Innowacyjne tkaniny dla branży hotelowej i restauracyjnej zaprezentował Andropol w weekend podczas targ
Andropol z nowymi tkaninami na Mazurach

Innowacyjne tkaniny dla branży hotelowej i restauracyjnej zaprezentował Andropol w weekend podczas targów Mazury HoReCa - festiwal smaków w Ostródzie. To pierwsza edycja tej imprezy.

Podczas dwudniowych targów ponad 100 firm z kraju i zagranicy zaprezentowało pełną ofertę produktów, usług i rozwiązań dla szeroko pojętej branży gastronomicznej i hotelarskiej. Spotkanie, w którym udział brali producenci, dystrybutorzy i przedstawicieli wiodących firm z Polski i zagranicy, jest też okazją do porównania handlowych ofert i zawarcia nowych kontraktów.

W targach brał udział także Andropol, znany andrychowski producent artykułów tekstylnych, kierowanych do hoteli i restauracji. W Ostródzie spółka promowała  swoją nowość - pościel z najnowszej tkaniny Fuerta, o składzie 80% bawełny i 20% poliester. Tkanina ma deseń delikatnego paska o szerokości 6 mm.

Pościel dla segmentu HoReCa musi spełniać bardzo wysokie wymagania zarówno wytrzymałościowe, jak i estetyczne. Pamiętajmy, że ta pościel znacznie częściej niż domowa poddawana jest procesowi konserwacji. Dlatego nasze produkty mają wyjątkowe parametry użytkowe - bardzo wysoką oporność na czynniki mechaniczne, gwarantujące niezmienność wyglądu nawet po wielu cyklach prania. Obecnie hotele coraz częściej dzierżawią pościel od pralni, a te stawiają na pościel z domieszką poliestru. Jest ona szczególnie atrakcyjna nie tylko ze względu na wysokie parametry użytkowe, ale też z powodu wysokiej ekonomiki prania – włókna poliestrowe w procesie prania powodują zmniejszenie absorbcji wody i środków chemicznych, co obniża koszty prania – mówi Agata Nowak, kierownik działu promocji i reklamy Andropolu.

Prócz konfekcji pościelowo-stołowej, Andropol prezentował na targach kompleksową ofertę tekstyliów łazienkowych, ekskluzywnych ręczników i szlafroków – w kolorach białym, a także  nowość dla ośrodków SPA – w kolorach beżowym i brązowym.


(AS)
(zdjęcie: materiały prasowe)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.