Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stroniu zostały... mistrzami województwa małopolskiego w konkursie Bez
Dzieciaki z podstawówki w Stroniu mistrzami województwa!

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stroniu zostały... mistrzami województwa małopolskiego w konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Od lat mają w tym fantastyczne wyniki!

Fantastyczna wiadomość! Od lat dzieci ze  Szkoły Podstawowej w Stroniu odnoszą spore sukcesy w konkursach na temat BRD (Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego). Znają się na tym, jak mało kto w ich wieku w powiecie wadowickim.
 
Jak się okazuje, znowu poszły za ciosem i w czwartkowym (16.05) konkursie wojewódzkim, który odbywał się w ich szkole zostali mistrzami Małopolski!

Jak poinformował Urząd Gminy Stryszów, złota drużyna kształtowała się następująco: Mariola Jurek, Wiktoria Klimowska, Radosław Odrowąż oraz Jakub Kosmyra.

W konkursie indywidualnym na podium również nie zabrakło tych zdolnych dzieciaków, które zajęły drugie oraz trzecie miejsce: Mariola Jurek (Szkoła Podstawowa Stronie) oraz Jakub Kosmyra (ta sama szkoła). Pierwsze miejsce zajęła Otylia Świes (Szkoła Podstawowa w Ropie).

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.