Jeden z konsumentów znalazł w buraczkach marki "Zaczarowany Ogród" kawałki szkła. Główny Inspektor
Buraczki ze szkłem w jednej z sieci sklepów. Lepiej uważać!

Jeden z konsumentów znalazł w buraczkach marki "Zaczarowany Ogród" kawałki szkła. Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dotyczące partii tego produktu dostępnej w jednej z sieci marketów. Trzeba uważać!

Jeden z konsumentów znalazł w buraczkach kawałek szkła. Produkt ten oznaczony jest jako produkt własny sieci POLOmarket i jest dostępny w sklepach tej sieci. Na etykiecie nie ma nazwy producenta.

W piątek (8.03) Główny Inspektorat Sanitarny podał tą informację to publicznej wiadomości oraz ostrzegł konsumentów przed spożywaniem produktu, ponieważ zakład produkcyjny nie jest w stanie zagwarantować, że w pozostałych opakowaniach kwestionowanej partii nie znajduje się szkło, co wiąże się z ryzykiem zranienia przewodu pokarmowego.

POLOmarket Sp. z o. o. podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w sklepach sieci POLOmarket wskazanej w komunikacie partii produktu. Chodzi konkretnie o Buraczki tarte o smaku łagodnym marki „Zaczarowany Ogród” producenta Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego UNISŁAW Sp. z o. o. ul. Chełmińska 1, 86-260 Unisław numer partii produkcyjnej: 11.2020 B 20118.

W związku z powyższym w sklepach należących do sieci POLOmarket umieszczona została informacja o wycofaniu produktu z obrotu oraz możliwości jego zwrotu w każdym sklepie należącym do sieci, niezależnie od sklepu, w którym był dokonany zakup, bez okazywania paragonu.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nadzorują działania prowadzone przez przedsiębiorcę.

Przypomnijmy, że POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynali w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 300 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski, w tym również w powiecie wadowickim. Co ciekawe w Wadowicach po kilkunastu miesiącach zamknięto market tej sieci.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 A TO wszystko 2019-03-12 16:31
A co chciał znaleźć dolary???
Cytować
-1 #2 Nokia 2019-03-12 20:48
A wystarczyło tylko zmienić nazwę na etykiecie na "Buraczki tarte o smaku ostrym".
Cytować
-1 #3 MArek 2019-03-13 00:06
Albo zaczarowany ogród zmienić na rozczarowany ogród
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.