Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież
W Kalwarii rusza program stypendialny dla dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież z terenu gminy, do udziału w programie stypendialnym "Musicie od siebie wymagać".

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, zachęca do składania wniosków o przyznanie stypendium. Prawo zgłaszania kandydatów do stypendium mają: rodzice bądź opiekunowie prawni, placówki oświatowe oraz członkowie Stowarzyszenia. Stowarzyszenie  w toku postępowania rekrutacyjnego dokona  oceny złożonych wniosków, przekazanie stypendiów nastąpi 22 października, w Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W tym dniu w Sali Widowiskowej CKSiT, przy ul. Niemczynowskiego 3 o godz. 17:15 odbędzie się Gala Laureatów, następnie zaplanowano koncert  Lidii Jazgar i Jacka Dewódzkiego „Ale nam się wydarzyło” – wstęp na koncert bezpłatny! Na realizacje Programu Stypendialnego "Musicie od siebie wymagać", Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, otrzymało dotacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Wypełnione wnioski o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy składać drogą elektroniczną na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 października 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/stowarzyszenieswjp2pk www.kalwaria-zebrzydowska.pl. Do wydrukowanego wniosku o przyznanie stypendium należy dołączyć obowiązkowo następujące załączniki:  kserokopia świadectwa z minionego (poprzedniego) roku szkolnego oraz kserokopie dyplomów i wyróżnień (z bieżącego i minionego roku szkolnego).(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.