Urząd Skarbowy w Wadowicach zaprasza do swojej siedzimy na dzień otwarty. Będzie można wtedy złoży
Dzień otwarty u fiskusa i inne udogodnienia

Urząd Skarbowy w Wadowicach zaprasza do swojej siedzimy na dzień otwarty. Będzie można wtedy złożyć zeznanie podatkowe, dokonać wpłaty podatku a także uzyskać pomoc od ekspertów. Ale to nie wszystko.

Jak informuje Urząd Skarbowy w Wadowicach w sobotę (5.04) w godzinach od 9:00 do 13:00 w siedzibie US odbędzie się dzień otwarty. Będzie tam można złożyć zeznanie podatkowe, dokonać wpłaty podatku w kasie urzędu, a na specjalnie przygotowanych stanowiskach uzyskać informację od ekspertów na temat rozliczeń rocznych. Porady będą także udzielane telefonicznie pod numerem telefonów (33) 872-39-00 i (33) 872-39-81. W tym dniu również będzie można wziąć udział w seminarium prowadzonym przez eksperta urzędu zatytułowanym "PIT przez Internet", które odbędzie się o godzinie 10:00 w pokoju 204.

Ale to nie wszystko. Urząd Skarbowy wydłuża godizny swoiej pracy 28 i 30 kwietnia: zeznania podatkowe będą przyjmowane w godzinach od 7:15 do 18:00, zaś kasa w godzinach od 7:15 do 16:00.

Podatnicy będą też mieli możliwość złożenia zeznania podatkowego w Urzędzie Miasta w Andrychowie. Pracownicy US będą przyjmować zeznania podatkowe oraz służyć informacją w zakresie ich wypełniania 16, 24 oraz 30 kwietnia w godzinach od 8:00 do 14:00.

Środa 30 kwietnia jest ostatnim dniem, w którym można w terminie złożyć zeznanie roczne. W tym dniu Urząd Skarbowy będzie czynny w godzinach od 7:15 do 18:00, zaś kasa w godzinach od 7:15 do 16:00. W tym dniu, w godzinach od 18:00 do 24:00 będzie możliwe złożenie zeznania do wystawionego pojemnika.

W tym roku składanie rozliczeń rocznych przebiega pod patronatem Ministerstwa Finansów w ramach akcji "Szybki PIT". Szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej www.szybkipit.pl. Strona zawiera kompendium wiedzy na temat składania i rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych wraz z formularzami podatkowymi, broszurami informacyjnymi i wszystkimi niezbędnymi informacjami, które mogą pomóc podatnikom.


(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.