Na wadowicki rynek zajechały samochody III Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych Monte Lanckorona. K
Rajd Monte Lanckorona zawitał na wadowicki rynek. Było co oglądać!

Na wadowicki rynek zajechały samochody III Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych Monte Lanckorona. Kilkadziesiąt samochodów budziło spore zainteresowanie: było na co popatrzeć!

Spora gratka dla miłośników starej motoryzacji. W niedzielę (26.05) powiat wadowicki jest areną III Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych Monte Lanckorona. To spora gratka dla miłośników motoryzacji, tym bardziej, że pojazdy  można było zobaczyć na punktach kontrolnych w Wadowicach, Mucharzu, Dąbrówce, Stroniu i Lanckoronie.

Kilkadziesiąt samochodów zajechało również na wadowicki rynek. Pogoda dopisała i mieszkańcy oraz turyści na głównym placu miasta bez problemy mogli podziwiać piękne zabytkowe pojazdy, "strzelić" sobie z nimi fotkę czy zasięgnąć fachowej opinii od właściciela. Nie zabrakło poczciwych "maluchów", fiatów 125p, mercedesów, "garbusów", syreny, pięknego mustanga czy datsuna, jak i doskonale zachowanego golfa ii.

Rajd rozpoczął się i zakończy na rynku w Lanckoronie. Organizatorzy przygotowali tam też dodatkowe atrakcje takie jak zabawy dla dzieci czy wystawę pojazdów z czasów PRL. Przez cały dzień na lanckorońskim rynku można oglądać quad Rafała Sonika, polskiego kierowcy rajdowego.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-10 #1 PIS 2019-05-26 21:11
Znamy wyniki wyborów Niech żyje PIS 24 mandaty PIS.
Cytować
+1 #2 Idź w PISdu 2019-06-01 16:33
I tyle
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.