Jeszcze tydzień sporo mieszkańców Andrychowa pozbawionych będzie dostaw ciepłej wody do mieszkań. T
Trwa naprawa kotła. Sporo mieszkańców Andrychowa jeszcze tydzień bez ciepłej wody

Jeszcze tydzień sporo mieszkańców Andrychowa pozbawionych będzie dostaw ciepłej wody do mieszkań. Trwa naprawa uszkodzonego kotła w andrychowskiej elektrociepłowni. Z tego powodu do końca miesiąca nieczynny jest także basen kryty w Andrychowie.

Jak już informowaliśmy, tydzień temu w andrychowskiej elektrociepłowni doszło do pęknięć w kotle. W związku z tym kilka tysięcy mieszkańców Andrychowa,  min. osiedla przy ulicy Żwirki i Wigury,  zostało pozbawionych dostaw ciepłej wody, z kranów leje się im jedynie zimna woda.

Z tego powodu  do 30 września nieczynny będzie Kryty Basen w Andrychowie o czym poinformował jego zarządca, czyli Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki

Prace naprawcze idą zgodnie z założonym harmonogramem. Firma remontowa pracowała również w sobotę i w niedzielę. Jest duża szansa, ze remont zostanie zakończony w tym tygodniu i rozpocznie się nagrzewanie kotła. Pozwoliłoby to wznowić dostawy ciepła z początkiem przyszłego tygodnia – przekazał Nowinom Andrychowskim prezes ACE Mirosław Nowak.<

Spora część mieszkańców miasta bez ciepłej wody pozostanie więc jeszcze tydzień.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.