Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy włącza się w akcję  "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym
Jestes ofiarą przestępstwa? Ośrodek w Radoczy pomoże

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy włącza się w akcję  "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". Będą tam pełnić dyżury specjaliści, którzy udzielą pomocy.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy włącza się w ogólnopolską akcję Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z pomocy i wsparcia.

Obchody tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. W załączniku przesyłamy informację dotyczącą organizacji działań w zakresie akcji. We współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach i Sądem Rejonowym w Wadowicach organizowane będą w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Radoczy dyżury specjalistów.

Pragniemy poinformować, że w szczególności w tych dniach będziemy służyć pomocą dla osób pokrzywdzonych – zapewnia ośrodek.

Warto podkreślić, że nie tylko podczas trwania tej akcji osoby pokrzywdzone mają możliwość uzyskania bezpłatnej, fachowej pomocy ze strony pracowników Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radoczy. Mogą to zrobić w każdej chwili zgłaszając się osobiście do siedziby ośrodka w Radoczy (ulica  Dworska 9A) lub dzwoniąc pod numer 33 873 10 01 w godzinach pracy placówki, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.