Uczniowie gimnazjum w Zakrzowie reprezentujący powiat wadowicki zdobyli Mistrzostwo Województwa Małopo
Zakrzów znowu górą w BRD

Uczniowie gimnazjum w Zakrzowie reprezentujący powiat wadowicki zdobyli Mistrzostwo Województwa Małopolskiego wygrywając finał wojewódzki XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Teraz będą reprezentować nas w finale krajowym.

We wtorek (12.05) i środę (13.05) w Mikluszowicach (powiat bocheński) odbyły się Mistrzostwa  Województwa Małopolskiego w Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Startowali tam mistrzowie powiatowi z całej Małopolski.

Drużyna z gimnazjum im rtm Witolda Pileckiego w Zakrzowie w składzie Dominik Krystian, Damian Radomski, Filip Pająk z opiekunem Bogdanem Radwanem, zdobyła przepustkę do krajowego Finału Turnieju.

Reprezentanci z gminy Stryszów będą uczestniczyć w finale krajowym w trudnej roli faworytów, ponieważ obecni zakrzowscy gimnazjaliści mają już na swoim koncie tytuł Mistrza Polski (zdobyty w 2012 roku w kategorii szkół podstawowych - wówczas prowadzeni przez opiekuna Tomasza Gębalę z SP Stronie).