Drzewa, krajobrazy, gąsienice, grzyby, ptaki i zwierzęta: takie rzeczy można zobaczyć na pięknych zd
Wadowiczanin robi piękne zdjęcia przyrody. Zobaczcie!

Drzewa, krajobrazy, gąsienice, grzyby, ptaki i zwierzęta: takie rzeczy można zobaczyć na pięknych zdjęciach pana Stanisława Piaskowskiego, który od lat fotografuje przyrodę w naszych okolicach.

"Fotografowanie to poszukiwanie a poszukiwanie to zabawa": to motto  Stanisława Piaskowskiego, wadowiczanina, który od lat hobbystycznie fotografuje przyrodę. Wyniki swoich prac umieszcza na swojej stronie. Można tam zobaczyć przepiękne zdjęcia ślimaków, bobrów, chrząszczy, drzew, gąsienic, ale też gór, koni, kotów, krajobrazów czy księżyca no i oczywiście  ptaki.

Fotografuje na obszarze od ujścia Skawy do Wisły aż po górę Jaroszowicką — mówi nam Stanisław Piaskowski

Jest na co popatrzeć: na zdjęciach możemy zobaczyć faunę, którą przeciętny człowiek raczej nie spotka nigdy na swojej drodze. Aby ją "upolować" obiektywem aparatu, trzeba mieć sporo cierpliwości i poświęcić wiele godzin w ciszy i w ukryciu aby stanąć z nią oko w oko.

Zdjęcia wadowiczanina można zobaczyć na jego stronie pod adresem: http://stach-hej.flog.pl/

(Marcin Guzik)
(zdjęcie: Stanisław Piaskowski)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Alicja 2017-02-24 22:35
Staszku, pokazujesz na zdjeciach to, czego nie dostrzegamy lub nie mozemy dostrzec w codziennej bieganinie, "lapiesz" nature na goracym uczynku", powodzenia w odnajdywaniu pieknych inspiracji. Pozdrawiam :-)
Cytować
+2 #2 Mateusz Kali 2017-02-26 20:55
Znam Pana Staszka osobiście i mam przyjemność dość często z nim rozmawiać oraz podziwiać jego fotografie. Człowiek posiada gigantyczna wiedze jest pasjonatem. Ponadto to bardzo sympatyczna i otwarta osoba. Świetnie, ze ktoś o nim napisał. Warto odwiedzić bloga i dostrzec prawdziwe piękno natury, które jest wokół nas.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.