Kalwaria Zebrzydowska zrobiła remont rampy na placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej. To miejsce, które
Nowa rampa dla miłośników rolek, deskorolek i hulajnóg

Kalwaria Zebrzydowska zrobiła remont rampy na placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej. To miejsce, które cieszy się sporym powodzeniem wśród miłośników rolek, deskorolek czy hulajnóg.

Jak informuje Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, na terenie placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej dokonano remontu rampy. Modernizacja tego obiektu była możliwa dzięki wygospodarowaniu odpowiednich środków z budżetu gminy  i Zarządu Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej. O remont rampy zabiegali radny Marcin Zadora i przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 Mariola Kachnic.

Nowa rampa  ma wymiary 9 na 5 metrów, kosztowała 50 tysięcy złotych. 30 tysięcy dał zarząd osiedla, gmina zaś 20 tysięcy złotych.

Miejsce  cieszy się sporym powodzeniem wśród miłośników rolek, deskorolek czy hulajnóg a warto dodać, ze młodzi sportowcy mają również do dyspozycji jeden z najlepszych w województwie skateparków, znajdujący się przy boisku Kalwarianki.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Mieszkaniec 2021-01-13 13:35
No cóż w innych miastach coś jest robione dla ludzi dla młodzieży
Tylko w ciulowicach taka żenada i wszystko przeciw mieszkańcom
Ludzie zapamiętają to
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.