Spora gratka dla miłośników starej motoryzacji. Przez powiat wadowicki przemkną zabytkowe samochody I
Rajd Monte Lanckorona. Przez powiat przemkną zabytkowe samochody

Spora gratka dla miłośników starej motoryzacji. Przez powiat wadowicki przemkną zabytkowe samochody III Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych Monte Lanckorona. Auta będzie można obejrzeć na punktach kontrolnych m.in. w Wadowicach, Mucharzu, Dąbrówce, Stroniu i Lanckoronie.

W niedzielę (26.05) powiat wadowicki będzie areną III Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych Monte Lanckorona. To spora gratka dla miłośników motoryzacji, tym bardziej, że pojazdy będzie można zobaczyć na punktach kontrolnych w Wadowicach, Mucharzu, Dąbrówce, Stroniu i Lanckoronie.

Rajd rozpocznie się i zakończy na rynku w Lanckoronie. Auta wyjadą stąd o 9:00 zaś zaczną pojawia się na mecie od godziny 14:00.

Organizatorzy przygotowali też dodatkowe atrakcje takie jak zabawy dla dzieci czy wystawę pojazdów z czasów PRL. Przez cały dzień na lanckorońskim rynku będzie można oglądać quad Rafała Sonika, polskiego kierowcy rajdowego.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.