W szkołach kosmetycznych w Andrychowie , Wadowicach i Kętach uczą się nie tylko jak dbać o dłonie,
Kosmetyka z szkołach ZDZ nabiera rozpędu

W szkołach kosmetycznych w Andrychowie , Wadowicach i Kętach uczą się nie tylko jak dbać o dłonie, paznokcie i stopy, poznają budowę i funkcje skóry paznokci i włosów. W ramach zajęć poznają elementy mody, stylizacji  i modelingu.

Ola Dutka. To najlepszy przykład dziewczyny, która z Andrychowa wyjechała w świat podbijać Sydney, Mediolan czy Paryż. Najlepszym przykładem sukcesu jest jej okładka w prestiżowym magazynie mody FASHION. 

 

Jarek Skupień  uznany już fotograf-artysta stworzył ze stylistkami i modelkami z naszej szkoły prawdziwe artystyczne obrazy. Na jego zdjęciach:  Zuzia Magiera, Nina Białończyk, Asia Gajczak, Gosia Madej, Iza Plucińska, Justyna Najbor, Wiktoria Fabia i Gabrysia Śliwa.

Dziewczyny brały udział w sesji karnawałowej eksponując sukienki karnawałowe Firmy Vachka – Chocznia, fryzury wykonały uczennice Technikum Usług Fryzjerskich z Wadowic Gabrysia Zalewska i Weronika Goryl.

Uczennice z Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji w Bytomiu przyjechały  z sukcesami I miejsce w tym konkursie zajęła Krystyna Jabłońska z I klasy Szkoły Policealnej w Wadowicach a III miejsce Natalia Koter z Liceum Kosmetycznego z Kęt.

Myślę , że to dopiero początek tego na co stać nasze dziewczyny, szkoła daje im wiele więcej ponad podstawowy program nauczania, oprócz kosmetyki, pracują nad stylizacja ubioru, wizerunkiem postaci, charakteryzacją, modelingiem… – mówi nam Zofia Wanat, dyrektor ZS ZDZ w Andrychowie, szkoły w Andrychowie, Wadowicach i Kętach.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Opinia 2019-02-05 16:04
Ludziom już na prawdę w głowach się przewraca zamiast promować dobre wartości i pozytywne charaktery to charakteryzują się na istoty demoniczne jak w satanizmie bo jak inaczej nazwać główne foto...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.