magistratu- żołnierzu edkowy wierzę, że Edek sam się umie bronić, a zapewne zaraz wysmoli coś na swoim blogasku. Zajmij się nauką bo nie przejdziesz z klasy do klasy.
@ ciek zdrojowy i wolny wadowiczanin - błacha , błachy, błachostka .... itd.
Bawi mnie pisanie w waszym stylu, wasza frustracja i nerwy nad klawiaturą. Będę zaglądać tutaj częściej! Pozdro!
Cytować
+13 #252 - 2012-02-01 13:10
Przyznaj się lepiej honorowo (a może CHonorowo :P), że wagarowałaś na polskim. Tylko w takim wypadku nie bierz się za wytykanie błędów, bo tylko się kompromitujesz.

Właściwie to pisz sobie tutaj dalej, twoje idiotyczne komentarze tylko pomagają. Po pierwsze dlatego, że pokazują poziom waszego "kółka różańcowego" i waszą hipokryzję (której ponoć tak nie lubisz), a po drugie generujesz tylko większy ruch na tej stronie.

Więc w sumie - dziękujemy.
Cytować
-8 #253 Groźny Karton 2012-02-01 13:16
Cytuję PKO:
Cytuję Siostra Kalwaria:
@ :)

a nie sypać retoryką dziennikarskiej łamagi wyrzuconej z pracy za najlepsze dziennikarstwo w kraju.
;)

PKO, czy mógłbyś już przestać czepiać się pana Guzika i Pana Florczyka bo to bardzo przyzwoici ludzie. Nie wypominaj innym patrz na siebie
Cytować
+14 #254 PKO 2012-02-01 13:18
http://pl.wiktionary.org/wiki/błahy

Życzę zdrowia kalwaryjska dziewko;) nie zniżam się do twojego poziomu więcej.
Cytować
-11 #255 Groźny Karton 2012-02-01 13:19
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
P
Więc w sumie - dziękujemy.

Jesteś redaktorem tego portalu?
Cytować
+13 #256 ciek zdrojowy 2012-02-01 13:21
Cytuję Siostra Kalwaria:
@ PKO no tak myślałam, że nie zrozumiesz , a już zniżyłam się "retoryką" do twojego poziomu. Widocznie jednak nie dotarło. Więc nic już więcej nie można zrobić, operacja neurologiczna też nic by nie dała. Trudno. Nie masz szans na wyzdrowienie.
@ Miłośnik Magistratu- żołnierzu edkowy wierzę, że Edek sam się umie bronić, a zapewne zaraz wysmoli coś na swoim blogasku. Zajmij się nauką bo nie przejdziesz z klasy do klasy.
@ ciek zdrojowy i wolny wadowiczanin - błacha , błachy, błachostka .... itd.
Bawi mnie pisanie w waszym stylu, wasza frustracja i nerwy nad klawiaturą. Będę zaglądać tutaj częściej! Pozdro!


nie mam nerwów nad klawiaturą, nie mam też czerwonej gęby od ciśnienia, nie jąkam się i nie muszę chodzić po mieście jak szczur ze spuszczoną głową, i palić jednego za drugim jak zestresowany histeryk.
Cytować
-14 #257 Siostra Kalwaria 2012-02-01 13:26
ja? to moje komentarze są tutaj czytane bardziej od komentarzy Bogumiła uwielbianego przez Miłośnika? Ekstra! Jestem sławna i szczerze mówiąc to wątpię, żeby moja jedna osoba, mogła wam ( jak to piszesz w liczbie mnogiej - "dziękujemy") pomóc w "generowaniu ruchu"! Hehehe, a moje "błache" zostanie, a kompromitować to się zawsze będę w waszych oczach towarzyszu! Ale to mi jakoś nie przeszkadza, bo nie jesteś towarzyszu odniesieniem do mojej moralności!
Cytować
+10 #258 - 2012-02-01 13:39
Cytuję Groźny Karton:
Jesteś redaktorem tego portalu?


Nie, a ty fanem M jak miłość (nick)?

Cytuję Siostra Kalwaria:
ja? to moje komentarze są tutaj czytane bardziej od komentarzy Bogumiła uwielbianego przez Miłośnika?


