Centrum Jaroszowic wreszcie bez dziur. Gmina Wadowice wyremontowała ulice Wesołą i Słoneczną w tej m
Centrum Jaroszowic wreszcie bez dziur

Centrum Jaroszowic wreszcie bez dziur. Gmina Wadowice wyremontowała ulice Wesołą i Słoneczną w tej miejscowości.

Ulica Wesoła i Słoneczna w Jaroszowicach przestała w końcu straszyć. Starą, zniszczoną i dziurawą nawierzchnię zastąpił tutaj nowy, świeżutki asfalt z oznakowaniem poziomym, które  poprawi bezpieczeństwo i ułatwi komunikację na skomplikowanym skrzyżowaniu. Gmina wyremontowała również stary chodnik.
 
To ważne ulice dla mieszkańców, bo prowadzą zarówno do kościoła jaki na cmentarz, a także do szkoły do  domu ludowego.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 400 tysięcy złotych.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Ivan 2023-11-17 21:47
A kiedy wyremontują resztę słonecznej aż do cmentarza?
+1 #2 Xyz 2023-11-18 17:16
Tak najbardziej widowiskowy element tej inwestycji to barierka na której kończy się chodnik i zaczyna rów z wodą. Piesi mają fantastyczne urozmaicenie.
+1 #3 Xyz 2023-11-18 17:16
Tak najbardziej widowiskowy element tej inwestycji to barierka na której kończy się chodnik i zaczyna rów z wodą. Piesi mają fantastyczne urozmaicenie.
-1 #4 Jaroszowianin 2023-11-19 15:58
Pięknie, tylko.
1. Poprowadzenie drogi z pierwszeństwem na skrzyżowaniu, które jest na fotografii, powoduje "zapierd******" wszystkich bez zwracania uwagi na pieszych, dzieci, etc - a pamiętajmy, że to skrzyżowanie jest w bezpośredniej okolicy szkoły i kościoła.
2. Parking pod domem ludowym - parkowanie wolna amerykanka - blokowania chodnika dla pieszych.
3. Parking pod szkołą - blokowany przez pojazdy zaparkowane przez okolicznych mieszkańców, którzy parkują tam samochody całymi dniami a nawet tygodniami - masz auto to kurna parku na swoim podwórku a nie blokuj miejsce przyjezdnym.
4. Skrzynki pocztowe przy kościele - czy naprawdę gminy, poczty, nikogo nie stać na wysiłek aby przenieść jest w dogodniejsze miejsce lub wyasfaltować te dwa m2 terenu przed samymi skrzynkami - fakt- teraz wysypano to żwirem, ale na Boga mamy XXI wiek a do skrzynek chodzą głównie osoby starsze.

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.