Szlachetna Paczka dla rodzin w potrzebie

Już w sobotę (19.11) uruchomiona zostanie baza rodzin pod adresem www.szlachetnapaczka.pl, na której osoby chętne będą mogły wybrać rodzinę w potrzebie, której chcą zrobić Paczkę - a co więcej, której chcą podarować radość na magiczny okres świąt i wiarę w to, że wszystko można zmienić.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski program pomocy ubogim rodzinom. 8981 wolontariuszy w całej Polsce, 511 wolontariuszy w Małopolsce, w tym 20 w regionie wadowickim. Wolontariusze obecnie docierają do rodzin w potrzebie i zbierają odpowiednie dane. Na podstawie ankiety przeprowadzanej podczas spotkania do projektu wybierane są tylko takie rodziny, które żyją w biedzie nie z własnej winy, nie są roszczeniowe. Opis sytuacji rodzin i lista ich konkretnych potrzeb trafia do anonimowej internetowej bazy, z której korzystają darczyńcy – osoby przygotowujące paczki dla poszczególnych rodzin. W tym roku na paczkę czeka blisko 9 000 rodzin!

W tamtym roku paczki trafiły aż do 8201 rodzin, średnia wartość paczki wynosiła około 1 000 zł. Warto dodać, że darczyńcami najczęściej są rodziny, znajomi, klasy lub firmy, które składają się i razem chodzą na zakupy by potem w świątecznym nastroju wkładać potrzebne rzeczy do paczek i mocować się ze świątecznym papierem. Następnie zapakowane prezenty darczyńcy dostarczają do magazynu, który znajduje się najbliżej ich miejscowości zamieszkania. Stamtąd Paczki zostaną dostarczone rodzinom, które z niecierpliwością oczekują przyjazdu wolontariuszy.

"Kilka paczek owiniętych było papierem, na którym były wspaniałe rysunki dzieci" - wspomina swoje wrażenia z magazynu Edyta, wolontariuszka z Krakowa - "to właśnie jedna z rodzin, która przyniosła paczki wykonała takie dzieło, dzieci z dumą same nosiły pakunki do magazynu i pokazywały, który kwiatek są ich autorstwa".

"Kiedy jechaliśmy z Paczkami już z daleka widać było dzieci przylepione do okna" - opowiada Paweł, wolontariusz z Krakowa - "Gdy tylko wjechaliśmy na podwórko, nie zdążyliśmy otworzyć drzwi, a one już tam stały przekrzykując się, że chcą nam pomóc nosić. To była bardzo biedna rodzina, kilka osób w starym domu. Dzieci były bardzo szczęśliwe kiedy niosły paczki do domu, nie mogły doczekać się momentu rozpakowywania".

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres cudów i miłości, warto dodać do tego szczyptę radości, którą doświadczają rodziny, wolontariusze i darczyńcy dzięki udziałowi w Szlachetnej Paczce. Rodzinę, której chcemy pomóc będzie można wybrać już 19 listopada pod adresem www.szlachetnapaczka.pl

