W Urzędzie Miejskim w Wadowicach rozpoczął się remont sali ślubów. Po zakończeniu prac stanie się
Rozpoczał się remont sali ślubów w wadowickim magistracie. Zobaczcie, jak ma wyglądać!

W Urzędzie Miejskim w Wadowicach rozpoczął się remont sali ślubów. Po zakończeniu prac stanie się jednocześnie nowoczesną, multimedialną, profesjonalną salą konferencyjną. Zobaczcie, jak ma wyglądać!

Nie da się ukryć, że sala ślubów w Urzędzie Miejskim w Wadowicach najlepsze lata ma  już za sobą, jej wygląd mocno już odstaje od aktualnych designerskich trendów i bardziej stylistycznie przypomina lata siedemdziesiąte czy osiemdziesiąte ubiegłego wieku niż wiek XXI. Stąd magistrat postanowił zmodernizował salę. Niedawno ogłoszono na to przetarg i właśnie rozpoczął się jej remont.

W ramach podpisanej umowy wykonawca w ciągu dwóch miesięcy ma m.in. wyrównać ściany i obniżyć sufit, wymienić parkiet, zamontować klimatyzację, zmodernizować instalacje elektryczne, oświetleniowe oraz nagłośnieniowe, wymienić lampy i kinkiety, wymalować ściany, odrestaurować drzwi, wykonać wysokiej jakości fototapety, zamontować boazerię, taśmy LED, karnisze oraz marmurowe parapety, a także wyposażyć salę w nowe meble, 40 krzeseł i 3 mównice konferencyjne. 

W nowej sali na stałe zostanie zamontowany sprzęt multimedialny: projektor oraz zdalny rzutnik zainstalowany na suficie, a także urządzenia stereo i audio, kamery, infrastrukturę sieciową oraz system nagłośnieniowy.   

Zyskamy tym samym nowe pomieszczenie, którego w naszym urzędzie tak bardzo brakowało i z którego będą mogli korzystać nie tylko nowożeńcy, ale również nasze lokalne stowarzyszenia i instytucje – cieszy się burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Sala ślubów, która do tej pory wykorzystywana było kilka razy w miesiącu, stanie się jednocześnie nowoczesną, multimedialną, profesjonalną salą konferencyjną na miarę XXI wieku.

Tak ma wyglądać po remoncie sala ślubów w wadowickim magistracie:

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Para 2021-01-19 18:26
Jak ma tak wyglądac to trzeba zrobić kasting na prowadzącego ceremonie by nie straszyć nowożenców
Cytować
+4 #2 Spoko 2021-01-19 22:38
Bardzo ładnie i dostojnie. Teraz gdy część społeczeństwa odsuwa się od instytucji jaką jest kościół (a to z wiarą niema niema nic wspólnego) to śluby cywilne będą częstsze.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.