Ważna informacja dla udających się na Leskowiec i Groń Jana Pawła II. Przez dwa dni jedna z tras pro
Zamkną szlak turystyczny na Leskowiec. W Polanie w Jaszczurowej pojawi się Kartel

Ważna informacja dla udających się na Leskowiec i Groń Jana Pawła II. Przez dwa dni jedna z tras prowadząca przez przysiółek Polana w Jaszczurowej będzie zamknięta dla turystów.

Ważna informacja dla turystów i piechurów. Jak informuje nas Marcin Urbaś, organizator  imprez ASG (Air Soft Gun: strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi), przez dwa dni, w sobotę (15.06) i niedzielę (16.06) nie będzie możliwe dojście do szlaku prowadzącego na Leskowiec i Groń Jana Pawła II od strony przysiółka Polana w Jaszczurowej.

Dojście do szlaku prowadzi przez tereny prywatne, na których będzie odbywać się zlot militarny (impreza Air Soft Gun ) pod tytułem "Kartel 3". Teren wokół zlotu będzie odpowiednio oznaczony tablicami. Prosimy o nie lekceważenie zakazu. Wejście bez okularów ochronnych może grozić kalectwem – mówi nam Marcin Urbaś

Jedyne możliwe obejście osiedla Polana prowadzi przed drewnianym mostkiem w prawo do góry (obchodzimy Polanę z prawej strony i dochodzimy do
zielonego szlaku ). Wcześniej przed mostkiem jest duży skład drewna.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 street 2019-06-14 19:57
a nie mogą iść na andrychowski basen spróbować 4 razy 400 m dowolnym, tak dla jaj?
Cytować
+3 #2 street_art 2019-06-15 06:50
Cytuję street:
a nie mogą iść na andrychowski basen spróbować 4 razy 400 m dowolnym, tak dla jaj?


Nie, nie mogą.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.