Gratka dla miłośników lotnictwa: Aeroprakt Aircraft, gmina Wieprz oraz Lotnisko Zator w Gierałtowiczk
Dzień otwarty na Lotnisku Zator w Gierałtowiczkach. To gratka dla miłośników lotnictwa!

Gratka dla miłośników lotnictwa: Aeroprakt Aircraft, gmina Wieprz oraz Lotnisko Zator w Gierałtowiczkach zapraszają na dzień otwartych drzwi Aeroprakt. Przygotowano sporo atrakcji.

Aeroprakt Aircraft, gmina Wieprz oraz Lotnisko Zator zapraszają w sobotę 15 czerwca od godziny 11:00 na Lotnisko Zator w Gierałtowiczkach przy ulicy Wadowickiej 4 na dzień otwartych drzwi Aeroprakt. To spora gratka dla miłośników lotnictwa, których przecież nie brakuje w naszej okolicy.

Dla gości przygotowano sporo atrakcji, również dla najmłodszych, takich jak konkursy, quizy, wykłady i ciekawostki na temat samolotów, występy artystyczne młodzieży, Orkiestry dętej oraz pokazy strażackie.

Jak informują nas organizatorzy, główną atrakcją będzie prezentacja samolotów ultralekkich. Dla zainteresowanych podczas imprezy będą również prowadzone wykłady na temat lotnictwa.

Głównym gościem  imprezie będzie  konstruktor samolotów Aeroprakt  Jurij Jakowlew.

Wstęp wolny!

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Janis 2019-06-04 17:08
Fajnie, że jest , szkoda, że nakłada się na weekend lotniczy w Katowicach (Fajera). Mogło być tydzień później, albo tydzień wcześniej.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.