4 grudnia Kluby Motocyklowe "Grey Wolves" i "Riders Of Flames" z Wadowic oraz Park Św. Mikołaja z Zator
Już niedługo Motomikołaje

4 grudnia Kluby Motocyklowe "Grey Wolves" i "Riders Of Flames" z Wadowic oraz Park Św. Mikołaja z Zatora zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie z mikołajami na motocyklach.

Od kilku lat wadowiccy motocykliści organizują akcję "Motomikołaje". W ramach własnych możliwości oraz dzięki pomocy zaprzyjaźnionych firm i instytucji starają się aby świąteczne dni takie jak Mikołajki i Boże Narodzenie dały dzieciom wiele radości i uśmiechu. Tego dnia przebrani za mikołaje przemieszczają się paradą, aby spotkać się z dziećmi oraz wręczyć im słodycze i prezenty.

W zeszłym roku próbowali 3 razy: tyle razy przekładano imprezę, że względu na nie sprzyjającą jeździe na motocyklach pogodę. Niestety zima nie odpuściła i impreza ostatecznie nie odbyła się.

"Cieszymy się, że kolejny raz możemy poprzez swoją pasję i zamiłowanie do motocykli nieść radość dzieciom. Akcje takie jak ta niejednokrotnie pokazały, jak motocyklista powszechnie uznawany za "twardziela" ledwo skrywa łzy wzruszenia, że ci "dawcy organów" w gruncie rzeczy są czułymi i zwykłymi ludźmi - ale jakże niezwykłymi, gdy chodzi o pomoc innym, szczególnie tym najmłodszym i najbardziej bezbronnym" - mówią nam organizatorzy.

Tegoroczna edycja obejmie swoim zasięgiem miejscowości Wadowice i Zator. W związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy spodziewają się udziału około 100 motocyklistów przebranych w tradycyjny strój mikołaja, którzy w zwartej grupie przemieszczać się będą pomiędzy punktami zbiórek a poszczególnymi postojami w centrach miast.


Przebieg imprezy zależy od pogody, wszystko jednak wskazuje, że ta nie zawiedzie.

(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 kate 2011-11-30 15:38
pomysł fajny, ale żeby nie było jak w zeszłym roku, że dowali śniegiem i będą co tydzień przenosić:) wiem, że na pogodę nie ma mocnych, ale.. ;)
Cytować
+1 #2 Alan 2011-12-01 11:32
Oby tylko pogoda wytrzymała ;-)
Cytować
0 #3 rympał 2011-12-01 11:51
pomysł świetny, przyjde z młodymi, chyba mi w domu rosną motocykliści ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.