Tesco poinformowało, że w najbliższym czasie zamknie w Polsce 32 nierentowne placówki. To kolejne w o
Tesco zamyka kolejne sklepy. Co z tymi w naszym regionie?

Tesco poinformowało, że w najbliższym czasie zamknie w Polsce 32 nierentowne placówki. To kolejne w ostatnich miesiącach zamknięcia sklepów tej sieci. Co z marketami w Wadowicach i  Andrychowie?

W czwartek (10.01) Tesco poinformowało, że w najbliższym czasie zostaną zamknięte 32 nierentowne placówki w Polsce. To kolejne tego typu działania, w sierpniu ubiegłego roku sieć poinformowało o zamknięciu 13 marketów, rok wcześniej zamknęło ich 9, m.in. w niedalekim Oświęcimiu.

Stale analizujemy nasze placówki i podejmujemy odpowiednie decyzje, gdy nie widzimy możliwości poprawy rentowności sklepów. To decyzje trudne, ale niezbędne w sytuacji, gdy straty generowane przez te sklepy wpływają negatywnie na poziom zyskowności całej firmy w Polsce – powiedział Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

Mieszkańcy powiatu wadowickiego zastanawiają się, co z marketami tej sieci w Wadowicach oraz Andrychowie. Jak się okazuje, na razie nie ma planów ich zamknięcia.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+16 #1 krotn 2019-01-11 13:42
W naszym regionie Tesco nie likwiduje żadnego sklepu. Oba sklepy w Wadowicach są rentowne.
Cytować
-1 #2 Piotr13021991 2019-01-11 22:08
W Wadowicach jest za dużo sklepów!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.