(PS)
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 ET 2011-11-14 19:55
Fajnie, że przyłączacie się do takich akcji. Zbiórka misiów też mi się podoba. Pozdrawiam!
Cytować
+7 #2 Ernest M. 2011-11-14 22:00
Dobra inicjatywa.
Cytować
+5 #3 betinka 2011-11-18 11:39
witam,z przykrościa musze stwierdzić,ze pani lider z rejonu cieszyn na ślasku jest nie słowna ja byłam zgłoszona do szlachetnej paczki w przez mops w cieszynie sama nawet sie z pania Marcelina Śleziak kontaktowalam aby spytać czy przyjda do mnie wolontariusze byla nie mila przez telefon i opryskliwa!powi edziala ze zadzwonia sie umowic na spotkanie!!i..c isza dzis jest ostatni dzien i nikt u mnie nie byl i juz nie przyjdzie!z tego co słyszałam i sie dowiedzialam p.Śleziak powciskala swoich znajomych bliższych i dalszych!!oni dostana paczki na świeta a ludzie ktorzy naprawde potrzebuja pomocy musza obejsc sie ze smakiem!uważam ze taka osoba nie powinna koordynowac taka akcja ponieważ psuje o niej opinie!!!!pozdr awiam
Cytować
+11 #4 losiek 2011-11-18 12:47
Wydaje mi się że wypadało by się przedstawić skoro oskarża się publicznie osobę wymieniając jej nazwisko. Znam jedną betinkę z mopsa w Wadowicach i nie zwiodły mnie cieszyńskie rejony. Tak czy siak jak jest tak jak piszesz to szkoda zachodu dla takiej szlachetnej paczki.
Cytować
+7 #5 wolontariusz 2011-11-18 16:20
Pani Betinko! Wypowiadając się na temat Akcji Szlachetna Paczka warto znać jej zasady. Jedna z nich jest właśnie taka, że do Akcji rodzina nie może zgłosić się sama. Nie można też sugerować instytucjom, by zgłosiły daną rodzinę. O kwalifikacji rodzin decyduje lider, wolontariusze i koordynatorzy Projektu. Akcja Szlachetna Paczka szuka ludzi, którzy żyją w ukrytej biedzie i których dotyka niezawinione ubóstwo. Postawa roszczeniowa wyklucza rodzinę już na samym początku. Mam nadzieję, że udało mi się choć w małym stopniu zapoznać Panią z główną zasadą Akcji.
Pozdrawiam!
Cytować
+5 #6 działacz 2011-11-18 17:44
Witam!Ja właśnie skończyłem robienie ankiet w swoim rejonie i wśród zakwalifikowany ch mam rodziny, które nie mają prądu, gazu, łazienki i nawet bieżącej wody. Marzą o jedzeniu i o tym, by w domu była dodatnia temperatura w zimie. Skoro Betinka uważa że jest potrzebująca a ma nie tylko komputer ale też i dostęp do internetu to....
Cytować
+3 #7 betinka 2011-11-20 08:05
Panie wolontariuszu!o dnosnie zasad szlachetnej paczki ja napisalam wyraznie ze zgłosił!!! mnie mops do szlachetnej paczki!!nie ja sama siebie!jeszcze do nie dawna nie wiedzialam nawet ze taka akcja istnieje!nie wiem jak u panstaww rejonie ale u nas mops wspolpracuje wlasnie ze szlachetna paczka!i pomaga im znalezc rodziny ktore potrzbuja pomocy!a do pana dzialacza mam jedna informacje to ze mam dostep do internetu i komputera nie oznacza ze posiadam to w domu!!no chyba ze pan uwaza ze korzystanie u kogos z rodziny jest dla mnie jakims bogactwem to nie mam wiecej pytan!!nie zna pan sytuacji mojej rodziny w
Cytować
+5 #8 ???? 2011-11-23 16:07
Zgadzam się z betinką. Mnie również zgłosił mopr, dzwoniono do mnie, podpisywałam zgodę na udostępnienie mojego adresu, nie prosiłam o nic, pani z mopr-u mnie zakwalifikowała . Nie ma mnie wśród rodzin oczekujących na pomoc. Trudno, dam sobie radę, chodzi o to że ludzie są wprowadzani w błąd, czekają na pomoc której nie będzie.
Cytować
+7 #9 moni 2011-11-23 19:54
Czy to że ma się dostęp do internetu to świadczy o niesamowitym bogactwie? Ciekawe, ciekawe...
Ta akcja tak naprawdę to pomoże niewielu biednym osobom. Znam ludzi którzy korzystają z tego typu paczek i pomocy a wcale nie przymierają głodem, powodzi im się wcale nie najgorzej i co ciekawe mają komputer i dostęp do internetu... (cha cha cha) Nie wiem na jakiej zasadzie kwalifikowane są rodziny. Wolontariusze mogą krytykować mój wpis lecz ja tylko mówię to co myślę, większość takich akcji to ściema. Dlaczego młodzi zdrowi ludzie siedzą na zasiłkach w mopr? Ja żeby mieć mieszkanie to wzięłam kredyt i ciężko pracuję, nie wyciągam ręki aby mi ktoś dał. Dużo ludzi jest nauczonych że mają za darmo wszystko i oburzają się gdy im się nie da. Te wszystkie kolonie dla rodzin wielodzietnych, moim dzieciom sama zapewniam wypoczynek a nie czekam aż mopry i inne organizacje coś mi za sponsorują.
Cytować
+6 #10 Blaganie o pomoc 2011-12-11 10:08
Jestem matka 3 dzieci obecnie z mezem nie pracujemy przyda nam sie kazda pomoc nawed i jedzenie z gory dziekujemy nr tel726939355 oraz adres jolanta oleksak dochowo5/3 76-220główczyce wieże że sa dobrzy ludzie i nam pomoga.
Cytować
+5 #11 Daria 2012-03-13 14:18
Jestem matką moja mama nie pracuje tata nie robi nie mamy z czego żyć bym chciała
prosić o 10kg.cukru 10kg.mąki 4oleje ma-
karony ciasteczka,kaka a i chrupki czekalodowe, i artykuły spożywcze,różne gry zabawki i do jedzenia wędliny schabowe i mielony i tak dalej proszę też o ciuchy
dobre i ładne nie wiem co zrobić dla
mojej rodziny moja siostra choruje na paluszki ma pourywane proszę o pomoc podpisuję Daria Błocho
Cytować
-4 #12 nina 2012-07-10 17:56
witam ja też jestem matka trójki dzieci.Dwoje idzie do szkoły,maż stracił prace ja wychowuje dzieci.Nikt mi nie pomaga,żyjemy z dorywczych prac,kokosów nie mamy.Też nie stać nas na obuwie,ubrania i inne żeczy a o zabawkach to dzieci mogą tylko pomarzyć.Jeśli ktoś chciał by nam pomóc to bardzo byśmy byli szczęśliwi z każdej pomocy.mój tel.884821993.D ziękuje.
Cytować
-4 #13 Rodzina 9 osobowa 2012-11-12 16:14
Witam , mam na imię Anna wychowuje z mężem 9 dzieci jesteśmy w ciężkiej sytacji życiowej i materialnej obydwoje z mężem nie pracujemy ze względu na zdrowie dzieci wychowujemy 3 synów chorych z orzeczeniem o znacznym stopniu o niepełnosprawno ści Mariusza , Dawida i Zbigniewa . Nie stać nas na żywność , środki czystości , odzież , opał i na opłacanie rachunków zalegamy z opłatami z światłem w sklepach mamy długi w Aptekach za leki żyjemy z zasiłków rodzinnych i z syna renty . Najmłodsze dziecko ma 5 latek temu dziecku i chorym dzieciom nie da się tego wytłumaczyć , że nie mamy pieniędzy na chleb . Może by ktoś nam pomógł na święta Bożego Narodzenia bo nie wiemy jak my przeżyjemy te święta bo tylko usiąść w kącie i płakać , że nie mamy nawet małym córką na prezenty pod choinkę bardzo prosimy Szlachetna Paczkę może ktoś nas wybierze i pomoże naszej rodzinie . Pozdrawiam i Proszę Pomoc . tel:515-357-624
Cytować
-2 #14 Ania234 2012-11-12 16:25
Witam , mam na imię Anna wychowuje z mężem 9 dzieci jesteśmy w ciężkiej sytacji życiowej i materialnej obydwoje z mężem nie pracujemy ze względu na zdrowie dzieci wychowujemy 3 synów chorych z orzeczeniem o znacznym stopniu o niepełnosprawno ści Mariusza , Dawida i Zbigniewa . Nie stać nas na żywność , środki czystości , odzież , opał i na opłacanie rachunków zalegamy z opłatami z światłem w sklepach mamy długi w Aptekach za leki żyjemy z zasiłków rodzinnych i z syna renty . Najmłodsze dziecko ma 5 latek temu dziecku i chorym dzieciom nie da się tego wytłumaczyć , że nie mamy pieniędzy na chleb . Może by ktoś nam pomógł na święta Bożego Narodzenia bo nie wiemy jak my przeżyjemy te święta bo tylko usiąść w kącie i płakać , że nie mamy nawet małym córką na prezenty pod choinkę bardzo prosimy Szlachetna Paczkę może ktoś nas wybierze i pomoże naszej rodzinie . Pozdrawiam i Proszę o Pomoc . Tel:515-357-624
Cytować
+1 #15 Ewelina900 2012-11-13 15:27
Rodzina 9 osobowa"]Witam , mam na imię Anna wychowuje z mężem 9 dzieci jesteśmy w ciężkiej sytacji życiowej i materialnej obydwoje z mężem nie pracujemy ze względu na zdrowie dzieci wychowujemy 3 synów chorych z orzeczeniem o znacznym stopniu o niepełnosprawno ści Mariusza , Dawida i Zbigniewa . Nie stać nas na żywność , środki czystości , odzież , opał i na opłacanie rachunków zalegamy z opłatami z światłem w sklepach mamy długi w Aptekach za leki żyjemy z zasiłków rodzinnych i z syna renty . Najmłodsze dziecko ma 5 latek temu dziecku i chorym dzieciom nie da się tego wytłumaczyć , że nie mamy pieniędzy na chleb . Może by ktoś nam pomógł na święta Bożego Narodzenia bo nie wiemy jak my przeżyjemy te święta bo tylko usiąść w kącie i płakać , że nie mamy nawet małym córką na prezenty pod choinkę bardzo prosimy Szlachetna Paczkę może ktoś nas wybierze i pomoże naszej rodzinie . Pozdrawiam i Proszę Pomoc . tel:515-357-624
Cytować
+6 #16 Proszę o Pomoc 2012-11-23 18:24
Witam mam 11 lat . Mój tata jest przewlekle chory i nigdzie nie pracuje , mama opiekuje się braćmi którzy są z orzeczeniem o niepełnosprawno ści . Zbliżają się Święta a Ja Mam Marzenie i moja siostra 5 letnia żeby ktoś nam pomógł i żebyśmy nie byli głodni na święta jak w tamtym roku . Ja i Moja Siostra Nigdy Nie Mieliśmy Prezentów na Swięta .W Tym Roku Byśmy Chcieli żeby nasza cała rodzina była uśmiechnięta bardzo proszę o jaki kolwiek prezent na święta . Tel : 668 921 914 . e-mail . Pozdrawiam
Cytować
+4 #17 krystyna 2012-11-27 10:52
mam 5 małych dzieci w tym dwoje bardzo chorych bardzo proszę o pomoc tel.506 862 517
Cytować
+3 #18 marzena janaczek 2012-11-30 14:58
witam chciałam zgłosic rodzinę do szlachetnej paczki.Rodzina ta ma 6 dzieci i z nimi mieszkają dwaj wujowie obaj schorowani .Gospodyni musi dbac doś o odzieci to o nich.Mieszkają na wsi zajmóją się gospodarką ,tak więc mają pełne ręce roboty i cięszko.PROSZĘ o pomoc na święta.Mój telefon 48 677-51-55
Cytować
0 #19 edyta 2013-05-11 12:47
witam pomóżcie nam jestem samotna matka nam 6 dzieci córka na 8lat a chłopcy są od 6 do 3miesięcy brakuje nam na wszystko nie mamy w domu łazienki żyjemy za jedyt 1000zł z czego po opłaceniu prądu i wody zostaje nam niecałe 600zł brakuje nam na ubrania żywność na wszystko pomóżcie błagam to adres email
Cytować
+3 #20 Proszę o pomoc !! 2013-09-16 15:44
Witam . Jestem samotną matką wychowującą dwójkę nieletnich dzieci . Oboje chodzą do szkoły , aktualnie poszukuję pracy .Nasz miesięczny dochód to 850zł lecz po opłaceniu rachunków nie starcza mi na utrzymanie rodziny , mieszkam w lokalu gdzie wszystko jest na prąd rachunki są dosyć duże . Przyda Nam się każda pomoc ! Z góry dziękuję numer Tel . 506303711. Czekam na telefon !
Cytować
+6 #21 Elżbieta 2013-10-17 10:44
witam wszystkich jestem mamą trojki dzieci nigdzie nie pracujemy mam dodatek mieszkaniowy 130zł.i zasiłek rodzinny 103zł.Jest nam naprawdę bardzo ciężko szukam pracy i nic.Zaraz zima a tu ani opału ani ciepłych kurtek i butów. Lubię sprzątać i najbardziej potrzebuję jedzenia, odzieży.i środków chemicznych do sprzątania.Poro zmawiam z każdym mój tel.511780667. :sad:
Cytować
+15 #22 Edyta 2013-10-24 12:33
Jestem sąsiadką dziewczyny z zanikiem mięśni , wychowuje sama 3 dzieci najmłodsze ma 5 miesięcy .Mam kąt ale w surowym stanie bez ogrzewania i ciepłej wody, ale do opieki nie pójdzie bo jak ona mówi to się boi pijakom dają a ludziom w biedzie nie pomogą ,tylko dzieci umią zabrać bo nie ma warunków .A ona oprócz dzieci nie mam nikogo Idzie zima i aż mnie to przeraża jak ją przetrwa, jej 7 letnia córka kiedyś powiedziała że ona nie chce nic tylko żeby było ciepło , żeby była ciepła woda. Chciałaby się wykąpać w wannie ,i żeby leciała ciepła woda z kranu. Ja niestety nie jestem wstanie spełnić tego życzenia ,a ona ledwie wiąże koniec z końcem ledwie starcza od miesiąca do mieniąca. Proszę pomóżcie TO JEST BŁAGANIE O POMOC POTRZEBUJE POMOCY. A SZCZEGÓLNIE CO OGRZEWANIA ,O TYM MARZY JEJ 7 LETNIA CÓRKA .DRZWI WEJŚCIOWYCH BO MA ZATKANE KOŁDRAMI, OKNA W ZIMĘ TEŻ SĄ ZASTAWIONE STARYMI GĄBKAMI I KOŁDRAMI..PROSZ Ę O JAKĄŚ POMOC TEJ DZIEWCZYNIE ,TAK STRASZNIE DOŚWIADCZONEJ PRZEZ LOS. NIE MA ANI RODZINY ANI RODZICÓW BYŁA WYCHOWANKĄ DOMU DZIECKA SIÓSTR ZAKONNYCH. ONA CHCE ŻYĆ DLA TYCH DZIECI , ŻEBY ONE NIE PRZESZŁY TEGO CO ONA .ALE JAK ŻYĆ W TAKICH WARUNKACH BÓG ZAPŁAĆ ZA JAKOM KOLWIEK POMOC ZGADZA SIĘ NA PODANIE ADRESU,NIE MA NIC DO UKRYCIA . MOŻNA JĄ POZNAĆ I ZOBACZYĆ W JAKICH WARUNKACH MIESZKAJĄ .
Cytować
+8 #23 Anna1 2013-11-01 17:58
Cytuję Edyta:
Jestem sąsiadką dziewczyny z zanikiem mięśni , wychowuje sama 3 dzieci najmłodsze ma 5 miesięcy .Mam kąt ale w surowym stanie bez ogrzewania i ciepłej wody, ale do opieki nie pójdzie bo jak ona mówi to się boi pijakom dają a ludziom w biedzie nie pomogą ,tylko dzieci umią zabrać bo nie ma warunków .A ona oprócz dzieci nie mam nikogo Idzie zima i aż mnie to przeraża jak ją przetrwa, jej 7 letnia córka kiedyś powiedziała że ona nie chce nic tylko żeby było ciepło , żeby była ciepła woda. Chciałaby się wykąpać w wannie ,i żeby leciała ciepła woda z kranu. Ja niestety nie jestem wstanie spełnić tego życzenia ,a ona ledwie wiąże koniec z końcem ledwie starcza od miesiąca do mieniąca. Proszę pomóżcie TO JEST BŁAGANIE O POMOC POTRZEBUJE POMOCY. A SZCZEGÓLNIE CO OGRZEWANIA ,O TYM MARZY JEJ 7 LETNIA CÓRKA .DRZWI WEJŚCIOWYCH BO MA ZATKANE KOŁDRAMI, OKNA W ZIMĘ TEŻ SĄ ZASTAWIONE STARYMI GĄBKAMI I KOŁDRAMI..PROSZĘ O JAKĄŚ POMOC TEJ DZIEWCZYNIE ,TAK STRASZNIE DOŚWIADCZONEJ PRZEZ LOS. NIE MA ANI RODZINY ANI RODZICÓW BYŁA WYCHOWANKĄ DOMU DZIECKA SIÓSTR ZAKONNYCH. ONA CHCE ŻYĆ DLA TYCH DZIECI , ŻEBY ONE NIE PRZESZŁY TEGO CO ONA .ALE JAK ŻYĆ W TAKICH WARUNKACH BÓG ZAPŁAĆ ZA JAKOM KOLWIEK POMOC ZGADZA SIĘ NA PODANIE ADRESU,NIE MA NIC DO UKRYCIA . MOŻNA JĄ POZNAĆ I ZOBACZYĆ W JAKICH WARUNKACH MIESZKAJĄ .

