Blisko 18 ton złomu zebrali druhowie z OSP Zagórnik. Za zebrane pieniądze za jego sprzedaż w skupach
Strażacy z Zagórnika zbierali złom. Kupią za niego quada

Blisko 18 ton złomu zebrali druhowie z OSP Zagórnik. Za zebrane pieniądze za jego sprzedaż w skupach złomu, strażacy kupią quada. Przyda się w ich działalności, która skupia się głównie na terenach górskich.

Niedawno strażacy z Zagórnika (gmina Andrychów) rozpoczęli akcję zbiórki złomu. odzew był spory, mieszkańcy ich miejscowości ale także Andrychowa, Rzyk czy Brzezinki chętnie oddawali cenny surowiec. Również firmy z branży mechaniki samochodowej, elektrycznej, transportowej czy ogrodowej wsparły druhów.

Łącznie podczas całej akcji udało się nam zebrać 17 401 kilogramów złomu i metali kolorowych co przełożyło się na łączną kwotę 20 182 złotych – poinformowali druhowie z OSP Zagórnik.

Pieniądze się przydadzą: jak informują druhowie, chcą zakupić quada, przyda się on w jednostce, ponieważ w dużej części działa ona w terenie górskim, a taki pojazd porusza się w takich miejscach doskonale.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 Nikol 2021-03-08 12:35
Brawo panowie, wy zarobicie, ludzie sobie wyczyszczą teren posesji i tak to powinno wyglądać, a nie jak niektórzy, tylko "daj, daj"
Cytować
+10 #2 Inka 2021-03-08 13:05
Świetna akcja.
Brawo Panowie.
Cytować
+8 #3 Yanek 2021-03-08 16:45
Cytuję Nikol:
Brawo panowie, wy zarobicie, ludzie sobie wyczyszczą teren posesji i tak to powinno wyglądać, a nie jak niektórzy, tylko "daj, daj"


oczywiście że brawo ale czy to jest normalne że panowie idą do straży jako ochotnicy i część służby polega tylko na kombinowaniu skąd wziąć pieniądze aby mieć czym pracować? to jest kpina z tej organizacji ze strony samorządów.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.