Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie okazała się najlepsza w Mistrzostwach Szkół Podsta
Chłopcy z andrychowskiej „czwórki” najlepsi w powiatowych zawodach

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie okazała się najlepsza w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym. Teraz będą reprezentować nasz powiat na zawodach regionalnych.

W piątek  (22.05) na boisku szkolnym w Świnnej Porębie zostały rozegrane  mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym. Do zawodów przystąpiło 6 szkół, które zwyciężyły rozgrywki w swoich  gminach. Po zaciętych meczach mistrzem  naszego powiatu został zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie, pokonując w finale drużynę z wadowickiej „czwórki”  4:0, natomiast trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej z Roczyn.  Rywalizacja uczniów odbywała się w dwóch grupach, po czym zwycięzcy grup oraz drużyny, które zajęły drugie miejsca zagrały w meczach półfinałowych i finałowych.

Zawodnicy  zostali uhonorowani dyplomami i pamiątkowym pucharem.  Chłopcy z andrychowskiej  „czwórki” będą reprezentowali nasz powiat na zawodach rejonowych.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Mikołajek(4 bramki), Jakub Budka(1), Julian Wdowik(1), Paweł Dwornik, Kacper Kacprzak, Joachim Franczak(2), Krzysztof Mikołajek, Konrad Prus(5), Jakub Skrzypiec, Dominik Graca(6), Adrian Ocieczek(1), Maksymilian Fudali.