Cytuję Edyta:
Jestem sąsiadką dziewczyny z zanikiem mięśni , wychowuje sama 3 dzieci najmłodsze ma 5 miesięcy .Mam kąt ale w surowym stanie bez ogrzewania i ciepłej wody, ale do opieki nie pójdzie bo jak ona mówi to się boi pijakom dają a ludziom w biedzie nie pomogą ,tylko dzieci umią zabrać bo nie ma warunków .A ona oprócz dzieci nie mam nikogo Idzie zima i aż mnie to przeraża jak ją przetrwa, jej 7 letnia córka kiedyś powiedziała że ona nie chce nic tylko żeby było ciepło , żeby była ciepła woda. Chciałaby się wykąpać w wannie ,i żeby leciała ciepła woda z kranu. Ja niestety nie jestem wstanie spełnić tego życzenia ,a ona ledwie wiąże koniec z końcem ledwie starcza od miesiąca do mieniąca. Proszę pomóżcie TO JEST BŁAGANIE O POMOC POTRZEBUJE POMOCY. A SZCZEGÓLNIE CO OGRZEWANIA ,O TYM MARZY JEJ 7 LETNIA CÓRKA .DRZWI WEJŚCIOWYCH BO MA ZATKANE KOŁDRAMI, OKNA W ZIMĘ TEŻ SĄ ZASTAWIONE STARYMI GĄBKAMI I KOŁDRAMI..PROSZĘ O JAKĄŚ POMOC TEJ DZIEWCZYNIE ,TAK STRASZNIE DOŚWIADCZONEJ PRZEZ LOS. NIE MA ANI RODZINY ANI RODZICÓW BYŁA WYCHOWANKĄ DOMU DZIECKA SIÓSTR ZAKONNYCH. ONA CHCE ŻYĆ DLA TYCH DZIECI , ŻEBY ONE NIE PRZESZŁY TEGO CO ONA .ALE JAK ŻYĆ W TAKICH WARUNKACH BÓG ZAPŁAĆ ZA JAKOM KOLWIEK POMOC ZGADZA SIĘ NA PODANIE ADRESU,NIE MA NIC DO UKRYCIA . MOŻNA JĄ POZNAĆ I ZOBACZYĆ W JAKICH WARUNKACH MIESZKAJĄ .

