Tego chyba jeszcze nie było! Dzięki Agencji Barmańskiej Bar de Prix, fanatyków dziedziny barmaństwa
W Wadowicach odbędą się Międzynarodowe Zawody Barmańskie!

Tego chyba jeszcze nie było! Dzięki Agencji Barmańskiej Bar de Prix, fanatyków dziedziny barmaństwa i zaprzyjaźnionych osób i firm, w Wadowicach odbędą się Międzynarodowe Zawody Barmańskie!

Za sprawą Agencji Barmańskiej Bar de Prix, fanatyków dziedziny barmaństwa oraz gospodarza zawodów Restauracji Cud Malina, a także nowo powstającego miejsca na mapie miasta Show Room Wadowice i wsparciu burmistrza Wadowic oraz gminy Wadowice w czwartek (24.09) od godziny 12:00 w naszym mieście zmierzą się giganci światowej i polskiej sceny barowej w zawodach flair. Start finału godzina 20:00.

To niezwykłe wydarzenie o charakterze międzynarodowym na pewno dostarczy niemałych wrażeń i emocji, które znane są już nie jednemu z państwa za sprawą Dawida Kawłatow z Bar de Prix, jednej z największych i najbardziej znanych w południowej Polsce firm barmańskich, który już od ponad dekady jest jedynym reprezentantem Wadowic promujących miasto na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych w tej dziedzinie, a swoim doświadczeniem dzielącym się podczas organizacji eventów . Jak dowiedzieliśmy się swoją obecność potwierdził Sam Deniss Trifanovs obecnie najlepszy zawodnik na globie, czy tez rekordzista Guinnessa Kristof Vardenabelle. Jury sędziowskie składać będzie się również z barmanów mających w karierze tytuły mistrzów świata czy Polski.

Cocktaile przygotowywane podczas występów zawodników na pewno trafią do publiczności. To wielkie wydarzenie na szeroką skalę.  Pula nagród sięgnie blisko 10 tysięcy złotych.

Moim wielkim marzeniem było pokazanie mieszkańcom Wadowic tego co sam widziałem przemierzając świat i nasz kraj, a teraz pozwoli mieszkańcom poszerzyć świadomość dotyczącą tego pięknego sportu i zawodu jakim jest barman. Przebywanie w towarzystwie mistrzów, starty obok najlepszych nasyciło mnie nieocenionym, doświadczeniem, pokorą, zdolnością do poświęceń i nieustannym rozwojem, co pozwala na pracę na odpowiednio wysokim poziomie i uważam jest jednym z fundamentów bycia barmanem. Ten bagaż będzie ze mną do końca życia. Teraz po 10 latach mamy to w swojej „świątyni” za jaką mamy Wadowice. W swoim domu. Na swoim terenie. To coś pięknego... tego nie da się kupić – mówi nam Dawid Kawłatow z Bar de Prix, pomysłodawca zawodów.

Zawody nie mogłoby się odbyć gdyby nie partnerzy projektu oferujący swoją nieocenioną pomoc począwszy od gospodarza całego turnieju restauracji Cud Malina, światowej marki napojów energetycznych Red Bull, czy Finest Call producenta syropów i puree barmańskich, Grupy Buena Cafe palarni Kaw, której produkty spotykane są w okolicznych lokalach i cieszą się dużymi słowami uznania, Kawiarni Wuzetka mieszczącej się w Andrychowie, której drzwi otwarte zostaną na dniach, aż po lokalnych partnerów Hotel Badura i Hotel Radocza którzy będą gościć zawodników, Special Moments Szymona Maciejczyka - utalentowanego fotografa i Ekipy Manolo FilmyDawida i Grzegorza specjalizujących się w produkcji filmowej, którzy uwiecznią to wydarzenie. Za strefę gastronomiczną min. zadba nowo otwarta restauracja Crazy Chef, której menu i sposób podawania dań zapiera dech w piersiach.

Wsparcia nie zabrakło też ze strony kolegów z branży min. Ekipy Elite Pro Bartenders z Krakowa reprezentowanej przez Przemka Sysło - mistrza Polski Flair, czy Adama Brańczyka - zwycięzcy niezliczonej ilości międzynarodowych konkursów barmańskich i oczywiście z tytułem mistrza świata oraz Patryka Orzechowicza pomysłodawcy projektu RestArt Flair. Wsparcia udzielił burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński i gmina Wadowice.

Partnerów przybywa każdego dnia. Konkurs podzielony będzie na dwie części mianowicie eliminacyjna, który wyłoni 8 finalistów, najlepszego początkującego barmana oraz najlepszą kobietę.

Portal WadowiceOnline.pl został patronem medialnym zawodów.

Link do oficjalnego profilu wydarzenia na Facebook TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Nikola 2020-09-13 10:33
A pod jakim adresem konkretnie odbędzie się to wydarzenie?
Cytować
+2 #2 Maciej 2020-09-13 12:20
Paranoja...zawo dy barmansjie w miejscu fdzie nie ma normalnego baru,klubu itp...

Ale bedzie impra..
Chyba w ratuszu
Cytować
+2 #3 Prawda 2020-09-22 14:40
Cytat:
Paranoja...zawo dy barmansjie w miejscu fdzie nie ma normalnego baru,klubu itp...

Ale bedzie impra..
Chyba w ratuszu
True Words
Cytować
+2 #4 פֿאָלקס שטימע 2020-09-22 19:50
Cytuję Nikola:
A pod jakim adresem konkretnie odbędzie się to wydarzenie?Nauczyli was tam w tym gimnazjum czytać ze zrozumieniem ? Chyba nie.
Przeczytaj tekst kilka razy, aż do skutku. Jest wyraźnie napisane gdzie się odbędzie ( konkretnie ).
Co za bałwanów teraz kształcą - tylko kciuki wyrobione ... żal.
:cry:
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.