Nie, ale staraj się dalej, może kiedyś go przebijesz i wreszcie osiągniesz w życiu jakiś sukces.
Moralność? Oj, to poza słownikiem ortograficznym powinnaś jeszcze kupić słownik języka polskiego, bo chyba nie znasz znaczenia tego słowa.
Cytować
+10 #259 ciek zdrojowy 2012-02-01 13:57
[quote name="...bo nie jesteś towarzyszu odniesieniem do mojej moralności!

no tak nisko to mało kto upadł
Cytować
+5 #260 Stanisław Kliś 2012-02-01 14:31
Witajcie.
Jak widzę Edwardzie będziesz zmuszony pisać te same artykuły na 2 stronach.
Osobiście lepiej mnię się czytało "dawny" blog.
Miłego Dnia tyż Staszek.
Cytować
-8 #261 Tommy 2012-02-01 15:08
Cytuję Groźny Karton:
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
P
Więc w sumie - dziękujemy.

Jesteś redaktorem tego portalu?

Lubię te chwile w życiu kiedy kurtyna opada, za pytanie autorowi 10/10.
Cytować
+11 #262 ciek zdrojowy 2012-02-01 15:27
Cytuję Tommy:
Cytuję Groźny Karton:
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
P
Więc w sumie - dziękujemy.

Jesteś redaktorem tego portalu?

Lubię te chwile w życiu kiedy kurtyna opada, za pytanie autorowi 10/10.


i pewnie masz ten sam ip co autor pytania nie ma jak podtasować sie pod swoj komentarz
Cytować
+16 #263 Miłośnik magistratu 2012-02-01 15:48
Cytuję Siostra Kalwaria:
ja? to moje komentarze są tutaj czytane bardziej od komentarzy Bogumiła uwielbianego przez Miłośnika?

Cóż... wypada mi tylko zawołać...

Bogumił, Bogumił!


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch

PS
I nieskromnie nadmienię Siostro, że to moje i Edka komentarze są najczęściej czytane... no dodam jeszcze Dziadunia - demokratę ;-)
Cytować
+16 #264 PKO 2012-02-01 16:02
To byłaby "niebłaCHa" para z tej dziewki kalwaryjskiej i Bogumiła Niechcica.
Dla Wadowiczan rozrywka na "noce i dnie":)
Cytować
+12 #265 - 2012-02-01 16:10
Panie Guzik, ja żądam jakiejś pensji jako pański redaktor! Za darmo robić nie będę! :D
W takich chwilach wszyscy jesteśmy Guzikowymi redaktorami! :D
Cytować
+12 #266 Miłośnik magistratu 2012-02-01 16:18
Cytuję PKO:
To byłaby "niebłaCHa" para z tej dziewki kalwaryjskiej i Bogumiła Niechcica.
Dla Wadowiczan rozrywka na "noce i dnie":)

Skecz Jurków zaiste pasuje tu jak ulał :-)

Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Panie Guzik, ja żądam jakiejś pensji jako pański redaktor! Za darmo robić nie będę! :D
W takich chwilach wszyscy jesteśmy Guzikowymi redaktorami! :D

Mnie powinny płacić oba portale plus Mateusz za wypociny na blogu. ;-)


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+2 #267 Komóch 2012-02-01 18:01
Cytuję PawelBajnosz:
Komentarz usunięty na prośbę Bogumiła Storcha

hm...
Cytować
-7 #268 jaje 2012-02-01 19:49
"Plujmy sobie nawzajem w kaszę
To takie Polskie to takie NASZE"

Jan Sztaudinger
Cytować
+11 #269 Wadowiczanin 2012-02-01 21:28
Cytuję Miłośnik magistratu:
Cytuję PKO:
To byłaby "niebłaCHa" para z tej dziewki kalwaryjskiej i Bogumiła Niechcica.
Dla Wadowiczan rozrywka na "noce i dnie":)

Skecz Jurków zaiste pasuje tu jak ulał :-)

Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Panie Guzik, ja żądam jakiejś pensji jako pański redaktor! Za darmo robić nie będę! :D
W takich chwilach wszyscy jesteśmy Guzikowymi redaktorami! :D

Mnie powinny płacić oba portale plus Mateusz za wypociny na blogu. ;-)


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch


Niestety. Udzielając się na portalu białoruś24.pl tyko nabijasz im oglądalnosci. Bo komentarze są dobre ale wymuszają odpowiedź. Zastanów się więc czy tam pisać. Pisiorów i tak nie nawrócisz a kazdy Twój komentarz na białoruś24 to kilka złotych dla właściciela portalu. Może więc jednak czytaj ale nie komentuj. Ja już to dawno zrozumiałem.
Cytować
+15 #270 Miłośnik magistratu 2012-02-01 23:32
Cytuję Wadowiczanin:
Niestety. Udzielając się na portalu białoruś24.pl tyko nabijasz im oglądalnosci. Bo komentarze są dobre ale wymuszają odpowiedź. Zastanów się więc czy tam pisać. Pisiorów i tak nie nawrócisz a kazdy Twój komentarz na białoruś24 to kilka złotych dla właściciela portalu. Może więc jednak czytaj ale nie komentuj. Ja już to dawno zrozumiałem.