Witam ,proszę odpowiedzieć na wiadomość,chcę udzielić tej pani pomocy pozdrawiam/
Cytować
+4 #24 stasia 2013-11-06 16:49
mam kuzynkę w obornikach wlkp.która jest po wylewie tak silnym ,że tylko leży i ewentualnie można ją posadzić ma rentę tak małą że nie jest w stanie , razem z mężem ,który opiekuje się nią no stop .nie mają na leki i na opłaty !!!!!!!!!!! proszę szlachetną paczkę o pomoc !!! podaję dane kuzynki MARIA KOZERSKA UL.ARMII KRAJOWEJ 64-600 OBORNIKI JA jej nie mogę pomóc bo sama mam trudną sytuacje .proszę o pomoc dla nich !!!!!!!
Cytować
+2 #25 Monikas 2013-11-08 19:57
Cytuję Rodzina 9 osobowa:
Witam , mam na imię Anna wychowuje z mężem 9 dzieci jesteśmy w ciężkiej sytacji życiowej i materialnej obydwoje z mężem nie pracujemy ze względu na zdrowie dzieci wychowujemy 3 synów chorych z orzeczeniem o znacznym stopniu o niepełnosprawności Mariusza , Dawida i Zbigniewa . Nie stać nas na żywność , środki czystości , odzież , opał i na opłacanie rachunków zalegamy z opłatami z światłem w sklepach mamy długi w Aptekach za leki żyjemy z zasiłków rodzinnych i z syna renty . Najmłodsze dziecko ma 5 latek temu dziecku i chorym dzieciom nie da się tego wytłumaczyć , że nie mamy pieniędzy na chleb . Może by ktoś nam pomógł na święta Bożego Narodzenia bo nie wiemy jak my przeżyjemy te święta bo tylko usiąść w kącie i płakać , że nie mamy nawet małym córką na prezenty pod choinkę bardzo prosimy Szlachetna Paczkę może ktoś nas wybierze i pomoże naszej rodzinie . Pozdrawiam i Proszę Pomoc . tel:515-357-624

