Drukuj
W szachowych zmaganiach o puchar burmistrza wzięło udział 41 osób

41 zawodników wzięło udział w I Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Wadowic. Pojawili się nawet zawodnicy z Ukrainy i Peru!

W sobotę (22.04) w Klubie Garsoniera odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic. Wzięło w nim udział 41 zawodników w tym zawodnik z Ukrainy i z Peru.

Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju został Jerzy Kyć z TS Wisła Kraków, drugie miejsce zajął Grzegorz Słabek, a trzecie Łukasz Kumor. Najlepszą kobietą okazała się Barbara Kowalczyk (26 pozycja), najlepszym juniorem (rocznik 2000 i młodszy) Mateusz Brożyna (14 pozycja) zaś najlepszym seniorem (rocznik 1957 i starszy) Marek Bojarski (24 pozycja).

Najlepszym zawodnikiem z Wieży Wadowice był Marek Szczerba, który uplasował się na 9 pozycji.

(AM)

Ostatnie artykuły z kategorii Sport:

Na stadionie Skawy dwudniowe zmagania piłkarzy. W Wadowicach finał wojewódzki Pucharu Tymbarka