Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Spytkowice. Od marca  znów będą mogli korzystać z pełnej
Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Spytkowice. Bus wydłuża trasę

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Spytkowice. Od marca  znów będą mogli korzystać z pełnej trasy linii transportu publicznego łączącej Bachowice, Spytkowice i Oświęcim. Do 30 czerwca podpisano umowę z przewoźnikiem Bako na takie kursy.

Dobra wiadomość dla pasażerów. Jak poinformował Urząd Gminy Spytkowice, od 1 marca mieszkańcy znów będą mogli korzystać z pełnej trasy linii transportu publicznego łączącej Bachowice, Spytkowice i Oświęcim. Od początku roku była ona ograniczona do trasy Spytkowice - Oświęcim.

Stosowną umowę w tej sprawie podpisał pełniący funkcję wójta gminy Marek Gajowy. Rozszerzone kursy zapewni przewoźnik Bako.

Jak podkreślają urzędnicy, to ważny krok w kierunku poprawy dostępności i wygody podróżowania dla lokalnej społeczności, umożliwiając łatwiejsze przemieszczanie się między kluczowymi punktami regionu. Inicjatywa ta stanowi wsparcie dla mieszkańców, ułatwiając dostęp do pracy, edukacji i innych ważnych usług.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Brawo 2024-02-29 14:57
Panie wójcie
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.