Niech się Pani zdecyduje ile ma pani dzieci! W każdym z portali pisze Pani co innego. WSTYD. Tu ludzie naprawdę potrzebują pomocy. Wystarczy wpisać Pani numer w wyszukiwarkę. Jest wszystko od sprzedaży fermy kur niosek jaką Pani oferuje po coraz mniej dzieci. Na jednym pisała Pani, że ma 10-ro, ty 9 - ro a na innym, że czworo. Kłamac jest niedobrze.
Cytować
+3 #26 Monikas 2013-11-08 19:58
Cytuję wolontariusz:
Pani Betinko! Wypowiadając się na temat Akcji Szlachetna Paczka warto znać jej zasady. Jedna z nich jest właśnie taka, że do Akcji rodzina nie może zgłosić się sama. Nie można też sugerować instytucjom, by zgłosiły daną rodzinę. O kwalifikacji rodzin decyduje lider, wolontariusze i koordynatorzy Projektu. Akcja Szlachetna Paczka szuka ludzi, którzy żyją w ukrytej biedzie i których dotyka niezawinione ubóstwo. Postawa roszczeniowa wyklucza rodzinę już na samym początku. Mam nadzieję, że udało mi się choć w małym stopniu zapoznać Panią z główną zasadą Akcji.
Pozdrawiam!

