W weekend w Gierałtowicach odbyło się urioczyste przekazanie i poświęcenie nowego: lekkiego samochod
Druhowie z OSP Gierałtowice cieszą się z nowego wozu

W weekend w Gierałtowicach odbyło się urioczyste przekazanie i poświęcenie nowego: lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

W niedzielę (18.09) w Gierałtowicach (gmina Wieprz) odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania i poświęcenia miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej nowego tzw. lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego.Zakup dofinansowany został m.in. z funduszu powiatu wadowickiego

TWspółpraca między samorządem powiatowym i Ochotniczymi Strażami Pożarnymi układa się wzorcowo. Przykładem może być właśnie dofinansowanie do zakupu nowego samochodu dla OSP w Gierałtowicach. Jesteśmy absolutnie pewni, że to bardzo dobrze wydane pieniądze. Mamy nadzieję, że auto będzie państwu dobrze służyło przez długie lata” – mówił podczas przekazania starosta Eugeniusz Kurdas.

Razem z nim na uroczystości gościli m.in. wicestarosta Beata Smolec oraz członek zarządu powiatu  Mirosław Sordyl.

Uroczystość poprzedziła msza święta sprawowana w tutejszym kościele.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 gonzo 2022-09-19 14:25
nie widzę naszego osła posła ale kapłan jest
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.