Na staw w Parku Miejskim w Andrychowie w tym sezonie powrócą łódki i rowerki. Miasto szuka kogoś, kt
Drukuj
Andrychów szuka kogoś, kto zajmie się wynajmem rowerków i łódek na stawie

Na staw w Parku Miejskim w Andrychowie w tym sezonie powrócą łódki i rowerki. Miasto szuka kogoś, kto się tym zajmie. Są chętni?

Nad andrychowski wyczyszczony i odświeżony staw powróciły w poprzednich sezonach łódki i rowerki wodne. W ten sposób gmina przywróciła mieszkańcom dawną cieszącą się sporym powodzeniem atrakcję. Pomysł trafiony, bo w słoneczne dni kolejki przy niewielkiej przystani są ogromne.

Miasto idzie za ciosem i również w tym roku andrychowianie ale i nie tylko, bo przyjeżdżają tutaj również mieszkańcy całego powiatu, będą mogli skorzystać z tej wodnej atrakcji. Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie szuka kogoś, kto zajmie się wynajmem udostępnionego przez ZGK sprzętu wodnego.

Zgłoszenie prowadzenia ww. zadania należy złożyć w sekretariacie (pokój nr 10) Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Andrychowie ul. Batorego 24 lub emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 24.04.2019 r. do godz. 10:00 – czytamy w komunikacie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie.

Są jacyś chętni?

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

Są pieniądze na wodociag w miejscowości Wysoka

Co dalej ze starym wadowickim szpitalem? Niektórzy proponują... wyburzenie

Małopolska. 8,8 miliona złotych dodatku solidarnościowego

Postojowe: niemal pół miliarda złotych w regionie

Dobre wieści dla Woźnik i Zygodowic. Rozpoczeły się prace konserwacyjny na Zygodówce