Czy ja czytam białoruś czy nie, czy ją otwieram czy nie to... Caryca z moich podatków płaci "dziennikarzowi " tak czy tak. To proszę mi nie bronić możliwości komentowania skoro za to płacę ;-)
Cytować
-6 #271 dziadunio 2012-02-02 08:19
@Miłośnik

A jak to policzyłeś? He?:D:D:D
Cytować
+14 #272 Wojtek z Sacza 2012-02-02 09:40
to jest dobre i trafne!

http://inicjatywawadowice.pl/?p=361
Cytować
+8 #273 Miłośnik magistratu 2012-02-02 11:38
Cytuję dziadunio:
@Miłośnik

A jak to policzyłeś? He?:D:D:D

Co jak policzyłem?
Cytować
+2 #274 dziadunio 2012-02-02 11:44
To ze ciebie czytają najczęściej.
Cytować
+14 #275 Miłośnik magistratu 2012-02-02 11:58
Cytuję dziadunio:
To ze ciebie czytają najczęściej.

Po liczbie odpowiedzi do nas kierowanych :lol:
A może to tylko zasługa nicków i podpisów?

Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch

PS
Chwyciłbyś się jakiejś roboty bo ludzie pomyślą, że w magistracie robimy skoro sobie w normalnych godzinach pracy pląsamy po komunistycznych portalach ;-)

I zajrzyj do Mateusza, odpowiedziałem.
Cytować
+8 #276 dziadunio 2012-02-02 13:35
@ Miłośnik
Jednak masz więcej czasu niż twierdzisz:):):)

Byłem u Klinowskiego- chwilowo temat się wyczerpał. Tzn nawet nie tyle wyczerpał, co jego kontynuowanie wymagało by ode mnie sporego nakładu pracy.

Może zamiast tego kup jeszcze dzisiaj Niezbędnik Inteligenta - doszukasz się w najnowszym wydaniu, trochę pomiędzy wierszami, co miałem na myśli pisząc o skuteczności i praworządności.

Jeżeli zaś jesteś biegły w komputerowym rzemiośle - wejdź na mój onetowski profil - tam jest cała seria wątków, które nazwałem "cywilizacyjnym i" a które dość solidnie traktują temat.
Cytować
+14 #277 Edward Wyroba 2012-02-02 14:14
Cytuję Wolny Wadowiczanin:
Panie Guzik, ja żądam jakiejś pensji jako pański redaktor! Za darmo robić nie będę! :D
W takich chwilach wszyscy jesteśmy Guzikowymi redaktorami! :D


Ale w stopce redakcyjnej Cię nie ma?
To znaczy, że uprawiasz... dziennikarstwo obywatelskie!
W... gratisie!

Płacić będą musieli, jak wpiszą do stopki...
.
Cytować
+9 #278 Miłośnik magistratu 2012-02-02 15:00
Cytuję dziadunio:
@ Miłośnik
Jednak masz więcej czasu niż twierdzisz:):):)

Byłem u Klinowskiego- chwilowo temat się wyczerpał. Tzn nawet nie tyle wyczerpał, co jego kontynuowanie wymagało by ode mnie sporego nakładu pracy.

Może zamiast tego kup jeszcze dzisiaj Niezbędnik Inteligenta - doszukasz się w najnowszym wydaniu, trochę pomiędzy wierszami, co miałem na myśli pisząc o skuteczności i praworządności.

Jeżeli zaś jesteś biegły w komputerowym rzemiośle - wejdź na mój onetowski profil - tam jest cała seria wątków, które nazwałem "cywilizacyjnymi" a które dość solidnie traktują temat.

Zawsze w głębi umysłu wiedziałem, że... masz mnie za idiotę :D
Chyba Ci tego nie wybaczę ;-)
Jeśli zaś chodzi o wyczerpanie tematu to możliwe, że Cię on przeraził? Heh. Tak sobie tylko żartuję.

Dziś miałem nieco więcej czasu.

A w rzemiośle komputerowym jestem na tyle dobry, że nie wiem gdzie masz ten swój profil na onecie. Kopsnij link. :-) Ja się tylko znam na składzie DTP i druku offsetowym.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch
Cytować
+15 #279 PKO 2012-02-02 15:20
Szkoda, że już się skończyła aktywność dziewki z Kalwarii. Nie mamy w pracy z kogo się pośmiać. U nas w pracy jak w magistracie. Na wszystko jest czas:)
Cytować
+12 #280 dziadunio 2012-02-02 16:53
@Miłośnik

Zbyt szanuję swój czas żeby poświęcać go na rozmowy z idiotami.