Ciekawostka. Bo ja tez jestem wolontariuszem i widze jak to wygląda.....
Cytować
+1 #27 mareczek73 2013-11-16 18:50
mam 40 lat jestem inwalida 2 grupy,bardzo schorowany jestem mam rente 610 zl.a wydaje na leki ok.300-360zl. jest mi ciezko!moj adres:marek Łukowski ul.podchorążych 87m1,00-722 warszawa-mokotó w,tel.503640257 .Bardzo jest mi ciezko na jedzenie mi brakuje ,srodki czystosci i higieniczne!cze kam na jakos pomoc sos!marek!
Cytować
+3 #28 Roman 2013-11-16 20:03
chcialbym wyslacpaczke dla rodziny potrzebujacej.G dzie znajde adres ?
Cytować
+1 #29 Iwona 2013-11-29 10:24
Mieszkam z mężem ,7 letnim synkiem oraz matka .Jedynym żywicielem rodziny jest mój mąż ja wraz z matką jestem bezrobotna .Nasza sytuacja jest ciezka ,meza pensja starcza tylko na oplaty ,leki dla syna ,ktory jest alergikiem.Syne k niema zimowej odziezy ,bardzo marzy o rowerze ,oraz samochod na pilotasamo .Bardzo bym chciala aby marzenie mojego synka sie spelnilo mój tel.723257321
Cytować
+2 #30 Człowiek 2013-12-01 16:52
Cytuję Monikas

Wes sie zastanow co ty piszesz za bzdury i klamstwa , ze ktos hoduje cos lub klamie .. !!!!!!!!!
Jesli by ktos to miał to by niewyciagał reki o pomoc!!!!!!!!!! !!!!!!! .....

Weś się w Garść ... .!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!! .. .. Masz za duzo pieniedzy to podziel się z biednymi ,!!!!!!! .... .!
Cytować
0 #31 Beata 2013-12-09 22:08
Mieszkam z mezem i piecioro dzieci.Jest nam ciezko moj syn mazy o klockach lego corki o ladnej lalce a te starsze o skromnych podarunkach ,ja nie pracuje a to starcza na oplatyi na zycie.Bylabym wdzieczna abym kiedys dostala ssssssSzlachetn a Paczke.Bo nigdy nie otrzymalam z dziecmi .A ja maze o nowej kurtce na zime i mam nadzieje ze to mazenie sie spelni choc raz.Pozdrawiam moj tel 511 275 802
Cytować
-1 #32 Agata12 2013-12-15 15:48
Mam na imię Agata mieszkam z 6 dziećmi i z mężem jest na bardzo ciężko i moje dzieci chciały by skorzystać że szlachetnej paczki była bym bardzo wdzięczną za taką ulgę..Dzieci mam w wieku od 20-6lat :)Mó nr telefonu to 516822329.Powia t płońs proszę o kontakt..
Cytować
0 #33 Iwona 2014-11-28 12:23
Mam na imię Iwona wychowuje samotnie pięcioro dzieci czworo wieku szkolnym najmłodszy ma cztery latka utrzymuje się z alimentów ja nie pracuje jestem chora w trakcie leczenia jest mni bardzo ciężko brakuje na wszystko pięniędzy dzieci chcieli by paczki na święta ale mie nie stac proszę o pomoc sirotki czystości .Byłabym bardzo wdzięczna abym dostała kiedyś szlachetną paczke dziękuje .Pozdrawiam moj tel 513220917
Cytować
+3 #34 Edyta 2014-11-30 20:16
Jestem sąsiadką dziewczyny z zanikiem mięśni , ja pisałam w zeszłym roku juz tu ale nie powiodło sie to ,wychowuje sama 3 dzieci najmłodsze ma córka 18 miesięcy syn 5l i najstarsza córka 9l idzie do komunii sw .Mam kąt ale w opłakantm stanie nie stac jej na remąt.A ona oprócz dzieci nie mam nikogo Idzie zima i aż mnie to przeraża jak ją przetrwa, ,a ona ledwie wiąże koniec z końcem ledwie starcza od miesiąca do mieniąca. Proszę pomóżcie TO JEST BŁAGANIE O POMOC POTRZEBUJE POMOCY. A SZCZEGÓLNIE PROSZĘ O JAKĄŚ POMOC TEJ DZIEWCZYNIE ,TAK STRASZNIE DOŚWIADCZONEJ PRZEZ LOS. NIE MA ANI RODZINY ANI RODZICÓW BYŁA WYCHOWANKĄ DOMU DZIECKA SIÓSTR ZAKONNYCH. ONA CHCE ŻYĆ DLA TYCH DZIECI , ŻEBY ONE NIE PRZESZŁY TEGO CO ONA .ALE JAK ŻYĆ W TAKICH WARUNKACH BÓG ZAPŁAĆ ZA JAKOM KOLWIEK POMOC ZGADZA SIĘ NA PODANIE ADRESU,NIE MA NIC DO UKRYCIA . MOŻNA JĄ POZNAĆ I ZOBACZYĆ W JAKICH WARUNKACH MIESZKAJĄ . POZWOLE SOBIE PODAC NUMER TEJ DZIEWCZYNY TYLKO PROSZE JESLI KTOŚ NIE MA ZAMIARU UDZIELIC POMOCY ZEBY NIE DZWONIC Z NIEMORALNYMI PROPOZYCJAMI IŻ BARDZO JEST WRAŻLIWA I MA DNI KIEDY WYBUCHA PŁACZEM 793284547
Cytować
-3 #35 Marzenka 2015-01-09 03:07
Mam dwie nogi i dwie ręce, i bardzo dużo pracy w domu. Na szczęście zdrowie dopisuje. Mam męża i trójkę dzieci i każda paczka od dobrych ludzi będzie przyjęta ze szczęśliwością i odwzajemnię się dobrocią i modlitwą. Chciałabym choć spojrzeć na taką paczkę. Teraz spodziewamy się czwartego dziecka i będzie nam jeszcze trudniej może ktoś zrobi nam taką niespodziankę. Ktoś może wie gdzie trzeba się zapisać na taką paczkę dzieci by były uszczęśliwione.
Cytować
-2 #36 mr mark 2015-05-30 11:20
potrzebujesz kredytu, jeśli tak poprzez e-mail
Cytować
-2 #37 Sr Kelly Jerry 2015-09-23 03:01
Potrzebujesz kredytu? Jaki rodzaj kredytu chcesz? pragniemy poinformować, że pan Kelly jest niezawodny za pewnik, że ich opcja kredytu wszystko co musisz zrobić, to skontaktować się z nami ~~HEAD=dobj do kredytu i uzyskać więcej informacji.
Cytować
-2 #38 Pani Elena 2015-11-21 01:25
Czy jesteś w żadnych problemów finansowych? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub zapłacić rachunki? Dajemy pożyczki dla osób, które potrzebują pomocy. Zgłoś się poprzez e-mail:

