Uczniowie z Gimnazjum w Stanisławiu Górnym zdobyli puchar starosty w konkursie wiedzy o św. Janie Pawl
Oni znają św. Jana Pawła II

Uczniowie z Gimnazjum w Stanisławiu Górnym zdobyli puchar starosty w konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II - "Jan Paweł II - Przyjaciel i Mistrz Młodych" zorganizowany tradycyjnie przez szkołę patronacką ojca świętego - CKU w Radoczy.

W czwartek (15.12) odbył się finał piątej edycji konkursu wiedzy o Janie Pawle II "Jan Paweł II - Przyjaciel i Mistrz Młodych", zorganizowany tradycyjnie przez szkołę patronacką Ojca Świętego - Centrum Kształcenia Ustawodawczego w Radoczy. Wzięło w nim udział 10 drużyn. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu wadowickiego i oświęcimskiego.

Zwycięzców quizu uhonorowano nagrodami specjalnymi: Puchar Starosty Powiatu Wadowickiego otrzymało Gimnazjum w Stanisławiu Górnym, Puchar Proboszcza Parafii w Zatorze - Gimnazjum w Podolszu, a Puchar Dyrektora Zespołu Szkół powędrował do Gimnazjum w Tomicach.

Honorowy patronat nad tym konkursem objął starosta wadowicki Bartosz Kaliński, który podczas części oficjalnej nie krył uznania dla uczniów startujących w quizie, życząc im powodzenia podczas rywalizacji.

Pomysłodawcami i współorganizatorami konkursu byli szkolni katecheci ks. Robert Jończyk i Krystyna Słaboń.

(AS)
(zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.