A skoro tobie poświęciłem go całkiem sporo...:)

Ale rozmowa musi być ciekawa także dla mnie, musi nieść jakieś nowe wyzwania - a co jest ciekawego w powtarzaniu, odtwarzaniu z pamięci tego co już gdzieś wcześniej napisałem? Dlatego odesłałem cie na mój profil - z braku czasu i lenistwa - a nie dlatego ze chciałem cie zbyć.

Link? Gdy wrzucisz w przeglądarkę mój nick i onet z pewnością to wystarczy:):)

Z tym ze nie bez biegłości o która pytałem, do niczego tam nie dotrzesz:(

Onet tak uaktualniał swoje zasoby ze wszystko popierniczył.
Cytować
-11 #281 Bogumił Bogumił 2012-02-06 10:31
Wszystko w temacie Klinowskiego:

http://www.youtube.com/watch?v=RzF8oMkn2Q4&feature=player_embedded

:)
Cytować
+4 #282 ? 2012-02-13 23:51
Pani Targosz z IT dalej sobie pisze w godzinach pracy artykuły na Sucha24.pl ile jeszcze będzie sobie magistrat z nas kpił
Cytować
-1 #283 Spytko 2012-04-02 19:40
Dobry fachowiec to i w tytule zachęci ;):

http://it.wadowice.pl/Artykul.180.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=1727&tx_ttnews[backP

Ręce opadają...
Cytować
-5 #284 VIPas 2012-04-02 19:56
Cytuję Spytko:
Dobry fachowiec to i w tytule zachęci ;):

http://it.wadowice.pl/Artykul.180.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=1727&tx_ttnews[backP

Ręce opadają...

Jaki wstyd z czym do czego oni startują.
Cytować
+3 #285 Alex 2012-04-04 10:36
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cba-wzielo-na-cel-samorzady,1,5081106,wiadomosc.html

U nas też by się przydało: krewni i znajomi króliczycy w Informacji Turystycznej, wałki przy remoncie Karmelickiej, wałki z kamieniami, które miały być na rynku (marnotrastwo pieniędzy publicznych z winy króliczycy) itd.
Cytować
-4 #286 anzelm 2012-04-16 18:37
Cytuję PKO:
Szkoda, że już się skończyła aktywność dziewki z Kalwarii. Nie mamy w pracy z kogo się pośmiać. U nas w pracy jak w magistracie. Na wszystko jest czas:)

jesteś radnym walczącym o wolność Wadowic?
Cytować
0 #287 anzelm 2012-04-16 18:38
Cytuję VIPas:
Cytuję Spytko:
Dobry fachowiec to i w tytule zachęci ;):

http://it.wadowice.pl/Artykul.180.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=1727&tx_ttnews[backP

Ręce opadają...

Jaki wstyd z czym do czego oni startują.

?
Cytować
+9 #288 Polikarp 2012-04-16 19:18
Dobre dwa tygodnie wisiał rażący błąd w jednym nagłówku. Dzięki pracownikom Informacji mieliśmy Wielka Byranię;)
Można się domyślić, że nikt z pracowników na stronę nie zagląda...czyli jak w urzędzie miejskim. Widać w Informacji szybko równanają do nędznego magistrackiego poziomu. Ważne, że Filipiak jest z nich teraz dumna i zadowolona;)
Cytować
+7 #289 Hefajstos 2012-06-21 12:02
Poziom naszej informacji turystycznej jest kabaretowy zgoła... A znajomość języków obcych tak na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej... Jest się z czego pośmiać.
Cytować
+3 #290 ITI 2012-07-18 21:13
http://demotywatory.pl/3866731/Punkt-informacji-turystycznej