Dziękuję i Bóg błogosławi
Pani Elena
Cytować
0 #39 daria 2015-12-11 19:10
znam rodzine ktora składa sie z 6 członków. samotnie wychowujaca matka 5 dzieci, 2 lata temu straciła meża i od tej pory jest sama. nikt jej nie pomaga- od nikogo nie ma wsparcia a mimo tego stara sie ponad wszystkie siły. chce by jej dzieci miały jak najlepiej ale niekiedy sie to jej nie udaje. ma male pieniadze z których musi wyzyc calą rodzine. brakuje ubrań zabawek dla dzieci i uzywane w codziennym uzytku artykółów. ale pomimo tego nie narzeka bo ma nadzieje ze kiedys bedzie lepiej i stara sie by jej dzieci myslaly tak samo. to jest miła kochajaca sie rodzina mysle ze jak by sie zagłebic w jej historie nie jednemu napewno poplynelyby łzy.
Cytować
-1 #40 adriana gruca 2015-12-13 20:41
witam jestem samotnim wychowujoncom córeczke czieszko mi jest obecnie nie pracuje jestem na wychowawczym na jakis czasz pomaga mo mama ale ona tesz ma cieszko bo wychowuje dwoje swoich dzieci nie oelno sprawnychtesz nie przelewa jejsie
Cytować
-1 #41 scott larry 2015-12-30 10:26
Witam Szanowni Państwo,

Czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki na spłatę długów, otwartych firm, zakup samochodu
lub domu?

nazywam się Pan Scott Larry, daj zarówno kredyty prywatne i firmowe
osób o ograniczonej stopie procentowej w wysokości 2% wygodne życie
że jest do negocjacji.

początkowe opłaty nie uczestniczy, i daje nam kredytów po 24 godzinach obróbki.

jeśli jesteś poważnie myślących osób i jesteś zainteresowany naszymi usługami
proszę, pospiesz się i skontaktuj się ze mną teraz przez mój e-mail:

Czekam na odpowiedź.

panie Scott
Cytować
0 #42 anita jones 2016-02-24 14:59
Cześć,
Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że pani Anita, prywatny pożyczkodawca pożyczki otworzyć możliwość finansowego dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały oraz kondycji. skontaktować się z nami poprzez e-mail pod adresem: ()
Cytować
0 #43 gerard sanchez 2016-02-28 07:54
Witam, jestem Pan Gerard Sanchez, prywatnej pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojego biznesu? czy został on odrzucony przez banki i inne agencje finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? szukaj nie więcej jak jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: ()
Cytować
-1 #44 Josephine Halalilo 2016-03-11 18:39
Cześć wszystkim,

Gorąco polecam to wspaniałe świadectwo, że w moim życiu trzymałem miłości każdy o tym wiedział, a jego partner biznesowy, dlatego mogę umieścić go z powrotem nie ukrywają powiedzieć, jestem pani Josephine Halalilo po imieniu, ja mieszkam w Auckland , Nowej Zelandii i Oceanii, chciałbym podziękować (Wilson Smith Investment Company) za ich dobroć.

Nigdy nie wiedziałem, że to wciąż ładne kredytodawców jak to w internecie i ziemi tutaj. Zaledwie kilka miesięcy wstecz, szukałem pożyczki $ 50,000,00usd jakbym był poza pieniądze m.in. do karmienia i moje rachunki za wynajem. I został oszukany około $ 3600 dolarów i postanowiłem nie mój własny w takiej działalności ponownie, ale to mój przyjaciel wprowadził mnie do firmy pożyczki z powodu mojego wyglądu i działania.

Powiedziałem jej, że nie jest już w każdej umowie kredytowej jestem, ale powiedziała mi, że wciąż jest to miłe pożyczkodawca, zaleca się do mnie, a ja zrobiłem próbę i jestem bardzo wdzięczny, szczęśliwy jestem dzisiaj, miałem pożyczka w wysokości $ 50,000.00 dolarów przez tego wielkiego przedsiębiorstw a (Wilson Smith Investment Company) Pan (Wilson Smith) udało Gdy potrzebuje prawdziwy czy legit pożyczki lub wsparcie finansowe i niezawodne i godne zaufania i zdolne do spłaty za odpowiedni czas środków będę szczęśliwy, aby cię zadowolić. I będziesz wolny od oszustwa w internecie

Nie mogę sobie wyobrazić, jak życie powinno dla mojej rodziny dzisiaj, był mój właściciel pytaj zaparkować z powodu braku zapłaty czynszu, błagam cię błagać, aby pomóc mi podziękować Panu Wilson Smith, naprawdę człowiek słowu, początkowo powiedziano mi, że mogę otrzymać pożyczkę, nigdy go nie wierzę, dopóki nie poszedłem do mojego banku i potwierdzić, że środki na moim koncie .. Obiecałem im, że jeśli naprawdę dostanę kredyt, i będzie szerzyć dobro news, jestem tutaj, to co obiecałem mu. Proszę skontaktować się o pożyczki, które szukasz.

