Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” wraz z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji R
Drukuj
Wadoviana zaprasza na biesiadę!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” wraz z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza w sobotę (18.05) na Wadowicki rynek na Biesiadę Wadowicką, będąca częścią obchodów 99. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

W godzinach od 10:00 do 14:00 odbędzie się Biesiada Wadowicka, podczas której będzie można skosztować przepysznych, tradycyjnych potraw przygotowanych przez Stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich z terenu LGD „Wadoviana”: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Pod Jaroszowicką Górą", Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sołectwa Jaroszowice-Zbywaczówka, Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Andrychów, KGW Wysoka, KGW Zarąbianki Klecza Górna, KGW Stanisław Górny, KGW Chocznia praz z powiatu wadowickiego: KGW Tomice, KGW Radocza, KGW Spytkowice, KGW Brzeźnica i KGW Wieprz.

W trakcie trwania uroczystości będzie miał miejsce konkurs na „Najlepszy wypiek drożdżowy”. Panie z KGW oraz ze stowarzyszeń zaprezentują swoje najlepsze ciasta i pieczywa, które będą podlegać  ocenie uczestników w czasie imprezy. Każdy głos będzie brał udział w losowaniu nagrody dla publiczności.

Podczas całego wydarzenia swój jubileusz będzie obchodziła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która istnieje na rynku już od 25 lat!

Nad atrakcjami i zabawami dla najmłodszych będą czuwali najlepsi animatorzy.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

Po raz jedenasty pielgrzymka motocyklistów do kalwaryjskiego sanktuarium

Zuchy jak rycerze! Tak się bawiły na biwaku w Zalesiu

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty "Upcykling czyli ekoszycie"

Boso na Babią Górę ze zbiórką pieniędzy. Tak andrychowianin wspiera chorego Oliwiera

Powstały ciekawe edukacyjne gry terenowe o Wadowicach i Andrychowie