:)
Cytować
+6 #291 Bogumił Bogumił 2012-12-19 18:33
Bogumiłowa dumna i blada lansuje się w magistrackiej prasie. Niezły ubaw, a osoby, które tą informacje turystyczną stworzyły zostały wywalone ;)
Cytować
-3 #292 meres 2012-12-31 18:03
edek na kierownika drug publicznych w wadowicach i ich podbudowy
Cytować
+4 #293 maja 2013-01-27 11:44
czy zdajecie sobie sprawe ze sprawa "bogumiła"jest słynna i ludzie podaja sobie do tej strony linka???nie jestem z wadowic i generalnie nie orientuje sie w Waszych "sprawach" ale komentarze tego człowieka sa tak komiczne ze ludzie na poprawe humoru sego obie podaja linka!!!
nawet kolega pofatygował sie i rzeczywiscie, wsomniana żona tego Pana robi okropne błedy wszelakiej maści w swoich tekstach.
Cytować
+1 #294 Jakub 2013-02-04 09:36
200 tyś? to przecież garstka.
Cytować
+1 #295 Anarchia 2018-03-03 09:56
Cytuję Bogumił Storch:
Jakubie Florczyku, kłamstw w twojej jednej notce( bo tekst dziennikarski to nie jet) jest tyle że nie wiem od czego zacząć.Moja żona Małgorzata Targosz-Storch NIE JEST zatrudniona przez żaden portal na tej kuli ziemskiej. Taka umowa o pracę NIE istnieje.To raz kołku.DWA: absolwentka prestiżowego kierunku UJ, stypendystka tejże uczelni, z najwyższą średnią ocen na roku i obronioną pracą magisterską na 5, z wieloletnim stażem w największym lokalnym dzienniku w Polsce ( zwolniona z pracy dzień przed porodem) oraz kierunkowym wykształceniem zdobytym na jeszcze innej uczelni może dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.Brak wypowiedzi osób, które tu opluwasz kłamstwami, w tym smrodzie, który wypuściłeś to a.totalna amatorka -wiesz co to prawo prasowe?! b. naruszenie dóbr osobistych, tym bardziej, że moja żona nie jest osobą publiczną (poszukaj matołku w prawie prasowym-znasz?)Dziś modne jest ciąganie się po sądach ale ja jestem dżentelmenem starej punkowej daty, dlatego za to co nasrałeś, bo (napisaniem tego nie da się nazwać) wyzywam cię na publiczny pojedynek, w którym to honorowo obiję ci mordę. To że na na jej etat mają chrapkę ludzie z tego ch.wartego portalu nie znaczy, że trzeba się zachowywać jak szczurki w korporacjach i kłamliwie donosić.Trzeba się było k.... uczyć a nie teraz załatwiać sobie pracę w ten sposób.Ona robotę dostała uczciwe, do rozmowy w MSIT uczyła się po nocach równocześnie zajmując się niemowlakiem, starszymi rodzicami a wodę nosiła ze studni w wiadrze.Roboty nie załatwił jej a ni P. a ni nikt inny tylko jej charakter i i ciężka praca. Powiedziała by ci to antydziennikarzu gdybyś zapytał ale było ci to nie na rękę, co? Wyznacz sekundantów zaprosimy media. Mówię serio. Morda musi być i będzie obita. Honor, prawda, szacunek.
Do ludzi którzy w przeciwieństwie do autora tego g. mają mózg: wiem, że często są wałki przy obsadzaniu różnych stanowisk, w całej Polsce się o tym mówi. Ale w tym konkretnym wadowickim przypadku było uczciwie.ps. Czy ten tekst powstał bo część zwolnionych " dobrze wykonujących swoje obowiązki pracowników" jest związana z tym "portalem"? To jest dopiero prywata.Do autorów debilnych komentarzy: nie wiem co powiedzieć, niezbyt często spotykam debili. Czuję się nieswojo i brak mi słów.Zastanówcie się co piszecie, Może i nie jestem bogaty, ale na dobrego prawnika mogę nawet wziąć kredyt.
Bogumił Storch


Rany Boskie Punka Bogumiła pobili: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/a/reporter-zostal-pobity-kiedy-robil-zdjecia-budowy-energylandii-w-zatorze-co-chcieli-ukryc-robotnicy,12976224/


Może wyzwał niebieskiego na pojedynek w którym honorowo miał mu obić mordę, ale trafił na większego cwaniaka i to niebieski mu nastukał?
W każdym bądź razie życzę powrotu do zdrowia, za to tym "Poczułem, jakby iskra mi przeskoczyła - opowiada Bogumił Storch" bym się nie przejmował: to zazwyczaj normalna elektryczna aktywność obszarów mózgowych, może być Pan w sumie nieprzyzwyczajo ny po tym co tu czytałem w Pana wykonaniu...
Cytować
0 #296 Mia 2018-12-12 19:56
Simply desire to say your article is as astonishing.
The clarity in your post is simply great and i can assume you're an expert on this subject.

Fine with your permission allow me to grab your RSS feed to keep updated
with forthcoming post. Thanks a million and please continue the gratifying work.


Feel free to surf to my web page :: rollex11 download: https://918.network/casino-games/68-rollex11
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.