(Wilson Smith Investment Company) e-mail:

Pozdrowienia
Josephine Halalilo
Cytować
0 #45 Raymond Hills 2016-04-08 11:12
Dzięki ci wszyscy, którzy tam moja firma dała dobre wyniki wiarygodność w zakresie finansowania. Naszym celem jest pomoc osobom z pieniędzmi na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. Chcę używać tego medium poinformować wszystkich, którzy potrzebują finansowania pożyczki wszelkiego rodzaju, nie wahaj się skontaktować się z poniższymi szczegółami.

Telefon: +1 785-818-4570
E-mail:
www: http://www.raymondhillsfinance.wix.com/raymondhillsfinance

Pan Raymond Hills
Cytować
0 #46 Mr. Allen Teasley 2016-04-30 21:01
Finansowac swoje projekty i sen sie. decyzja w sprawie
rozpoczeciem projektu, to jedno; Odkrycie
finansowania, który pozwoli Ci zrealizowac to co innego.
W celu ulatwienia dostepu do finansowania, jestesmy zarejestrowana instytucja finansowa i mamy
dostep do duzych funduszy dla ofert kredytowych, które beda wspierac lepsze warunki zycia dla naszych klientów.
Udzielamy pozyczek do wszystkich ludzi dobrej charakterem
na calym swiecie. Jakosc uslug naszego biura pomoze Ci zdecydowac kredytu, który odpowiada
osobiscie:

*Pozyczki studenckie

* Finansowania hipotecznego

* Kredyty samochodowe

* pozyczek konsolidacji zadluzenia

* kredyty dlugoterminowe dla biznesu rozruchu

* Zapewnienie drugiego kredytu hipotecznego

* Uzyskanie kredytu

Jestes jedyny i polecenia
zdecydowac, ile trzeba i czas, dopóki nie sa spelnione.
Jestes wolny, aby zadecydowac o swoja osobista pozyczke, nalezy wybrac
Formula zwrot, który najbardziej Ci odpowiada,
rozlozyc platnosci przez okres wiecej
odpowiednie dla jego zasobów. Ta opcja, pokochasz, a
co pozostawia mozliwosc wyboru, co naprawde
Osobiscie najbardziej Ci .Do wiecej dodatkowych informacji
na temat naszych ofert kredytowych, prosimy o kontakt pod adresem:
() (http://hsbc.co.uk)
Cytować
0 #47 Masterdocs 2016-05-24 11:52
Kup Jakość prawdziwe i fałszywe paszporty () Wizy, licencji, karty ID, SSN

Produkujemy prawdziwe i fałszywe paszporty, prawa jazdy, akty urodzenia, dowód osobisty dla wszystkich krajów świata. jesteśmy profesjonalista mi i robimy to od ponad dziesięciu lat siedmiu dziś. Oferujemy tylko oryginalne wysokiej jakości fałszywe paszporty, prawa jazdy, legitymacje, pieczątki i inne produkty do następujących krajów: Australii, Belgii, Meksyku, Hiszpanii, Brazylii, Kanadzie, Finlandia, Francja, Irlandia, Portugalia, Szwecja, Niemcy, Włochy, Holandia, Wielka Brytania, USA i wielu innych krajach. Jesteśmy najlepsi producenci dokumentów jakości, z czego ponad milion naszych dokumentów krążących na całym świecie. Kontakt ":
Słowa kluczowe: kupić fałszywy paszport internetowy, licencji kierowcy, fałszywych paszportów, kierowca licencji fałszywe paszporty, podrobiony paszport
jak zrobić fałszywy paszport w domu, ekspres do fałszywego paszportu, fałszywe paszporty, które pracują, aby fałszywy paszport Internecie
Cytować
+1 #48 kaff 2016-05-30 23:52
Dobry dzień,

Oferujemy kredyty dla osób, które potrzebują pomocy finansowej z niskiego poziomu 3% stopy procentowej. W celu uzyskania kredytu z tej firmy, można powiedzieć dokładnej kwoty kredytu, czego potrzeba i czasu, w którym można spłacić kredyt, tak niska jest formularz wniosku kredytowego trzeba wypełnić, aby uzyskać pożyczkę z nami i po tym możemy przystąpić do wysłania nasze warunki kredytu.

INFORMACJE POTRZEBNE KREDYT :.

Nazwa:
Naród:
Numer telefonu:
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Cel pożyczki:
Czas trwania kredytu:
płaca miesięczna:
Możesz ubiegać się o pożyczki online przed (tak lub nie)

Nasza firma KONTAKT:
Spółka zarządzająca: MR.george kaff
Firma E-mail:
Motto firmy: Twoje szczęście jest nasza nagroda za dobrą obsługę (chwyć swoją
Wsparcie finansowe jest wszystko, co chcemy)

Z poważaniem,
MR.george kaff
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.